Перейти до змісту

Аморальні новини


Рекомендовані повідомлення

на рахунок продажності-мене дуже сильно бісить останнім часом випуск новин на СТБ. Будучи проспонсорованими діаспорою, вони намагаються насаджувати нам застарілу українську мову. Як всім нам відомо, будь-яка мова з часом розвивається. Нашій діаспорі в Канаді не дано цього осягнути і вони насаджують нам говірку кінця 19-початку 20 століття зі своїми "Европа, Евро" і тд. Мене це страшенно бісить. Це вияв егоїзму з боку діаспори. Мова пішла вперед і їм не завадило би змиритись з тим, що ЦЕ ВОНИ неправильно розмовляють, а НЕ ми. Ми-проживаємо на своїй території, так би мовити, Україна-це ареал. І тут відбувається розвиток мови, а у них ТАМ-мова ізольована від зовнішнього світу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви подивіться на новини, які показують по ТБ..... Як що раніше тільки на ICTV показували надзвичайні новини про вбивства і т.і., то зараз кожен канал прагне розпочати свій випуск новин з негативу......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але якщо ідіоти обрали таку владу, то вибачте

+1

А ви подивіться на новини, які показують по ТБ

trash_tv.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок продажності-мене дуже сильно бісить останнім часом випуск новин на СТБ. Будучи проспонсорованими діаспорою, вони намагаються насаджувати нам застарілу українську мову. Як всім нам відомо, будь-яка мова з часом розвивається. Нашій діаспорі в Канаді не дано цього осягнути і вони насаджують нам говірку кінця 19-початку 20 століття зі своїми "Европа, Евро" і тд. Мене це страшенно бісить. Це вияв егоїзму з боку діаспори. Мова пішла вперед і їм не завадило би змиритись з тим, що ЦЕ ВОНИ неправильно розмовляють, а НЕ ми. Ми-проживаємо на своїй території, так би мовити, Україна-це ареал. І тут відбувається розвиток мови, а у них ТАМ-мова ізольована від зовнішнього світу.

1. Власник СТБ=власник ICTV=власник Новий канал. Де там діаспора?

2. Правопис початку 30-их років двадцятого століття, офіційний тогочасний правопис.

3. Саме в кінці 30-их, якщо не помиляюсь, комуністи сприяли дуже сильній зміні офіційного правопису, словники, які вийшли, називали "російсько-російськими словниками" (не памятаю, хто з відомих лінгвістів таке казав, але фраза точна). Тому логічно правильно брати ЗА ОСНОВУ той правопис, до кардинальних змін.

4. "Мова" на СТБ твориться професійними лінгвістами, рівня Академії наук України (була така передача).

5. На початку 2000 офіційно правопис змінився (наприклад, "пальто", "метро" стало відмінятись тощо) саме в сторону правопису, який пропагує СТБ.

6. Скоро знову офіційно правопис має мінятись, оскільки світ троха динамічний, аби офіційні правила правопису "спали" по 30 років.

7. Телевізор - зло. Не дивлюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...