Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2008


Саня

Рекомендовані повідомлення

dimmon, kmd, я как раз мимо ехал, думал сфоткать, но уже сзади сигналили - проехал. зато словил какого-то "понаехавшего" зубиловода с российскими номерами и затонированным в ноль стоп-сигналом и поворотниками, которые было видно не больше, чем китайский фонарик за километр :

post-32-1213739119.jpg

понты в селе - большое дело?? :ok:

у випадку тарану цьому мудрецу в зад винний буде саме він, можна сміло казати що задніх стопів не було видно, вина буде на ньому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Пол часа назад на мосту две "блондинки" не поделили пацана. :lol:

Мини купер(девушка за рулем)) вьехал слегка в зад шкоде(парень за рулем),а куперу в зад вьехал форд фиеста(девушка за рулем).

Короче групповуха 2+1 :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пол часа назад на мосту две "блондинки" не поделили пацана. :lol:

Мини купер(девушка за рулем)) вьехал слегка в зад шкоде(парень за рулем),а куперу в зад вьехал форд фиеста(девушка за рулем).

Короче групповуха 2+1 :ohmy:

Ага еще стоят :0151:

Все перестаю ездить по центру :) как только с офиса выберусь (а это бывает очень редко) так всегда найду аварию либо на мосту либо возле Салюта. Тьфу, тьфу, тьфу... Капец сколько же этих аварий в Киеве в день если у нас столько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора поблизу Старого ринку приблизно в обідню пору збили людину, яку забрала швидка. На жаль додаткова інформація відсутня.

post-4893-1213861810.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь годину тому на перехресті рівненської/відродження. Старенький москалик і транспортер старої конструкції. Схоже, що транспортер намагався об"їхати москалика і не вписався. Пошкодження невеликі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора поблизу Старого ринку приблизно в обідню пору збили людину, яку забрала швидка. На жаль додаткова інформація відсутня.

post-4893-1213861810.jpg

Судячи з фото до переходу далеко. Напевно вискочила людина прямо під колеса. Тай не видно пошкоджень у авто - дивно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Капец сколько же этих аварий в Киеве в день если у нас столько.

dimmon, неделя назад:

Из-за сильного ливня в Киеве случилось 342 ДТП

отсюда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шла в Киеве по улице возле М. Харьковская - скоко же там битых машин, ужасть!!!

І кожна третя десь але невеличкиу коцку має :) Але ж вони там їздять так ))) гг Раз їду в Києві в маршутці Богдан десь зі швидкістю 70км/год , попереду 2 ряда "лежачих поліцейських" - перехід - "два ряда лежачих поліцейських". Так вот як їхали 70 так і проїхали 70 ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тількищо біля Там Тама відразу за роздільним забором, як їхати в сторону ЦУМу чобіток типу FIAT в'їхав в бік Mitsubishi. НЕзрозуміло як він так в'їхав, але стояли вони практично на роздільній смузі, навіть більше на лівій полосі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yurik, там по обе стороны забора как мёдом намазано - недели не проходит без приключений. imho, заборчик надо продлить до моста - мало найдется идиотов, которые и на мосту будут разворачиваться. а перед развязкой положить несколько лежачих полицейских, да повыше чтобы было время притормозить перед взмахом на мост

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тількищо біля Там Тама відразу за роздільним забором, як їхати в сторону ЦУМу чобіток типу FIAT в'їхав в бік Mitsubishi. НЕзрозуміло як він так в'їхав, але стояли вони практично на роздільній смузі, навіть більше на лівій полосі

мені не видно чи це міцубісі чи авео,але воно походу розверталось а черевичок їхав прямо на лівій смузі. Коли той почав маневр,то черевику не було куди тікати і він дав лівіше прям тому в бочину. Вони ще досі там стоять,вже з ментами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто видел последствия лобового столкновения (судя по всему) в районе Киевской, неподалеку от заправки, и имел при себе хотя бы мобильник со встроенной камерой - выкладывайте фото. Жуткое зрелище... :D Проезжал на маршрутке 10 минут назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачив, сфотографувати не було можливості. Таке враження, що ГАЗ-24 "Волга" через подвійну суцільну повертала на заправку. Розбитий передок, права сторона. Також бачив іномарку червоного кольоро, кузов універсал (модель сказати не можу, не розгледів), передок сильно розбитий, повистрелювали подушки. Ще там стояв попереду джип і блимав аварійкою і тролейбус якогось милого затесався.

Що там трапилося толком не розібрав, не було часу приглядатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне из окна конечно видно фигово, так что фоты не получатся, но удар там был нехилый, я даже сквозь тройной стеклопакет услышал. Приезжала скорая, видимо были потерпевшие. Счас уже все разьехались, остались только участники ДТП и милиция.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon, ты второе фото глянь. надо быть редкостным камикадзе чтобы так проскочить в поворот :(

Да, встречаются такие в Луцке

Киевская площадь (они ехали в одном направлении)

Ровенская, Луческ, таксист опередил автобус

И конечно, о тяжелой службе ГАИ возле Варшавского рынка

post-812-1214672992.jpg

post-812-1214673008.jpg

post-812-1214673080.jpg

post-812-1214673095.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Галка: УУУУх не показывай мне эту фотку под мостом, я уже там с ними ругался, тут раньше писал. :( Вместо того чтобы действительно способствовать улучшению движения водителей и обстановке на дорогах в целом, так только и могут что гдето заныкатся и остановить за какуюто фигню чтобы содрать десятку.

ЗЫ: Как мерсик и мазда на первой фотке сошлись я так и не понял :0004:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возможно кто шуганул или уходил от пешехода на переходе. Есть малообъяснимые вещи в этом мире.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon, ты второе фото глянь. надо быть редкостным камикадзе чтобы так проскочить в поворот :0050:

Да, встречаются такие в Луцке

Киевская площадь (они ехали в одном направлении)

Ровенская, Луческ, таксист опередил автобус

И конечно, о тяжелой службе ГАИ возле Варшавского рынка

Доречі, фото 3 та 4 треба у ВДАІ передати з відкритим листом. А то під мостом стоять, на перехресті створюють аварійну ситуацію!!! Хто підтримає ідею? :0072:

Возможно кто шуганул или уходил от пешехода на переходе. Есть малообъяснимые вещи в этом мире.

А мерсік то по зустрічній йшоф.... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon, ты второе фото глянь. надо быть редкостным камикадзе чтобы так проскочить в поворот ;)

Да, встречаются такие в Луцке

Киевская площадь (они ехали в одном направлении)

Ровенская, Луческ, таксист опередил автобус

И конечно, о тяжелой службе ГАИ возле Варшавского рынка

ці пацифікі на део мене спиняли нераз вже захарили! :0072::(:(:0050: (+дрінг)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Дерно ремонтують дорогу, і автомобілі їдуть по одній частині дороги, в той час, як на іншій кладеться асфальт.

6 година ранку, сьогодні. Їхали люди на Київ. Бачили два мотоцикла, і двох мотоциклістів - на тій ділянці, по якій машини не пускають. Що було - чи гонки, чи що - сказати важко. Але згадалася історія.

Зліт байкерів. Окремою групкою стоять поважні дядьки в шкірянках, поряд виблискують хромом чоппери, в руках у дядків - пивко. Спокійні бесіди.

Окремо тусується "молодняк" на стрітфайтерах: то хтось кудись женеться, то звідкись приженеться... свист гуми, гальм, рев двигунів...

Один з "молодих" підлітає до "старшого" покоління, гальмує на передньому колесі, і питає:

- Мужики, а чого ви з нами ніколи не знайомитеся, не тусуєтеся?

На що один поважний байкер, сьорбнувши пивка, відповідає:

- А хулі з вами знайомитися... ви все одно кожен рік - нові...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возможно кто шуганул или уходил от пешехода на переходе. Есть малообъяснимые вещи в этом мире.

А мерсік то по зустрічній йшоф.... :(

Я вот смотрел смотрел, и подумал что всетаки мерсик уже уходил от столкновения, а мазда думаю из поворота вылетеле не пропустив или наоборот мерс проехал на красный.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю буде доречно написати сюди. Вчора стояв біля роддому і наблюав картину. Приїхав пацан на мотороллері із жінкою вагітною, вона пішла у роддом, він поки чекав її, вдудлив банку пива. І я собі уявив що ж він збирається везти після цього жінку вагітну!!.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...