Перейти до змісту

Думки вголос...


makson

Рекомендовані повідомлення

все частіше терзають сумніви, що до смислу нашого існування, знаючи що головним смислом нашого життя є діти (нащадки)

,але усвідомлюєш куди котиться цей світ. Суцільна холодна темрява лиш де-не-де жевріють промінчики із за стальної арматури сьогодення. Все-таки світ ні капельки не змінився, і не зміниться, така наша людська сутність.

Дивлячись на все це: недуги, беззаконня, злочинність, матеріальне становище, алкоголізм, наркоманію, як хтось живе заради втіхи, нехтуючи всім, живе одним днем, як життя несправедливе до тих хто його найбільш заслуговує та багато іншого і дивлячись як сам йдеш на поводу цього всього - це розуміння вганяє мене в дигресивний настрій.Є багато різних способів відволіктися від таких думок шкода що вони короткочасні як часом хочеться попасти на безлюдний острів подальше від цих людських проблем.

я просто намагаюся скинути частинку щоб не зриватися на своїх знайомих

хтось подумає чому цей я бред написав і він буде абсолютно прав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь

Та ні просто зима і дєпрєсняк......пройде просто треба знайти для чого чи для кого жити(більш ніж впевнений шо діти то не головна ціль існування людства бо тоді ми просто тварини які множаться і дохнуть а це не так)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок соціальної не справедливості то не ми її придумали і не нам її долати такі намагання можуть плачевно кінчитись(не для системи))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наркоманшолє?

А-ха-ха-ха!!!! Улибнуло)

... як часом хочеться попасти на безлюдний острів подальше від цих людських проблем.

Далекувато їхати.... Знаю одну місцину, 70 км. від Луцька, село Пильгани (гугль мапс юзай) 150-200 жителів, занедбана хата + занедбаний город=1000$. Їдь, хазяюй від цивілізації подальше, люди тихі, спокійні в основном 50+ річні, до школи (для нащадків) 5 км. І два ГаМазина, де регулярно бухають, ті хто такої ж думки про життя, як ти.

І на останок: "Життя - прекрасна річ, як не крути" Купляйте соки RICH!!! :_16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

життя це не річ його придбати, подарувати не можна, але хоча як з якого боку на це дивитися

"Життя прекрасне, як не крути!!!" :)

kayot, а повідомлення то, було в тему,

раніше в дитячому віці стільки захоплень було, рибалка, гриби, ягоди, футбол і.т.д а зараз мало що цікавить

можна навіть сказати зовсім нічого не хочеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

життя це не річ його придбати, подарувати не можна, але хоча як з якого боку на це дивитися

"Життя прекрасне, як не крути!!!" :)

kayot, а повідомлення то, було в тему,

раніше в дитячому віці стільки захоплень було, рибалка, гриби, ягоди, футбол і.т.д а зараз мало що цікавить

можна навіть сказати зовсім нічого не хочеться

Головне суть, а не формулировка :)

Ключове слово: "не хочеться", типу: Піду но я зроблю шось цікаве, сказав розум. Да ну його нах. сказала жопа, і знову прилипла до дивана. :)

Коли я ну вже зовсім нехочу нічого робити, я дивлюсь фільми, або читаю, або вот просто так сижу в неті.

Кстаті почитай може якісь психологічні книги, типу "Як найти себе", чи "Як добитися успіху". шось в цьому роді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може треба почекати ще років 10, 20. Може щось зміниться на краще. Простіше кажучи, якби мені запропонували полетіти на Марс без факту повернення, я б заради людства та науки, полетів туди. І ще, свої діти в житті не головне. Можна виховувати і чужу дитину, головне зоб виховати її людиною.

Спробуй піти в музику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще, свої діти в житті не головне. Можна виховувати і чужу дитину, головне зоб виховати її людиною.

ти хоть приблизно володiеш суттю цих слiв ? Чи просто розмiрковуеш не виховавши навiть кота ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

внатуре наркодиспансер на ремонт закрыли,и пациентов домой выпустили,шоли? итить колотить!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти хоть приблизно володiеш суттю цих слiв ? Чи просто розмiрковуеш не виховавши навiть кота ?

Кота виховати не можна. Його можна приручити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще до MANJAK11,

Пишучи той пост, я розмірковував над сказаним ТС:

все частіше терзають сумніви, що до смислу нашого існування, знаючи що головним смислом нашого життя є діти (нащадки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто из из вас Чеширский кот, оставляющий свой помёт практически под каждым постом на одних из месных инетпорталов? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раніше в дитячому віці стільки захоплень було, рибалка, гриби, ягоди, футбол і.т.д а зараз мало що цікавить

можна навіть сказати зовсім нічого не хочеться

Повір мені, це пройде з часом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше речення, першого постпу віддає суіцидом.

Я думаю що ТС сьогодні немає з ким зустріти Новий рік от в нього дєпрєсняк зашкалив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Котлети в холодильнику, сенс життя в служінні гуманістичним ідеалам людства." (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли комусь нiчого не хочется, раджу домахатись наприклад до бандюка, той озадачить такими проблемами, що мрiяте будете про той час коли *нiчого не хотiлось* . В нас люди чомусь, коли Бог милував й нема суттевих проблем, чомусь в апатiю починають впадати, замiсть того, щоб радiти, що все добре, а от коли життя *починае давати копня пiд зад* починають мрiяти про тi часи, коли все було гаразд. Тiльки коли болить зуб, починаеш цiнувати той час, коли зуб не болiв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаєте, що хапнув два напаса і пробило мене на дурні думки, - ні мене без плана так шторить

суіцид, емо - чесно скажу я даже не знаю що вам написати, як достукатись до тої частини мозку що у вас відповідає за розум. як заставити вас трішки подумати. Хз може ви виросли в хороших умовах ніколи не стикалися з проблемами. То вибачайте мене якщо мої слова вам незрозумілі.

------------------------------------------------------------

да кожну людину в душі якій є хоть трішки доброти,відвідували такі думки

FenMix, я з тобою згідний, я мав те поняття тільки трохи неправильно висловися

я просто звичайна людина, яка багато розмірковує про все. - недофілософ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...