Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2008


Саня

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Статья про аварию "скутер+милиция".

Мдаааа...... в который раз возникает вопрос - сколько денег платят в милиции? Мицубиси, две штуки баксов....... Всё что нажито непосильным трудом???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут товарисч kvit влупил -1 с формулировкой "Рахуй свої гроші! ". Но если каждый будет считать только своё, то завтра-послезавтра от страны ничего не останеться и Украина окажеться в такой ж..пе, что сегодняшний день покажеться раем. А укравший будет срать в золотой унитаз и смеяться над теми, кто не украл, кому совесть не позволила. Кто если не мы будет обращать внимание на корупцию, ведь службы, которые должны этим заниматься работу свою выполняют на процентов 10, а показатели достигаються или заказными делами или учителя нищего за 20 баксов взятки садят.

2 kvit

Я не завистливый человек и к чужим деньгам равнодушен, но если видно, что дебет с кредетом не сходиться (у кого-бы то ни было - чиновника, милиционера.......) - невольно задаёшь себе вопрос: "А не на народные ли денюжки живёт этот человек?"

з.ы. Сорри что не по теме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://auto.lenta.ru/news/2008/07/10/moped/

думаю нам варто було б взяти з росіян приклад

yurgen такі питання вирішуються в приваті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yurgen тобі ж не привселюдно мінуса вліпили - правильно? І зауваження теж правильне. Головне що він таки дав гроші на лікування і визнає що винен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне що він таки дав гроші на лікування і визнає що винен.

Сесть никто не хочет. Тут любой и квартиру бы продал. Ведь "от тюрьмы и сумы не зарекайся". Может этот случай и добавит ему мозгов и человек поймёт, что корочка в кармане - это не панацея на все случаи в жизни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері на вірізку обїздної від Гнідавського цвинтаря до Мамсурова лежала в кюветі на даху жахливо понівечена ніби БМВ, ніби ""Акула"...Хтось щось детальніше знає? ДТП жахлива...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері на вірізку обїздної від Гнідавського цвинтаря до Мамсурова лежала в кюветі на даху жахливо понівечена ніби БМВ, ніби ""Акула"...Хтось щось детальніше знає? ДТП жахлива...

Вчора знайомий розказував про дтп : "Доречі бачив сьогодні дтп на рованцях навпроти гаражів як їхати з перехрестя за заправкою до сервіса з графіті на заборі.Короче там бімер тройка злетів з дороги і перекинувся.Я тільки підїжав то чувак з кабіни вилазив,весь в крові.Живий однако"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку спостерігав майже вщент розбитий червоний форд напроти входу в парк ім. Лесі Українки. Другого учасника ДТП уже не було. Фотку викладу трохи пізніше.

Хтось вкурсі що там сталось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю точно. Але судячи по розташуванню машин, 9-ка на зустрічну вискочила, де протаранила форда. Я думаю, шо єдина причина виїзжати на зустрічну в цьому місці - для того щоб обминути пішохода. Можливо так і було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вихідних була в Києві....

По дорозі на Київ, за Рівним бачила вже на обочині перекинуту іномарку (розбитий вщент капот, столяла на даху), речі, скло - усе на асфальті - жах....

І по дорозі назад, теж за Рівним, була ще одна аварія, дві іномарки. Лоб в лоб....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варто було в Київ їхати в п"ятницю, під вечір. Я нарахував 9 аварій. 2 криши, причому одна прямо в м.Рівне... 1 машина і більш нікого. Як він так?

Такого я ще небачив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що значить 2 криши?

думаю автор так скорочено називає ДТП, результатом яких один з авто опинився колесами догори, на даху :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варто було в Київ їхати в п"ятницю, під вечір. Я нарахував 9 аварій. 2 криши, причому одна прямо в м.Рівне... 1 машина і більш нікого. Як він так?

Такого я ще небачив!

Так я в п’ятницю і їхала. "Вояж-Луцьк" 17:00 від Лучеська....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот як гаражи переміщати треба, коли під рукою нема крана !

В гаражі ставлять жигуля старого, а ця тойотка буквально дня два як появилась у дворі.

post-1908-1216052099.jpg

post-1908-1216052224.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю автор так скорочено називає ДТП, результатом яких один з авто опинився колесами догори, на даху :angry2:

Саме так.

Так я в п’ятницю і їхала. "Вояж-Луцьк" 17:00 від Лучеська....

Во! А я в 17-00 з Києва виїхав. Це дурдом що робилося!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ця тойотка буквально дня два як появилась у дворі.

Там же знак на лобовому "У"...

практичне заняття з парковки не вдалося :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову не поважають власників мопедів: біля мене виїзд з вулички на головну дорогу з доволі великим підйомом плюс ще й огляд нульовий (з права будівля зупинки, зліва дерева). В мою вуличку хотів заїхати опель, а з неї виїжджав УАЗ. Так як вуличка вузенька, опель пропускав УАЗа, зупинившись перед поворотом на головній. УАЗ став виїжджати (побачив що його пропускають), і в саме цей момент по головній летів мопед. Водій УАЗа його не помітив і вже встиг добре висунутися на дорогу. Жертв нема, але матюки я чув добре здалеку :D

Обійшлося побитою фарою УАЗа і побитою захисною дугою мопеда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ключове слово
летів мопед

Я не знаю з якою швидкістю він їхав, але той агрегат був із тих що до сотні можуть йти... а якщо врахувати що у нас багато техніки на 80, 100 і більше кубиків їздить під виглядом мопедів (заводські таблички перебивають), і без прав... Я вважаю що на мопеди і скутера ПОТРІБНО ОБОВ"ЯЗКОВО проходити якийсь іспит в ДАІ на ПДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...