Перейти до змісту

"Вставай, Україно" - акція від опозиції


kudrom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 275
  • Створено
  • Остання відповідь

Цікаво трохи. 10 тисяч від Тернополя, це досить багато, кожен 20-й, в нас на футбол стільки не ходить :)

Сьогодні Кличко захворів, кажуть температура, але був Наливайченко від "УДАРу"

988fadd-jatsenjuk,-tjagnibok-i-nalivajchenko-na-marshi-u-ternopoli.jpg

От, в Тернополі. Яценюк в цій кепочці кумедно виглядає, ніби пацан, який випадково попав в кадр, коли фоткали солідного дядька Тягнибока :)

В принципі, певна організація є, на відміну від попередніх акцій "опозиції", спільні дії і як на мене то досить масово. Але то Захід, більш показовим буде Схід і саме Київ, якраз вже 2-го числа. При таких розкладах, якщо в Тернополі навіть за підрахунками міліції 4 тисячі, то як мінімум 6 було, тобто в Києві має бути тисяч 50, а це вже кількість, на яку ніякого Беркута не вистачить.

Тільки я щось не можу в жодному матеріалі знайти мети акції :) Ніби як марширують, фотки викладають, поки що єдине, що почув конкретне - це призначення київських виборів (хоча не зрозуміло, як тут допоможуть акції в регіонах) та в загальних фразах щось про Україну без Януковича. Ніби як все правильно, але треба конкретику, хто, кого і яким чином :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мості біля залізничного вокзалу

Ну випустять її. Якщо ніхто толком не буде трусити нинішню владу - випустять рівно тоді, коли потрібно.

Ну збере вона біля себе народ, ну поведе. Перейдуть Регіони в опозицію. Думаєте, пані Ю дуже відійде від "курсу партії"? Навряд <_<

p.s. а якщо навіть владі щось і зроблять, то і на неї покладуть болт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби Україна була би протестною нацією ----- ми би давно були б УКРАЇНОЮ!!! А так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто бажає взяти участь в акції у Луцьку - понеділок (8 квітня) о 15 год. колона вирушає від пам"ятника Тарасу Шевченку. Буде Яценюк, Тягнибок, Кличко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мабуть прийду, гляну наскільки реальна двіжуха :)

Акція в Києві -6-7 тисяч показала, що і кияни досить таки пасивні, якщо такі самі цифри набирає Тернопіль, ну і що опозиція не навчилась спільній організації і піару своїх акцій. Або дійсно не надто зацікавлена в них, тут одразу не зрозумієш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорі... вчора було 8.. сьогодні вже уточнили, що 9.

місце проведення ще також не погоджено.

вся точна інформація буде завтра в місцевій пресі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви що, в нас кидання сніжками в депутатів - це теракт і лідери опозиції просять вибачення за такі жорсткі дії! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 тисяч для Києва - це слабенько, хоча вже не 3. Мені здається в Луцьку тисяч 5 буде мінімум, а Луцьк явно не в три рази менший за Київ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається в Луцьку тисяч 5 буде мінімум,

Вже 12 і не менше, а люди все йдуть і йдуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аби лиш акція результати принесла, а то покричать-покричать і по домам розійдуться <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Вставай, Україно" - акція від опозиції

Колись була "Україна без Кучми" - сама назва чітко і промовисто давала зрозуміти, чого хочуть організатори. В назві "Вставай Україно", з одної сторони ніби є щось дуже потужнє, а з іншої, якщо тверезо підійти - пустота. І це інтригує:) Мушу піти і послухати, що вони від України і від нас хочуть, що їх не влаштовує і побачити чемпіона світу з боксу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

побачити чемпіона світу з боксу.

Дик,

Кличко може не приїхати на мітинг до Луцька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...