Перейти до змісту

Щодо, шопінг-візи у Польщу!


vitaljas

Рекомендовані повідомлення

не тільки черг не має....але того що реально *дратувало* також не помічено :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 386
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...

Їхав 9 березня вранці, проходження митниці зайняло близько 45 хв, черг не було, близько сьомої ранку вже був у Польщі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В польському напрямку-перетин кордону за півтори години, назад вчора-5 годин.

І місцевих "бізнесменів" не поменшало(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В польському напрямку-перетин кордону за півтори години, назад вчора-5 годин.

І місцевих "бізнесменів" не поменшало(

:_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завезу на шопінг до Любліна.099-290-81-20. В понеділок зранку простояв 6 год до Польщі. на зад десь 3 години.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто може поділитись такс фрі?

Теж хтівби щоб хтось зі мною поділився своїм TAX FREE.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто може поділитись такс фрі?

Мабуть малось на увазі оформити на людину таксфрі й зробити йому ксерокопію для оформлення наступної візи, але людина мабуть не в курсі що потрібна його присутність для такого оформлення а на халяву катати його так ніхто не захоче.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто може поділитись такс фрі?

Мабуть малось на увазі оформити на людину таксфрі й зробити йому ксерокопію для оформлення наступної візи, але людина мабуть не в курсі що потрібна його присутність для такого оформлення а на халяву катати його так ніхто не захоче.

Мабуть людина просто хоче щоб на нього зробири такс фрі,але забув що треба кордон перетинати бо ставлять штамп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Можливо хтось підкаже, яка зараз ситуація з чергами в Ягодині?

Коли краще їхати, щоб затратити менше часу на кордоні: в суботу в обід чи в неділю вранці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітання! Неважливо - субота чи неділя - натрапити на чергу можна завжди. Хоча, як показує досвід - недільний ранок на кордоні вільніший.

Цієї суботи (29.03) їду до Любліна легковим мінівеном, маю два місця. Деталі за телефоном: 095-135-64-52, Олена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На постійні основі здійснюються поїздки на шопінг до Любліна.Легкове авто дні виїзду корегуються під пасажирів.Інформаційна та мовна підтримка. Питання та консультації в тел режимі. О99-290-81-2О.Вадім Вартість проїзду однакова як на рейсовому автобусі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підскажіть будь-ласка , при подачі заявкі у чергу до візового центру є гравфа "статус" Dr. Mr. Mrs. Ms. Mstr. які треба вибирати для дружини і чоловіка. І ще графа "Дата повернення" яка дата мається на увазі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть будь-ласка , при подачі заявкі у чергу до візового центру є гравфа "статус" Dr. Mr. Mrs. Ms. Mstr. які треба вибирати для дружини і чоловіка. І ще графа "Дата повернення" яка дата мається на увазі ?

А хіба візовий центр за ті гроші що ви їм платите не надає інформаційної підтримки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам відкрию секрет,можна навіть не рееструватись,просто прийти і сказати що не зміг.Людей нема,запускають просто так.Але головне щоб всі так не почали нагліти.

Ще є варіант реестрації по телефону.

Або є зразки в інтернеті як заповнити анкету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз взагалі реєструвався через консульство, економія на послугах візового центру відчутна і затримок нема, все чітко в 5 робочих днів оформляють, ось на днях в консульство піду, черга підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На постійні основі здійснюються поїздки на шопінг до Любліна.Легкове авто дні виїзду корегуються під пасажирів.Інформаційна та мовна підтримка. Питання та консультації в тел режимі. О99-290-81-2О.Вадім Вартість проїзду однакова як на рейсовому автобусі.

у звязку з подорожченням нафти та страхівки ціна проїзду на шопінг до Любліна піднімається на 50 грн з людини і вартує 350 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 березня подав доки. Сьогодні прийшов забирати паспорт з візою, мені видали "бумажку" де говориться, що РП продовжує розгляд моєї заявки на отримання візи ще на 30днів, видана 02 квітня.

питання - що це? мені не дадуть візу чи настільки великі черги,що потрібно чекати?

у візовому центрі незнають, рішали також не вкурсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Провіряють твої "ліві" бумажки, які ти можливо подав, якщо так то заборона на в'їзд у країни Євросоюзу на 5 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 березня подав доки. Сьогодні прийшов забирати паспорт з візою, мені видали "бумажку" де говориться, що РП продовжує розгляд моєї заявки на отримання візи ще на 30днів, видана 02 квітня.

питання - що це? мені не дадуть візу чи настільки великі черги,що потрібно чекати?

у візовому центрі незнають, рішали також не вкурсі.

Це перша одноразова віза? Чи друга?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kolialutsk

нема людей ? інші кажуть що куча людей ...

Можливо я просто давно там не був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...