Перейти до змісту

Аморальні новини


Рекомендовані повідомлення

Все частіше задаюся запитанням, чому наші журналісти стали такими аморальними, чому в гонитві за популярністтю втрачають людську подобу і готові нехтувати будь якими нормами моралі. Ось останнє, що мене вразило на Волинських новинах, де в заголовок написали: В залі очікування вокзалу знайшли труп.

Журналісти, а можна більш толерантніше і з повагою ставитися до людей? Невже ви такі голодні на сенсації, що готові прирівняти людину до пса, чи якоїсь падалі. Невже не можна написати в заголовку, що знайшли тіло людини, тим більше помер небіжчик від хвороби. Напишіть "виявили померлого". Чи то обовязково - "знайшли труп", як якогось пса... А якщо тим померлим виявиться ваша рідня людина, то і на памятнику напишете - Труп? Ну будьте людьми. Сійте здорову їжу. Тоді може і до вас, коли десь впадете, люди будуть не обминати як якого трупа, а підійдуть і нададуть допомогу... Фу бридко від вашої писанини. Думаю тут на борді є журналісти, поясніть нашій спільноті, чи це не аморально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Принцеси не какають?

До прочитання цього посилання я й уяви не мав де і чий труп найшли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з яких пiр слово *труп* стало аморальним ?

А чому власне не "тіло людини"?

Це ж інтернет-видання, а не паперове, де літери в колонку втискати треба

Мене ще іноді дратує, коли в новинах пишуть чи говорять "старий" або "стара" на людей, яким близько 50.

Особливо ICTV цим грішив раніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, справа в тому, що вони пишуть в своїй статті ніби це якась лялька чи манекен. Треба мати хоч трішки поваги. Це проблема багатьох журналістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буває і гірше - ліплять фото відомих людей і пишуть "помер". А насправді померла якась троюрідна бабця цієї людини... Неприємно... Але є такі журналісти, і нікуди від них не дінешся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому власне не "тіло людини"?

Це ж інтернет-видання, а не паперове, де літери в колонку втискати треба

Мене ще іноді дратує, коли в новинах пишуть чи говорять "старий" чи "стара" на людей, яким близько 50.

Особливо ICTV цим грішив раніше

*тiло людини* (в контекстi труп) це бiльш лiтературний вираз, *труп* бiльш медичний, обидва не аморальнi, можливо слово *труп* комусь й не подобается, але називати аморальним це якось не тойво. Для мене бiльш аморальне це регулярне порпання СМI в *грязнiй бiлизнi* вiдомих людей (й тi люди, якi *смакують* подiбнi *новини*), а тут сухе лаконiчне повiдомлення, тим бiльше без iмен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивимося в словник С.І. Ожегова -

ТРУП

ТРУП -а м. Мертвое тело человека или животного. Переступить или перешагнуть через чей-н. т. шагать по трупам (также перен.: не пощадить чьей-н. жизни идти на все для достижения успеха своих целей; неодобр.). * Только через мой труп - выражение категорического протеста против какого-н. действия поступка. || прил. трупный -ая -ое.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишіть "виявили померлого". Чи то обовязково - "знайшли труп", як якогось пса...

Добре, поясніть мені різницю між "загинув" і "помер"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сначала тоже подумала, что слово хоть и достаточно жесткое, но в принципе применимо...Но когда посмотрела статью...она вообще написана...извините, по другому сказать не могу, коряво...и журналистом назвать того, кто это писал...не берусь...так...составитель предложений...В его заметке 5 предложений( без заголовка), в 3 используется слово труп, слово тело не применялось ни разу...Такое ощущение, что это робот написал...ну или человек-полено......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у volynnews заробіток журналіста залежить від того скільки людей переглянуло новину, звідси й такі "цікаві" заголовки. А самі статті пишуться дуже швидко, з помилками, щоб встигнути сьогодні подати, так як завтра це вже неактуально.

В его заметке 5 предложений( без заголовка), в 3 используется слово труп, слово тело не применялось ни разу...Такое ощущение, что это робот написал...ну или человек-полено.....

Ось ще один приклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком підтримую ТС. Мене теж коробить від подібних заголовків і не тому, що я така вразлива, а тому що знаю реально на власній шкірі, як таке читати родичам покійного.

Це питання швидше журналістської етики.

Та і щодо стилістики багато нарікань. В кінці кінців є українське слово - небіжчик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше - журналісти - такі ж люди, як і всі ми і всі схильні помилятися.

По-друге - журналісти отримують далеко ненайбільшу зарплатню, а швидше досить низьку.

По-третє - чому люди звикли звертатися до ТБ, інтернет видань чи друкованих газет, як до останньої інстанції? Це абсолютно неправильно.

По-четверте - судити кожен гаразд, але не суди й не судимий будеш.

Ще мабуть добавлю, якби не праця наших журналістів і не їхня боротьба за інформацію жили би як в совку, писалося або нічого, або все хороше про партію/уряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше - журналісти - такі ж люди, як і всі ми і всі схильні помилятися.

Можна замінити слово журналісти на лікарі і за таким приципом виправдати хірурга який зарізав людину на операційному столі чи стоматолога який вирвав людині здоровий зуб ... А що, всі ми люди, всі ми помиляємося ...

По-друге - журналісти отримують далеко ненайбільшу зарплатню, а швидше досить низьку.

Силою ніхто ж їх не заставляє працювати за таку зарплату. Якщо людині не подобається зарплата вона шукає краще оплачувану роботу ...

По-четверте - судити кожен гаразд, але не суди й не судимий будеш.

Так ніхто і не судить. Радять як краще ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще мабуть добавлю, якби не праця наших журналістів і не їхня боротьба за інформацію жили би як в совку, писалося або нічого, або все хороше про партію/уряд.

Розсмішили :) Скажіть будь-ласка, яка мета кожного видання? Прибуток. І все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ніхто і не судить. Радять як краще ...

так радити треба не тут... мені здається у всіх інтернет виданнях є можливість коментувати публікації. Там можна залишити свої зауваження щодо матеріалу чи статті. Також часто є можливість повідомлення редактора чи модератора про помилку і т.д. виділивши текст та натиснувши CTRL+Enter

Скажіть будь-ласка, яка мета кожного видання? Прибуток. І все.

так, прибуток. Але свою роботу вони все одно виконують, тобто інформують людей про певні події.

У власників маршруток теж ціль - прибуток, але ж вони виконують свою функцію перевезення пасажирів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка держава- такі і журналісти..

Проффесора та йолочники підвищенню загальноосвітнього рівня аж ніяк не сприяють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження що статтю тупо зкопіпастили з міліцейського зведення. Для цього журналістом непотрібно бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM скоріш за все так і є.

Висловлю просто свою думку, дискутувати на цю тему далі не буду, прошу без образ але

Яка держава- такі і журналісти..

Проффесора та йолочники підвищенню загальноосвітнього рівня аж ніяк не сприяють.

які люди - така і держава, влада в нас теж з "людей". Але якщо ідіоти обрали таку владу, то вибачте..

а інтернет видання - це все теж ринок, пишуть такі заголовки бо їх більше читають - люди в нас тупі (без образ, але переважна маса така і є), нормальні живі статті з якоюсь ідеєю мало людей читає, переважну більшість людей цікавлять вбивства, скандали, тому такі новини ТСН, журналісти теж не дуже, але..., і цією темою Ви тільки піднімете рейтинг статті, краще б щось хороше знайшли і про те написали, чого там було в коментах не написати своє "фе", тут цю тему навряд хтось побачить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ідіоти її вибрали

люди в нас тупі (без образ, але переважна маса така і є)

Цікаво, klikl, а до якої категорії людей Ви відносите себе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як же Ви так впевнено розказуєте про владу, про журналістів, якщо не читаєте новин?

Разговаривают двое приятелей. «Вот все говорят: «Карузо! Карузо!» А я послушал – так, ничего особенного» – «Вы слышали Карузо?!» – «Нет. Мне Рабинович напел».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу повторити ще раз і більш розгорнуто,

я не читаю новини про трупи і скандали

а ще є новини про політику, події, культуру, соціальні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди в нас тупі (без образ, але переважна маса така і є)

звичайно, за неймовірним збігом обставин ти до цієї переважної маси не відносишся і звичайно ти не обирав цю владу, тому ані до тупих, ані до ідіотів тебе записати ніззя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...