Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Апну темку, теж надумав пролікуватись чуть... Маю хронічний гайморит... у свій час відмовився від проколу і тепер періодично турбує...

Ну короч треба якісного того хто по носах :_02: ЛОРа так сказать.. Так от, хотів у Благомед спробувать але там лор бачу якась жіночка досить молода, засумнівався...

Хто мо що порадить?

Свіжі відгуки про благомед? як вона канторка зараз? хто був шо чув бачив...

Дякую.

Апдейт:

у даній темі про пошук ЛОРа радили такого спеціаліста як Кобись Петро Юхимович

Хто вкурсі чи він ще працює і чи там і чи є спеціалістом в області насморків гайморитів ітд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Поддерживаю, Кобись хороший врач, лечил мне дочку, у нее увеличены миндалины...после посевов, рентгенов и т.п. назначил курс лечения(так как удалять мы отказались), ребенок перестал хропеть по ночам и часто болеть, миндалины стали меньше. Но нужно слушаться его и все выполнять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я два роки і в благомеді і в офіційних установах лікувався... То казали шо бронхіт, то запалення. то ше хз шо. Останній раз швидка забрала з діагнозомпневмонія.. .а виявилдась астма... при чому перевірявся і в тубіку і в наших лікарнях... астму поставили і призначили лікування, якетаки помогло, лише в 2-й лікарні. в благомед 2 рази звертався, помагало, але тепер шось якось не того... не так же складно астму розпізнати... а мені навіть трубку в шлунок пхали... беее.... Загалом враження двоякі... Вроді і отримуєш адекватну консультацію за відповідні кошти, але хз ка вона буде...

Зараз маю необхідність здати аналізи на алергопроби... Де краще зробити? Синево, благомед?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

благомед робить в Сінево, так що пофігу. Теоретично, буде краще де дешевше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

астму поставили і призначили лікування

Нажаль - астма або є, або немає. Тобто невиліковна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

астму поставили і призначили лікування

Нажаль - астма або є, або немає. Тобто невиліковна.

Йога чудово лікує астму. Тільки треба знайти толкового наставника.Самому важко,особливо,якщо в йозі нуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йога чудово лікує астму.

Можна і без йоги виключити із рацоіну все окрім прани і все :) Правда, якщо вийдеш на вулиці під час цвітіння тополі, для прикладу, чи іншого алергену, то будь-яка його до ср@ки, пробачте.

Астма не лікується. Мама моя астматик не перший десяток років. Знаю, про що кажу. Головне - не слухати всяких свідків Амвея, Тяньши і іншої лобуди, щоб живим залишитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Астма-психосоматичне захворювання і дійсно не лікується хімічними препаратами,БАДами і магічними порошками,але лікується за допомогою йоги.

Просто,якщо людина програмує себе,що хвороба не лікується і це вже на все життя,тоді дійсно зробити щось важко. Навіть серед моїх рідних є хворі,які можуть значно полегшити свої болячки просто відмовившись від деяких звичок і кількох продуктів.Але вони цього не хочуть.Вони згідні проходити сильну терапію з крапельницями двічи на рік,але міняти своїх звичок і забаганок не хочуть.

Як один бізнесмен прийшов до відомого лікаря,щоб той його вилікував.

Лікар каже- "Вам потрібно кинути палити,тоді я зможу Вас вилікувати."

Бізнесмен у відповідь - "Ви лікар,тож лікуйте мене,а курити чи не курити я сам буду вирішувати."

Лікар відмовився його лікувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Підніму тему...  Про хірурга дитячого в Благомеді може хтось щось сказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Які враження про Благомед? А також можливо хтось лікується в гінеколога Трач І.В.  цікавлять відгуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 25.12.2017 at 23:37, ir_rom сказано:

Які враження про Благомед? А також можливо хтось лікується в гінеколога Трач І.В.  цікавлять відгуки.

Останніх 2 роки лікуюся тільки в Благомеді. Була в різних спеціалістів. Можу позитивно відзначити: терапевт - Ярмолюк Людмила Леонідівна, лор - Лаврик Зоряна Василівна. З власного досвіду скажу, що це майстри своєї справи. На місці роблять всі аналізи та узд, що є швидко і зручно. Тепер там є навіть хірургія (роблять операції під наркозом). Був випадок, коли прийшлося перездавати аналіз в іншому центрі бо лікар держполіклініки не довіряла висновкам лабораторії Благомеда (бо то приватка) - результат був ідентичний.

Важливий мінус Благомеда в тому, що це недешево. За останні півроку вони двічі піднімали ціни на послуги. Нещодавно вони зробили додатковий перший поверх і закупили нове дороге обладнання тому певне намагаються покрити видатки. Для порівняння: з рік тому прийом терапевта коштував 150 грн, восени вже 200 грн, а зараз 240 грн (провідного спеціаліста - 300 грн).

Обирати звісно вам, особисто я поки задоволена швидкими і, на сьогодні, якісними послугами Благомеда, хоч ціна і кусається. Але "безкоштовна" на сьогодні держмедицина обходилась мені теж недешево + потрачені нерви + час + здоров'я в цілому.

Щодо гінеколога, то у Трач І.В. не була. У Благомеді гінеколог мене не вразив ніяк, тому звернулась у Боголюби, які мене цілком і повністю задовільнили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Busita сказано:

На місці роблять всі аналізи

 

не роблять вони на місці. як то ви 2 роки ходите і не вкурсі?)
 

1 година тому, Busita сказано:

Був випадок, коли прийшлося перездавати аналіз в іншому центрі бо лікар держполіклініки не довіряла висновкам лабораторії Благомеда (бо то приватка) 

не через те. вони хочуть щоб ви заплатили за аналізи і в державній.  А те щ оговорять... то вони і в міській і в обласній так говорять. стандартна відмазка. Перевірено особисто

Ви в благомеді часом не працюєте? Сильно лєсний відгук....

Сам там лікуюсь.Мене влаштовує все крім теперішніх цін.
З неприємних лікарів тільки травматолог який в наглу обманув. Наїдко. він ще в обласній операції робить.. Всіх в тернопіль на операції відправляє і говорить що в нас таких не роблять. Мутний тіп. хоча і толковий лікар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось більшість відгуків тільки про "Благомед". А як на рахунок "Оксфорд-Медікал" на Винниченка? Конкретно цікавлять ЛОР і уролог.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Dima4s сказано:

 

не роблять вони на місції

збір аналізів йде на місці) 

певно це мала на увазі @Busita

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Serpent сказано:

 А як на рахунок "Оксфорд-Медікал" на Винниченка?

назва підозріла .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Zevs_Isver сказано:

назва підозріла .....

то мережа

у багатьох великих містах є

 

у Луцьку відносно недавно

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.02.2018 at 19:05, Dima4s сказано:

Ви в благомеді часом не працюєте? Сильно лєсний відгук....

Немаю ніякого відношення до медицини, просто висловила свою думку як пацієнт.

 

On 02.02.2018 at 08:14, lilechka сказано:

збір аналізів йде на місці) 

певно це мала на увазі @Busita

 

 

Саме це і мала на увазі. Дякую.

 

19 годин тому, lilechka сказано:

то мережа

у багатьох великих містах є

 

у Луцьку відносно недавно

 

Про мережу Оксфорд-Медикал можу сказати лише те, що наприклад у Вінниці вона давненько, але особливої позитивної поширеності не набрала. Була я там лише раз і не можу сказати нічого вражаючого чи негативного, все як і в інших "приватках" (обслуговування, огляд, аналізи..), але ціни були вищі. Знайомі теж рідко хто там реально лікувався. Зараз не знаю бо вже 2 роки живу в Луцьку. У нас на Винниченка не бувала і від знайомих не чула відгуків.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Можливо комусь стане в нагоді як я відвідала "Оксфорд Медікал",постараюся дуже стисло розповісти-але точно не вийде як мене хотіли наїбати

 

Візит до лікаря+аналізи  - пройшли добре

Прийшла за результатами,записалася на повторну консультацію

Я завжди наперед уточнюю вартість послуг,товарів тощо - так було і цього разу,200 гривень повторна консультація

 

Оплачую 200 грн.дєвочка на рецепшені просить почекати і в руках з тими грошима йде в кабінет до лікаря

-Тадааам з вас 350 гривень 

-Всмислє?

-Вам лікар назначив лікування,це коштує 350 гривень

Знову йде до лікаря,пропонує мені сходити разом з нею 

І наполягає на 350 . Так склалося,що в той день мені вже і бігом треба було додому - готуватися приймати гостей

Доплачую 150 і йду геть.

Але мені це не давало спокою. Звоню на якийсь там номер Оксфорд Медікал,щоб вони пояснили суть повторної консультації

Нічого внятного. Окей,лишу вас на завтра

 

Картаю себе,що доплатила ті 150 гривень. Ніби і не велика сума,та спокою мені не дає

Я вже придумала собі як і що далі робити,але у мене ж нема навіть доказу,що я там була.

Коли наступило завтра,приїжджаю до них знову і прошу видати мені вчорашній чек

Думаю от пощастило,на рецепшені та дєвочка,що і вчора 

Вона неодноразово мені пояснює,що за вчора видати чек не може - каса закрита.

Прошу дублікат-нєнєнє,не можу

Прошу позвати адміністратора чи хто там ще у них є

 

Ця нова пані телефонувала до когось,їй розповіли як роздрукувати чек за вчора

І коли вона починає виконувати ці дії - дєвочка з рецепшена повідує історію

що я оплатила вчора 200 гривень,а 150 пізніше - але їх у неї не було,їх їй хтось там передав ...

- І де ті 150 гривень? 

-отут,в блокноті

-віддай їх  , і простягує мені чек на опана - 200 гривень за повторну консультацію

 

дєвочка сумно дістає 100 гривень з блокноту,50 гривень з каси 

я дякую і повертаюся на роботу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

Можливо комусь стане в нагоді як я відвідала "Оксфорд Медікал",постараюся дуже стисло розповісти-але точно не вийде як мене хотіли наїбати

 

Більшість лікарів в приватних клініках там не працюють а підробляють. Основне місце роботи - міська або обласна лікарня.

Єдиний плюс приватних клінік - відсутність черг. Хочете дешевше - потрібно в держлікарню. Потрібно швидше і без черг - приватні клініки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

Більшість лікарів в приватних клініках там не працюють а підробляють. Основне місце роботи - міська або обласна лікарня.

Єдиний плюс приватних клінік - відсутність черг. Хочете дешевше - потрібно в держлікарню. Потрібно швидше і без черг - приватні клініки.

 

Я не писала,що хочу дешевше 

Я завжди,коли щось купую чи замовляю - уточнюю ціни заздалегідь,а не по факту

В державних установах я плачу лікарю стільки,скільки вважаю за потрібне 

В приватному-згідно ціни,яку мені називають при записі на прийом 

Щодо без черг в приватних клініках - я тому в Благомед і перестала ходити,що останні рази було таке,що в черзі і по 15-30 хвилин треба було чекати

 

В даному випадку з Оксфорд Медікал ,як показав чек - це просто наїбалово 

До того ж ,є закон згідно якого якщо в магазині цінник 100 гривень,а на касі - 150 - то вам відразу повернуть різницю

Лікар прекрасно бачив,що я записана на повторну консультацію- і якщо це не включало в себе призначення лікування ,тобто це додаткова опція - то на моє переконання він мав би проінформувати про це

Тут питання не в ціні.А у відношенні 

 

Мене такий розклад не влаштовував. Я не прийшла сюди нарікати чи плакатися,як з мене зрубали бабла.Мене не влаштовувало-я зробила так,як мене влаштовує.

А цей коментар-виключно проінформувати інших,з чим вони можуть стикнутися в даному медичному центрі

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене все пройшло гуд.

Не знаю що там  і хто.

Платив заявлену суму і ні копійкою більше.

Саме відношення лікаря вкрай позитивне. 

Останній раз коли був у державній лікарні, то лікар навіть не оглянув, йому було пофіг, що там де в мене. (І да, той же лікар у Благомеді працює, може то був натяк на те, що нафіг тобі та держ лікарня, йди в Благомед, дорого і якісно!)

 

У Оксфорді ж робили тести і все решту, навіть не питаючись чи хочу. Треба, це входить у вартість прийому. (аналізи платив окремо).

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, paksivatova сказал:

А цей коментар-виключно проінформувати інших,з чим вони можуть стикнутися в даному медичному центрі

За це реально дякую, буду знати якщо, не дай Боже доведеться звертатись до медиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Хочете дешевше - потрібно в держлікарню.

 після реформ Улянки - забудьте... колезі виставили рахунок за аналізи в державній майже 1000 грн

в Синево зробила те саме в районі 600

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...