Перейти до змісту

Майбутнє Порт-Сіті


cemiynick

Рекомендовані повідомлення

на першому поверсі буде магазин одягу "reserved". Я в Любліні там футболки за 40 грн купував в акцію. Цікаво ,які ціни тут запропонують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 126
  • Створено
  • Остання відповідь

В нас на Україні контрабасне гаумно як правило коштує скажених грошей, не тому що воно таке якісне, а тому що нажитись хочеться всім зразу, починаючи від доморощеного орендодателя, який за халупу дере скажені гроші, а не дай Боже там ще й ремонт, то множ суму в декілька разів, тому все й таке неадекватно дороге щоб відбити всі затрати, яких чимало, починаючи від тупих податків закінчуючи поборами всіх служб разом взятих.

Тому цей порочний круг, там викидають на смітник, в нас підбирають і перепродують.

А ті жирні коти при владі тільки й думають якби там здоїти зі всіх побільше грошей, от і зараз будувати завод чи там щось корисне смисла немає, бо не знаєш чи завтра він буде твій чи прийдуть дяді й заберуть, скажуть що ще й винен залишишся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на першому поверсі буде магазин одягу "reserved". Я в Любліні там футболки за 40 грн купував в акцію. Цікаво ,які ціни тут запропонують.

Додайте як мінімум ще 40.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слово "перший поверх" в будь-якому торговому центрі звучить дуууже дорого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знижки Київських чи Львівських молів, мало відрізняються від тих самих в Любліні.

Тут система не ювантовських безіменних торгашів, а мережеві бренди масмаркетів.

Так, що все в нас буде добре)))) Якщо ні, я начарую.

736185.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну 100% за 40 грн не буде.

Будет, будет,MOTOROLLLA права,это сеть и скидки будут честные, мы часто ездим в Ровно, чтоб купить одежду в том же Reserved и еще обувь в Centro, во время скидок это очень классно, я покупала в ровенском Rezerved не давеча как осенью юбку за 50грн, футболку за 40 и много чего еще)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут система не ювантовських безіменних торгашів, а мережеві бренди масмаркетів.

1-невже жінці подабається, коли вона носить масову річ, яких тисячі?

2- всі ювантовські торгаші вже зайняли площі в Порт сіті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в порт сіті ти береш бутик в оренду сам робиш ремонт. плитка повинна бути не дешевшою за 200 грн/кв стеля грильято певних розмірів, а якщо хочеш гіпсокартон чо ще щось то потрібно переробляти проект ( на 40 кв/м переробити проект коштує 20 тис грн) за власні кошти маєш купити витяжку встановити електрику і багато різних малих речей ( все робиться через анальний отвір ) тобто спочатку кладуть плитку а потім зривають бо забули покласти кабель. з плиткою теж цікава історія, привезли клей простояв на морозі тиждень другий потім на нього поклали плитку а через деякий час плитка відпадає бо спішили, клали на спорчений клей, і на ляпухи які не тримають, словом зараз ходять перестукують і перекладають плитку. таких нюансів ще багато. то такі реалії нашого порт сіті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось писав раніше за дах. От він може виявитись найстрашнішою загрозою.

А так загальному за перші 2-3 місяці вся Волинська обл. обійде його, об-ре ще пару раз, і буде він стояти як ЦУм. Будуть і в ньому люди купувати всякі цяцьки, а от наш Варшавський р-к буде все більш потерпати від рук ненажерлевої облспоживспілки яка врешті продасть землю під новий торговий центр.

З'явиться конкурент Промінь і ми всі підемо туди. Але це вже нова тема, яку до речі треба створити, якщо її ще немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут система не ювантовських безіменних торгашів, а мережеві бренди масмаркетів.

1-невже жінці подабається, коли вона носить масову річ, яких тисячі?

2- всі ювантовські торгаші вже зайняли площі в Порт сіті.

Тысячи??? Лучше я буду носить одежду от H&M, Terranova, George,F&F, Berska ... список можно продолжать и продолжать, которой тысячи, чем китайскую ерунду с базара и Юванта, которой миллионы... Вполне устраивает стиль Casual и никогда не выгляжу банально... Не пойму к чему вы сказали то, что сказали...и цитату перепутали, она не мне принадлежит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в порт сіті і правда є магазини з закордону і з всієї україни. поляки наприклад викупили свої 2 магазини завезли своїх робітників, біля того бутику де я працюю в оренду взяв мужик з запоріжжя і також привіз сюди робітників. кажуть що недовіряють місцевим. навіть андретан взяв в оренду бутик на першому поверсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де транжирити гроші місце буде, ще б вони зароблялись в геометричній прогресії...... Але от що не по фен шую, так це зовнішній вигляд. Обшивка металева такого кольору, якось скудновато....... :0157::_09: Не навчились українські власники будувати щось етакоє...тиць і сюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... А так загальному за перші 2-3 місяці вся Волинська обл. обійде його, об-ре ще пару раз, і буде він стояти як ЦУм. Будуть і в ньому люди купувати всякі цяцьки, а от наш Варшавський р-к буде все більш потерпати від рук ненажерлевої облспоживспілки яка врешті продасть землю під новий торговий центр.

Не думаю.

От такі ТЦ як "Варшавський" і "Буратіно" через своє розміщення та велику різношерсність товару будуть в значно гіршому становищі ніж зараз... хоча і зараз їм не сладко... (точніше не їм, а тим орендарям, що взяли в оренду торгові площі).

А "Порт СІТІ" через своє РОЗМІЩЕННЯ та різноманітну відпочинкову зону - як торговий центр має НАЙБІЛЬШІ перспективи на ВСЮ Волинську область...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меня лично интересует в Порт-сити только одна сторона - это развлечения (каток, боулинг, кинотеатр или что там будет ещё...). Если там будут бутики и закусочные - я туда зайду только на экскурсию. Из моих друзей, знакомых, знакомых моих знакомых и т.п. в наших "типА" бутиках вещи никто не покупает. Полностью согласно с Arven Rivendell по маркам одежды, которую всегда можно заказать и через Инет Но только не базар, Юванты, Варшавские... - это для меня ТАБУ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

... А так загальному за перші 2-3 місяці вся Волинська обл. обійде його, об-ре ще пару раз, і буде він стояти як ЦУм. Будуть і в ньому люди купувати всякі цяцьки, а от наш Варшавський р-к буде все більш потерпати від рук ненажерлевої облспоживспілки яка врешті продасть землю під новий торговий центр.

Не думаю.

От такі ТЦ як "Варшавський" і "Буратіно" через своє розміщення та велику різношерсність товару будуть в значно гіршому становищі ніж зараз... хоча і зараз їм не сладко... (точніше не їм, а тим орендарям, що взяли в оренду торгові площі).

А "Порт СІТІ" через своє РОЗМІЩЕННЯ та різноманітну відпочинкову зону - як торговий центр має НАЙБІЛЬШІ перспективи на ВСЮ Волинську область...

Були в вашому Порт Сіті нічого аж такого не побачили. Страшно, мрачно в ньому бери і фільм жахів знімай)))) я не рекомендувала б його нікому! І краще поїхати в Львів чи в Рівне більше толку буде ніж з Порт Сіті)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були в вашому Порт Сіті нічого аж такого не побачили. Страшно, мрачно в ньому бери і фільм жахів знімай)))) я не рекомендувала б його нікому! І краще поїхати в Львів чи в Рівне більше толку буде ніж з Порт Сіті)))

Прямо естет із Мурманска. Чи то естетка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були в вашому Порт Сіті нічого аж такого не побачили. Страшно, мрачно в ньому бери і фільм жахів знімай)))) я не рекомендувала б його нікому! І краще поїхати в Львів чи в Рівне більше толку буде ніж з Порт Сіті)))

Це що? Тіпа чорний піар??? І аж перше повідомлення??? "Вашому" це чийому? Власники навряд чи в цьому форумі сидять))) Чи це типу заздрісний пост з сусіднього міста....

Ну а в Рівному і Львові куди зайти?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... А так загальному за перші 2-3 місяці вся Волинська обл. обійде його, об-ре ще пару раз, і буде він стояти як ЦУм. Будуть і в ньому люди купувати всякі цяцьки, а от наш Варшавський р-к буде все більш потерпати від рук ненажерлевої облспоживспілки яка врешті продасть землю під новий торговий центр.

Не думаю.

От такі ТЦ як "Варшавський" і "Буратіно" через своє розміщення та велику різношерсність товару будуть в значно гіршому становищі ніж зараз... хоча і зараз їм не сладко... (точніше не їм, а тим орендарям, що взяли в оренду торгові площі).

А "Порт СІТІ" через своє РОЗМІЩЕННЯ та різноманітну відпочинкову зону - як торговий центр має НАЙБІЛЬШІ перспективи на ВСЮ Волинську область...

Були в вашому Порт Сіті нічого аж такого не побачили. Страшно, мрачно в ньому бери і фільм жахів знімай)))) я не рекомендувала б його нікому! І краще поїхати в Львів чи в Рівне більше толку буде ніж з Порт Сіті)))

да ти прям Ольга Фреймут!!! може ще нам рецензію обширну про якийсь ТЦ напишеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були в вашому Порт Сіті нічого аж такого не побачили. Страшно, мрачно в ньому бери і фільм жахів знімай)))) я не рекомендувала б його нікому! І краще поїхати в Львів чи в Рівне більше толку буде ніж з Порт Сіті)))

Ваше повідомлення виглядає якось так- :0007:

Ви, випадково не в підземній парковці Порт-Сіті на шопінг ходили?

Тому, що Магазини на рівень вищий, і "мрака" там немає ніякого!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вангую )) Караван, Варшавский, Буратино будут почти всегда в минусе. Порт будет расстраиваться, построит что то спортивное и утопит адрналин. Если зайдут нормальные магазины с нормальными ценами, то в Львов закупаться будут ездить все меньше людей. Скоро откроют Мак!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если зайдут нормальные магазины с нормальными ценами, то в Львов закупаться будут ездить все меньше людей

1. Не зайдуть

2. Польща\Європа, Ebay та інші он-лайн площадки - народ розумнішає і більш мудро витрачає кошти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були в вашому Порт Сіті нічого аж такого не побачили. Страшно, мрачно в ньому бери і фільм жахів знімай)))) я не рекомендувала б його нікому! І краще поїхати в Львів чи в Рівне більше толку буде ніж з Порт Сіті)))

Ваше повідомлення виглядає якось так- :0007:

Ви, випадково не в підземній парковці Порт-Сіті на шопінг ходили?

Тому, що Магазини на рівень вищий, і "мрака" там немає ніякого!!!

В принципі Порт Сіті непоганий торговий центр, страшного нічого немає...тільки товари продають китайські і турецькі, а ціни як на якісні європейські товари ... За модними французькими назвами бутіків ховається китайський і турецький товар.

Моя думка - ціни захмарні , красиві магазини в яких втюхують поганий товар за високою ціною...Гуляти зручніше ніж на Варшавці, але товару якісного немає ...

В підтвердження можу навести передачу про ті магазини , див . нижче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...