Перейти до змісту

"Вставай, Україно" - акція від опозиції


kudrom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 275
  • Створено
  • Остання відповідь
Янукович ще собі додасть 2 строки президентства, потім поставить свого сина, а ти тоді скажеш: "був на роботах"
Я Вас в очі не бачив, тому прошу не тикати.

Хто кормив народ на майдані? Крутелики, партія і звичайні кияни, які, як Ви виразились, "були на роботах".

Так що попрошу прикрити писка і думати, перед тим як тиснути клавіші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З кожним днем все більше людей,котрим нема що втрачати.Протестні настрої наростатимуть.

Питання в тому, хто запропонує дійсно ефектину модель розвитку країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я один из тех многих,которые не пошли на митинг,потому что работали,а не подрабатывали держаками флагов на улице.

"Можливо, збоку виглядало ніби "відбувають номер", але всередині

натовпу відчувалося, що багатьох "запалили", люди кивали, якісь репліки додавали, хлопали часом, кричали."

угу... теорию и практику эйфории типа "разом нас багато,нас не обіср..." уже проходили... и не раз.

Задам прямой и конкретный вопрос, и хочу услышать конкретный и прямой ответ, без демагогии: Какие практические, полезные для будущего хорошего развития и процветания нашей страны результаты дал этот митинг?

Если брать для аналитики регионы страны по отдельности,то таки да,кто то на этих и подобных ему митингах засветится, а кто то погаснет.... на местечковом уровне...

но в целом?

Разве что кто то будет потом с гордостью говорить: А я бачив Кличка!!! Ото вживу!!!!

такие дела....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задам прямой и конкретный вопрос, и хочу услышать конкретный и прямой ответ, без демагогии: Какие практические, полезные для будущего хорошего развития и процветания нашей страны результаты дал этот митинг?

Це великий експеримент опозиції - чи можливі масові зібрання громадян без участі Гетто в Луцьку.

І він має один беззаперечний результат- можливі !!! А які це відкриває перспективи для країни в цілому! :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задам прямой и конкретный вопрос, и хочу услышать конкретный и прямой ответ, без демагогии: Какие практические, полезные для будущего хорошего развития и процветания нашей страны результаты дал этот митинг?

А я відповім питанням на питання - що корисного для народу, ще раз наголошу - для народу - та для країни вцілому, дає теперішня влада? Згадати хоча б пенсійну реформу, стан доріг та медицини, корупцію... І ще, з останнього, новий акзиц на пальне, і, як наслідок, його значне подорожчання. Оце покращення, нормально, блін, бензин буде по 17 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за бензин по 30 для фізичних осіб - реальний вклад в екологію, а не банальний пі*дьож передвиборний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я відповім питанням на питання - що корисного для народу, ще раз наголошу - для народу - та для країни вцілому, дає теперішня влада? Згадати хоча б пенсійну реформу, стан доріг та медицини, корупцію... І ще, з останнього, новий акзиц на пальне, і, як наслідок, його значне подорожчання. Оце покращення, нормально, блін, бензин буде по 17 грн.

Мабуть не варто щось пояснювати чуваку, який поприколу продав свій голос...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку до акції «Вставай, Україно!» долучилися близько трьох тисяч осіб, на охорону громадського порядку було залучено близько сотні правоохоронців. Про це повідомили в МВС у Волинській області.

zaxid.net

якщо міліція сказала три тисячі, то реально було тисяч "сєм, восєм, но нє дєвять"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть не варто щось пояснювати чуваку, який поприколу продав свій голос...

???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був від початку, пройшов з ходою з Киівської до центру. Здивувала кількість людей, хоч і робочий час. Проте на під"їздах і на тумбах на зупинках з початку вихідних висіли листівки (досить вчасно, як на мене, якби раніше - багато хто-б "перегорів").

Лідери опозиції зовсім по-іншому сприймаються "вживу", ТБ - це не то.

Все-таки правильно, що започали цю акцію, тепер багато хто побачив (в т. ч. і я) скільки людей готові реально йти на протести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Називати акцію голосним гаслом "Вставай, Україно!", а потім проводити її по графіку в містах (доречі, на сході і півдні вони були?) - якось не відповідає змісту. Зібрались, покричали і розійшлись. А ригоанали все одно будуть приймати те, що їм треба - чи в залі засідань, чи в іншому місці. Народ треба було піднімати ще тоді, коли вони зібрались в іншому приміщенні і почали засідання. Хто в них питав, яка була їх кількість? Хто питав, що думає про це президент? А ніхто - вони по містах катались. Мало того, в п'ятницю (якщо не помиляюсь) вони вирішували переносити Житомир чи ні, так ще й організовано так запланували Київ на неділю. А риги вже планують скоротити кількість депутатів до 300 і ввести мажоритарку. І тоді без особистого контролю населення не обійтись. Коротше кажучи, менше слів. Були вже слова - толку з того?

Це все, звичайно, власна думка. І так, прийти на мітинг і просякнути духом революції не зміг аж ніяк, тому маю погляд збоку.

багато хто побачив (в т. ч. і я) скільки людей готові реально йти на протести.

Маю велику надію, що це буде правдою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 2004 року всі сміються, а там були зовсім не смішні моменти, не тільки чай і бутерброди. Біля Адміністрації Президента є купа прохідних виходів в звичайних жилих будинках. Коли ще нічого не було ясно чи мирне то все чи ні, люди собою і своїми автомобілями перекривали їх. При мені одні віруючі перекрили в'їзд Т4-тим, також директор однієї фірми з яким познайомились, перекрив інший своєю нулячою Хондою CRV. Причому не збирався її відганяти. Біля КабМіну були гори металевих прутів (тіпа розібрані палатки), з якими мала початись бійня. Звичайно, що аналітєгам з чашечкою кофе, на диванчику. то все виглядало ржачно, тай нехай.

Ми всі розуміємо, що за одним драконом, йде інший дракон - це знали ще тисячі років до нас. Але в наших з вами силах затягнути процес драконізації влади хоча б на десятки років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Мабуть не варто щось пояснювати чуваку, який поприколу продав свій голос..."

Я свой голос не продавал, я просто "Не став байдужим до долі України і пішов на вибори!!!"

і проголосував! і зробив СВІЙ ВИБІР!!!

а деньги, то так,для азарта...

P.S. кто не в теме: я на своём бюллетне написал :Тут був Гетто.

Фотодоказательства до сих пор имеются (зачем?).

И, вы знаете, прошло столько времени,а я не жалею о своём поступке.

а пока всё,постов у меня больше нет, будут завтра,где то под обед,берегите себя,и думайте головой.Ведь не будете слушать моё либретто... но,однако,как и всегда,с уважением.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж був від початку до кінця. Трохи піднявся духом - не все ще втрачено, люди!

Що вразило - Тягнибок, міліція, погода, кількість люду, фотографи/оператори. Останні, чесно кажучи, просто бісили: ганялись, штовхались, невпопад лізли до людей із питаннями, глипали на нас, ніби учасники мітингу - якісь невидані дикуни, а не такі ж, як вони, але трішечки патріотичніші.

Кількість люду як на "першу ластівку" і робочий час - не просто велика, а здоровенна. Без музики, одні промови. А що молоді мало - так непрацюючі (пенсіонери) компенсували.

Погода просто сприяла, дощ зачекав до вечора, і сонечко перегріти не встигло.

Міліції було до непристойності багато. Нас бояться чи просто поважають? Пригадую, в часи помаранчевої революції на наших майданах її фактично було непомітно, а тут ще й шеренгами кругом стояли, навіть якихось нещасних змерзлих дівчат в міліцейських капелюшках і то десь знайшли. Сором!

Тягнибок - харизматична особа і ритор неіснуючого в нас середнього класу. Поважаю людину! Виступ ІМХО у нього - найкращий. А от Вітіва взагалі людям показувати було не варто.

Власний підсумок:"Лупайте сю скалу". Коменти в інеті- повний відстій в порівнянні з акцією зсередини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто кормив народ на майдані? Крутелики, партія і звичайні кияни, які, як Ви виразились, "були на роботах".

Так що попрошу прикрити писка і думати, перед тим як тиснути клавіші.

Сам на акції не був, а починаєш тут вказувати, що кому писати. Давай нам розкажи про свій особистий внесок. Чи, як я бачу, ти тут тільки "клавіатурний герой"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробили б акцію в суботу чи хоть би на 1-1.5 години пізніше людей би було в 2 рази більше!

П.С. хоча я і так задоволений! сходив, дума шо буде тисяча -дві, а було не меньше п"яти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробили б акцію в суботу чи хоть би на 1-1.5 години пізніше людей би було в 2 рази більше!

П.С. хоча я і так задоволений! сходив, дума шо буде тисяча -дві, а було не меньше п"яти!

Були люди з районів області, їм ще додому добиратись. І не в неділю - в акції графік. Якщо не помиляюсь, сьогодні Рівне, а далі Полтава, Харків. Так що все гаразд ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один із трьох лідерів опозиції, які 9 квітня побували в «столиці» Волині, прилетів на зустріч з виборцями аж із Гамбурга. Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко не пошкодував задля цього 30 тисяч євро.

Літак, який винайняв політик, сів у Рівненському аеропорту, - повідомляє Ревізор.Віталій Кличко, аби встигнути на акції опозиції в Луцьку, оплатив чартерний рейс з Гамбурга на відносно невеликому літаку бізнес - класу на 9-12 місць

Вартість перельоту фахівці оцінюють орієнтовно в 30 тисяч євро в обидва кінці. Це без урахування вартості харчування на борту літака. Зазвичай, в чартерах такого класу пасажири економ-класу витрачають на «перекуси» 50 євро, у 100 євро за VIP- харчування входять спиртні напої преміум-класу.

Рейс здійснила авіакомпанія «Аеролінк». Після мітингу Віталій цим же літаком (близько 18:00) повернувся до Німеччини у Франкфурт.

Не погано, спішив, молодець. А бабла вагон- може собі позволити, важко ж працює!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А бабла вагон- може собі позволити, важко ж працює!!!

зависть-плохое чувство

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наш президент/премєр/інші всю трасу від Києва блокують, коли приїжають до Луцька.

Кличко ж тихенько, нікому не заважаючи. І гроші ж з його кишені (напевно), а в президента/примєра з Нашої... Різниця очевидна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...