Перейти до змісту

Майбутнє Порт-Сіті


cemiynick

Рекомендовані повідомлення

Deemon,во Львов зашли? И к нам подтянуться. По интернету всех вещей не купишь, обувь да, футболка то же да ну а другое тяжело покупать.

Главное что бы секонды не позакрывали ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 126
  • Створено
  • Остання відповідь

П.С. Відносно центра і старої частини-у мене лише одна претензія, це шоб той сральник (всмислі, старий базар) прибрали кудись з-під замку і на його місці зробили хороші ремісничі майстерні. Бо вже задовбало те нашестя бабульок з яйцями і молоком і циган з шкарпетками. Коли веду когось з друзів з іншого міста до замку, то мусиш іти серед отого усього, нормально не пройдеш, якшо спускаєшся з вулиці Лесі Українки.

Цей, як ви виразилися "сральник" кормить багатьох простих людей.

По-друге, ті самі бабульки, інколи просто немають з чого отримати копійку на дешеві лікі, окрім цього, як ви виразилися "сральника"

По-третє, в Луцьку немає дешевшого і доступнішого ринку для простих людей з зп 2000грн. Багато таких самих товарів продаються на варшавці з безбожними націнками.

Я не заперечую що грязно і хаос, але хто повинен навести порядок на ринку - муніципальна міліція, а вона нічого по не робить.

По темі, майбутнього в порт-сіті немає, доки будуть такі ціни за оренду. Мій знайомий, замовив класні зимні чоботи Karrimor через контакти за 720грн. якість взуття як колумбія і еко. Народ справді розумнішає, я вважаю, що розумна людина ну.. ніяк неможе собі дозволити придбати таке саме взуття за 3000грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були в вашому Порт Сіті нічого аж такого не побачили. Страшно, мрачно в ньому бери і фільм жахів знімай)))) я не рекомендувала б його нікому! І краще поїхати в Львів чи в Рівне більше толку буде ніж з Порт Сіті)))

Ваше повідомлення виглядає якось так- :0007:

Ви, випадково не в підземній парковці Порт-Сіті на шопінг ходили?

Тому, що Магазини на рівень вищий, і "мрака" там немає ніякого!!!

В принципі Порт Сіті непоганий торговий центр, страшного нічого немає...тільки товари продають китайські і турецькі, а ціни як на якісні європейські товари ... За модними французькими назвами бутіків ховається китайський і турецький товар.

Моя думка - ціни захмарні , красиві магазини в яких втюхують поганий товар за високою ціною...Гуляти зручніше ніж на Варшавці, але товару якісного немає ...

В підтвердження можу навести передачу про ті магазини , див . нижче.

В кожного своя думка нарахунок Порт Сіті! Якщо розглянути його конструкцію то який мудак розробляв його проект, то ужас а не ТРЦ Порт Сіті) :0166: :0166: :0166:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кожного своя думка нарахунок Порт Сіті! Якщо розглянути його конструкцію то який мудак розробляв його проект, то ужас а не ТРЦ Порт Сіті)

Хоспадє, а не пофіг як виглядає кіоск по витягуванню бабла? Головне - побільше пафосу, великих рекламних плакатів і написів "ЗНИЖКА".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в черговий раз там був і знаєте, там кльово.

там кльово лише від дощу ховатись )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм а я тама ше небував тре буде зайти подивитися.

На рахунок економічної доцільності: в тому регіоні ніша достатньо заповнена як на мене ....

Шкода тих хто сподівався на "бум" і вклався в оренду там. Фірмові магазини або спецбренди звичайно виправдають себе а от інші підприємці ...

Будь я підприємцем на ринку навряд чи б навіть подумв би про переїзд до такого торгового центру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вангую )) Караван, Варшавский, Буратино будут почти всегда в минусе. Порт будет расстраиваться, построит что то спортивное и утопит адрналин. Если зайдут нормальные магазины с нормальными ценами, то в Львов закупаться будут ездить все меньше людей. Скоро откроют Мак!

Нормальні магазини зайдуть тільки при адекватній ціні на оренду і довготермінових договорах.

Вони добре вміють рахувати власні гроші. Такі магазини заробляють не від націнки,а від обороту.Їх цікавить трафік.А трафік в Порт-Сіті слабкий.Так,для Луцька сильний,але в порівнянні з іншими містами слабкий. Трафік потрібно забезпечувати керівництву ТЦ.

Заманити нормальні магазини не так і легко. Плато не зайде,якщо не буде ще кілька гучних мереж.Тому друга складова-це вміння директора ТЦ вести переговори з мережами. Кілька тижнів тому в ТЦ Екватор(Рівне) була акція-"Ніч шопінгу".У всіх без виключення бутіках одномоментно на обмежений час були знижки 30-70%.Вигребли дуже багато товару.Це і є рівень організації.

ЗІ:чомусь більшість з нас привчили тішитись тим,що є(тіпа,подякуйте й за це).А ми достойні найкращого.Якщо дороги,то не такі,що кожного року латають,а якісні.Якщо ТЦ,то не провінційного рівня,а щоб під ним стояли машини з номерами інших областей і країн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ну что тут сказать...хитро, хитро...Отправила сегодня дочку с ее подружкой в "Премьер сити" на "Черепашек ниндзя", ведь среда...а в среду там что???

Дитяча середа.

-50% - КВИТКИ В КІНОТЕАТРИ

Я и билеты им забронировала, звоню узнать все ли нормально, купили ли билеты, а малявки говорят, что заплатили полную стоимость, потому как тетя на кассе сказала, что только на мультфильмы -50%...мдя...даже детей умудряются облапошить...обидно как то...так что не ведитесь, отправляйте детей в кино когда удобно, скидки на фильм не будет!

P.S.Теперь я уже нашла флаер в сети, где сказано, что администрация оставляет за собой право выбора лент для акции, но в общем то, все как всегда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про знижки в кіно Порт-Сіті:

В понеділок дивився Черепахи в першому залі, натрапив на знижку; купував два квитки, вийшло -20% і -20% (принаймні, так на квитках написано).

Суть акції в тому, що знижка діє на зал відповідно до дня тижня, типу перший зал в понеділок, другий зал в вівторок, третій в середу і четвертий в четвер.

Пробуйте, коротше кажучи ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про знижки в кіно Порт-Сіті:

В понеділок дивився Черепахи в першому залі, натрапив на знижку; купував два квитки, вийшло -20% і -20% (принаймні, так на квитках написано).

Суть акції в тому, що знижка діє на зал відповідно до дня тижня, типу перший зал в понеділок, другий зал в вівторок, третій в середу і четвертий в четвер.

Пробуйте, коротше кажучи ^_^

Ну у тебя, видимо, другая акция, но я отправила детей, на детскую среду, про которую черным по белому написано, хорошо, что денег с запасом дала, а если б нет...(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцькі депутати подарували «ПортCity» 2 мільйони

17:21, Серпень, 27

Депутати міськради вирішили таки зменшити пайову участь «ПортCity». Жоден з аргументів на них не подіяв. Вочевидь, міський бюджет може дозволити собі розкидатися мільйонами.

Про це стало відомо під час чергової 63 сесії міськради сьогодні, 27 серпня.

Нагадаємо, керівництво торгово-розважального комплексу «ПортCity» намагається усіма можливими і неможливими методами «збити» розмір пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Підприємство, згідно із законом, зобов’язане сплатити власну частку у розвиток інфраструктури міста. Зауважимо також, що своєрідним вкладом у інфраструктуру міста мав бути, власне, підземний перехід біля торгового центру. Однак переходу як не було, так і немає, а місто наразі залишилось ні з чим.

Проект рішення вже спробували «проштовхнути» раніше, та цього не вдалося. Однак, ПП «Реммеблі» не полишило спроб зменшити пайову участь. Згідно із Договором пайової участі підприємство зобов’язали сплатити 6 мільйонів 26 тисяч 870 гривень до міського бюджету, однак ПП «Реммеблі» цього разу намагалися сторгуватись із міською владою на 3 мільйони 926 тисяч 813 гривень, тобто «збити» суму обов’язкового внеску. Як аргумент підприємці зазначили придбання насосу за 135 тисяч, водопровід – 92 тисячі 476, будівництво автомобільної дороги на вулиці Сухомлинського – 941 тисяча тощо. Не оминули увагою й розмітку дороги на Карпенка-Карого та відновлення тротуарного покриття. Загалом, зі слів винахідливих підприємців, загальна вартість усіх збудованих фірмою інженерних мереж та об’єктів інженерної інфраструктури становить 2 мільйони 100 тисяч 57 гривень. На цю суму і просять зменшити пайову участь.

Депутат міської ради, член групи «Новий Луцьк» Рустам Дячук переконує, що підприємство кілька разів зверталося до міськради з різними зверненнями. Свого часу там вказували роботи, які навіть не можуть включатися до вкладу в інфраструктурний розвиток міста. А розмір зменшення пайової участі склали, висмикуючи цифри з різних звернень.

Депутат міськради Богдан Шиба додав, що ці кошти мали бути заплачені до моменту прийняття в експлуатацію. А місто не настільки багате, щоб пробачати таку суму для бюджету.

Начальник управлінні капітального будівництва міськради Леонід Карабан відповів, що нині в міськвідділі МВС відкрите кримінальне провадження з цього приводу.

Однак голосування відбулося, і рішення депутати підтримали. 30 обранців громади вирішили подарувати підприємству більше 2 мільйонів гривень, які можна було використати на нагальні потреби лучан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутат міськради Богдан Шиба додав, що ці кошти мали бути заплачені до моменту прийняття в експлуатацію. А місто не настільки багате, щоб пробачати таку суму для бюджету.

Начальник управлінні капітального будівництва міськради Леонід Карабан відповів, що нині в міськвідділі МВС відкрите кримінальне провадження з цього приводу.

Однак голосування відбулося, і рішення депутати підтримали. 30 обранців громади вирішили подарувати підприємству більше 2 мільйонів гривень, які можна було використати на нагальні потреби лучан.

Цікаво було б глянути на список цих "обранців"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Громада мовчить - будуть і далі обкрадати. Варто було б вимагати громадою ці 2 мільйони на АТО. Єремеєв не збідніє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Якщо стільки зелені буде за зупинкою, яка зі сторони "Варшавки" - то це навіть не погано виглядає.

ПС. А зупинки-акваріуми - шото не то...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зупинки-акваріуми - шото не то...

Да не надо, не сильно отличается от среднестатистического входа в метрополитен ;)

Влітку в тих теплицях буде неймовірна жара.

Там сквозняки скорее будут :)

P.S.

А подземные планы чего не выложили? :)

50f85e3447cd6b3db55fdf588ab9fb53.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я представляю яка ціна буде на бутікі в підземному переході... цеж якій потік людей за день проходить.. певно тис 10..

а взагалі класно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...