Перейти до змісту

Bugatti Veyron Super Sport лишился звания самого быстрого серийного автомобиля


VeliXXX

Рекомендовані повідомлення

1365338167_1.jpg

Книга рекордов Гиннеса лишила Bugatti Veyron Super Sport звания самого быстрого серийного автомобиля. Причиной тому послужило расследование Driving.co.uk, из которого стало ясно, что суперкар для достижения 430,98 км/ч был изменен. А это значит, что правила были нарушены, ведь рекорд ставила не серийная машина, а модифицированный автомобиль. Все 30 проданных автомобилей Bugatti Veyron Super Sport имели электронный ограничитель скорости на метке 415 км/час. У автомобиля, который ставил рекорд, ограничитель скорости был удален.

По всей видимости, звание самого быстрого серийного автомобиля теперь перекочует к SSC Ultimate Aero, что разгоняется до 411,74 км/час. Однако есть вероятность, что на первенство «заедет» Venom GT, который на тестах показывал 427,6 км/ч, но этот рекорд пока еще не является официальным. Также вернуть первое место себе сможет Bugatti с Veyron Super, который должен выжимать 463 км/час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Книга рекордов Гиннеса лишила Bugatti Veyron Super Sport звания самого быстрого серийного автомобиля.

То я так поняв, шо фуфло, брать не варто, да?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого собі цифри.В мене на 130 км/год волосся на дупі починає ворушитися.А тут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де у нас є хоч 3 км нормальної дороги щоб розігнатись до 200 км/г?

До села Нові Петрівці Вишгородського району Київської області

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де у нас є хоч 3 км нормальної дороги щоб розігнатись до 200 км/г?

Київ-Бориспіль (206км/год по GPS)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас, малось на увазі Луцьк та околиці. Ви мені ще про автобани Німеччини напишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас, малось на увазі Луцьк та околиці. Ви мені ще про автобани Німеччини напишіть.

Виїзд з Луцька в напрямку Рівного (Струмівка. ДАЙців не беремо до уваги)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОК, значить Вейрон можете купувати.

Ага))

от лише "розігнати" і "їздити" дві великих різниці)))

Хочу БТР...Не Вейрон - але значно впевненіше)) І зимкою людям можна допомогти))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу БТР Veyron щоб їздив швидко по болоту...

Хочу БТР Veyron щоб їздив швидко по болоту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас, малось на увазі Луцьк та околиці. Ви мені ще про автобани Німеччини напишіть.

В Луцьку хіба що з мосту в низ! :D

На правах офтопу:

Ось якраз вчора на своєму "ЗАЗ GT Super Car" хотів побити рекорд "вейрона" на Рованцях, але до поки я розганявся до 470км, пильні "ДАЙці" випередивши мене, встигли зупинини коли швидкість мого авто ледь перебільшила 70км/год! Правда я почавши м"який тролінг і на моє прохання зафіксувати мені рекорд в 470 км/год. дайці відмовились і поїхали геть! Певно важко це їм було б зробити без необхідних на те приладів? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після цієї зими я бачу, що з'явились ями там, де їх не було десятиліттями, наприклад, гірка від університету "Україна", асфальт там лежав у доброму стані із середини 80-х

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після цієї зими я бачу, що з'явились ями там, де їх не було десятиліттями, наприклад, гірка від університету "Україна", асфальт там лежав у доброму стані із середини 80-х

Та, є таке, але ж той асфальт не вічний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де у нас є хоч 3 км нормальної дороги щоб розігнатись до 200 км/г?

Траса Київ - Одеса в районі "50-и видів вареників" шбидкість ~200км/г.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де у нас є хоч 3 км нормальної дороги щоб розігнатись до 200 км/г?

володимер-волинський - луцьк, село смолигів, спокійно там вкладали 160 і ше можна було їхати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де у нас є хоч 3 км нормальної дороги щоб розігнатись до 200 км/г?

Ковель - Любомль 200 іде норм :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2001р. Луцьк-Рівне за с.Звірів,де односторонній рух, 210км/год. попав дайцям на фєн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там само, Ковель - Любомль 270 км/год, тому якщо машина швидка, то щоб розігнатись до 200 км/год місць хватає.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по молодості (визнаю -- по дурості) бувало і в Луцьку розганятись за 160 км/год. Зараз згадую -- ідіотом же був...

А взагалі то не проблема, коли машина дозволяє. В мене кілька разів максимум був біля 220 км/год, зокрема на дорозі Дубно-Броди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...