Перейти до змісту

Майбутнє Порт-Сіті


cemiynick

Рекомендовані повідомлення

нічого грандіозного та нового там не будують, 20 кабаків роледром, кінотеатри. от і все! От якби аквапарк тоді да я згоден що щось нове, наприклад для мене там нічого грандіозного і цікавого немає, все те що і було в Луцьку до порт-сіті

Ну хіба є надія що кінотеатр буде якісно відрізнятись від "Адреналіновського"... теж 3D би толкове зробили.... на яке не шкода було б викинуть грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 126
  • Створено
  • Остання відповідь

Для початку його потрібно збудувати. Площа даху гігантська, вона має витримати хоча б одну сніжну зиму. Це не жарти, прецинденти вже були. Головне щоб хоч на несучих конструкціях не економили, а зробили дорого і якісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Браму надворі розберуть?

Щось не видко її на рендері...

тут немає ракурса, де видно Браму: 1-й малюнок ракурс тильного боку з вул. Карпенка-Карого, 2-й ракурс бічний з вул.Карпенка-Карого, 3-й ракурс з правого входу в Там-Там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будет дорого, и обычно. Очень дорогая аренда, друзья хотели спорт зал открыть то аренда 250 квадратов без ремонта и комуналки 100000 грн. Я думаю люди туда будут ходить как в музей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будет дорого, и обычно. Очень дорогая аренда, друзья хотели спорт зал открыть то аренда 250 квадратов без ремонта и комуналки 100000 грн. Я думаю люди туда будут ходить как в музей.

ціна прив"язана до попиту. Майже усі площі вже заброньовані. А щоб відбити витрати на оренду, відповідні ціни будуть в орендарів :(

Чому ж Кульбачинського Віктора Петровича не переведуть на цю посаду, мені здається він найбільше претендує, будучи директором Там-Таму - гарно себе зарекомендував. Думаю шукали б краще на його місце, а його підвищили б. Хоча можливо він і сам не хоче братись за такий обєм, хоча знаю що він би чудово з цим впорався.

на 100% погоджусь, що це найкраща кандидатура, але не лише тут потрібно показувати результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будет дорого, и обычно. Очень дорогая аренда, друзья хотели спорт зал открыть то аренда 250 квадратов без ремонта и комуналки 100000 грн. Я думаю люди туда будут ходить как в музей.

ціна прив"язана до попиту. Майже усі площі вже заброньовані. А щоб відбити витрати на оренду, відповідні ціни будуть в орендарів :(

Ціни на оренду луплять дай дорогу, а нормальні ЗП топ менеджменту жмуть..... (якби було інакше, цієї теми не було б на форумі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на оренду луплять дай дорогу, а нормальні ЗП топ менеджменту жмуть..... (якби було інакше, цієї темине було б на форумі)

ця тема на форумі, не за ЗП, а за низької кваліфікації розглянутих кандидатів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на оренду луплять дай дорогу, а нормальні ЗП топ менеджменту жмуть..... (якби було інакше, цієї темине було б на форумі)

ця тема на форумі, не за ЗП, а за низької кваліфікації розглянутих кандидатів

Просто не там кастинг оголошено. Ще б на Варшавці ологошення дали по радіорекламі. Там теж досвідчені підприємці з організаторськими здібностями є (пишу без сарказму, адже чимало підприємців з Варшавки змогли вирости до простеньких мереж магазинів).

Загалом успіхів у пошуках (а з таким підходом кастинг буде довгим, адже чимало людей вважають себе вродженими менеджерами не менш талановити, як Форд, Якокка, Слоун, Джобс).

Підніміть планку ЗП, розширте коло пошуку на сусідні міста і потрібна людина буде знайдена та якнайшвидше приступить до роботи (я так розумію, до відкриття лишаєть дуже мало часу, а роботи - завались).

Дарую ГК Континіум безкоштовну бізнес-ідею. Перетворіть кастинг директора на ТБ-шоу на кшталт модних нині талант-шоу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Ну коли там відкриття. Є в кого інформація?

Відкриття 1 березня...інформація достовірна... :_18:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене особисто таке відчуття що ні до 1 ні 21 березня відкритись просто не встигнуть. Занадто багато роботи залишилось, занадто повільно вона робиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно інфи місячної давнини - не раніше квітня...

Не вкладаються з внутрянкою в графік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене особисто таке відчуття що ні до 1 ні 21 березня відкритись просто не встигнуть. Занадто багато роботи залишилось, занадто повільно вона робиться.

занадто багато не професіоналізму топ-менеджерів у службі замовника, а точніше - хєрово все продумано та організовано, а ще точніше - мало того, що на організацію та контроль залучена мала кількість професіоналів, так їм ще "зв'язують руки" дурними рішеннями та вказівками... а на будівельників нема чого нарікати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Был я внутри месяц назад, витрины, порталы, лифты, эскалаторы,- это готово, но магазины даже не начинали отделку, суборенду должны были запустить для ремонтных работ до конца января, обещали открытие 1 марта... но чтобы успеть надо работать со скоростью 10х

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на даний момент виконую ремонт в бутиках вже покладена плитка і практично зроблені стіни от стелю робити не можемо тому що ще не всі комунікації проведені. на даний момент в бутиках ремонт роблять приблизно 40 % орендарів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що там не пряма оренда, а суборенда бутіків?

Що орендарі чи то пак суборендарі самі в бутіках ремонт роблять??? це прикольно, за таку орендну плату здають голі стіни...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буде очередне гаувно по типу ЦУМУ, де нема з чого вибрати і ціни повний неадекват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мав бути каток, але замість нього зроблять ролердром, в нас в Луцьку вроді і є каток, але лід там такий фіговий, я кататись не вмію, але розумію що він не може бути таким кривим і горбатим як там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нормальный там лёд. Временами :)

Цены неадекватные за убитые и мокрые коньки. В Ровно с эти получше... но поле замаленькое :)

А то, что зажали каток - ... для меня там из интересного разве что кинотеатр остался :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...