Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

46 хвилин тому, Werwolf777 сказано:

 після реформ Улянки - забудьте... колезі виставили рахунок за аналізи в державній майже 1000 грн

в Синево зробила те саме в районі 600

Брехня - я минулий місяць кілька раз був в поліклініці, не платив ні за що. В Нікеля проблеми виникли бо в його поліклініці не було пульмонолога, але мені здається, що мали його безкоштовно прийняти в другій поліклініці.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, sergkots сказано:

Брехня - я минулий місяць кілька раз був в поліклініці, не платив ні за що.

Можна конкретніше? За що не платив?

Я рік тому, був на відродження, теж - аналіз крові (з пальця), ренген (ніс), через день флюорографія - все безкоштовно.

Вушну пробку "промили" за 70 грн. (так вийшло, що раз-два на рік, мусово промивати), зразу в кабінеті, ненароком "підсунули" прейскурант, я питань не задавав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Bliksss сказано:

Можна конкретніше? За що не платив?

Я рік тому, був на відродження, теж - аналіз крові (з пальця), ренген (ніс), через день флюорографія - все безкоштовно.

Вушну пробку "промили" за 70 грн. (так вийшло, що раз-два на рік, мусово промивати), зразу в кабінеті, ненароком "підсунули" прейскурант, я питань не задавав.

Прийом лікарів - був у двох, крім сімейного, ніде нічого. Взимку за енцефалограму і ще якусь лабуду платив 85 + 125 грн (приблизно). До цього часто відвідував благомед та інші приватні - тому знаю у що мені б обійшлося це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, sergkots сказано:

Прийом лікарів - був у двох, крім сімейного, ніде нічого.

За прийом у лікаря, без "процедур" - не платиться, принаймні, без власної ініціативи... ;)

В Благомеді - був кілька разів, черга 10-15хв. не вважаю що це проблема, тим більше - все за рахунок страхової. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Bliksss сказано:

За прийом у лікаря, без "процедур" - не платиться, принаймні, без власної ініціативи... ;)

В Благомеді - був кілька разів, черга 10-15хв. не вважаю що це проблема, тим більше - все за рахунок страхової. 

 

Ну я без страхової. 
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...