Перейти до змісту

Неспішно вибираю собі вел за 5000 грн +/-


RePlay

Рекомендовані повідомлення

Тренер - умнічка! От ти сам собі і дав відповідь, в чому різниця. Про вагу я вже писав. І вона відчувається, реально. На рамі лишні 350-400 грам - відчуваються. Як не крути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 188
  • Створено
  • Остання відповідь

тільки вот підкажіть шо таке "топтуни" ?

Як можна давати гарантію на зібраний велосипед на рік, якшо одразу шось тре міняти.

Теж недавно купив велосипед

Замена педалек, седла, а также расходников - камер, покрышек, грипсов, тросов, рубашек, колодок - на гарантию не повлияет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замена педалек, седла, а также расходников - камер, покрышек, грипсов, тросов, рубашек, колодок - на гарантию не повлияет :)

Та з тим все добре, питання в іншому - "заміна стокових". Треба воно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та з тим все добре, питання в іншому - "заміна стокових". Треба воно?

Хорошо, если хорошо. У тебя седло комфортное и педалек пластмассовых хватит на сезон, а может и больше. На многих байках в стоке стоят спортивные седла, к которым многие клиенты не готовы, ни морально, ни физиологически.

И педальки тоже, зачастую, сугубо интимная деталь. :)

Кому-то - трэба. Тебе повезло больше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тренер - умнічка! От ти сам собі і дав відповідь, в чому різниця. Про вагу я вже писав. І вона відчувається, реально. На рамі лишні 350-400 грам - відчуваються. Як не крути.

Я написал в чем разница в буквенных "ростовках", не надо перекручивать. А про вес - ты чувствуешь полная у тебя фляга или пустая? Думаю ооооочень врядли ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, і фляга відчувається по вазі. Що тут дивного? Позавчора, коли (до речі) їхали до Дерно і назад із шосерами - була у велорюкзачку. ІМХО, так краще. Вел більш легше йде. Краще керованіший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чувак, ти, походу пізнав "дзен".

Ти вже готовий до того, щоб понасвердлювати дирок в рамі і познімати фліпера :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишу з телефону, не так зручно, звісно, як із стаціонарного компа... і погнав...))))))

Міро.. ми ще не розкрили весь твій потенціал.))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, і фляга відчувається по вазі. Що тут дивного? Позавчора, коли (до речі) їхали до Дерно і назад із шосерами - була у велорюкзачку. ІМХО, так краще. Вел більш легше йде. Краще керованіший.

Ну молодец. Я, как и большинство здесь, разницы не ощущаю. Может только когда заношу на этаж, и то не факт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На шосе фляга в рюкзаку...)))))

ААААААААААААААААААААААА... і вел йде краще.. ще й керується..... :0152:

А я то думаю.. що це мій Мозерок.. так жалібно на мене дивися вчора, коли я йому літровго вогнегасника у фляготримач мастирив.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Miro с телефона смалит напалмом :smile3:

конечно, всё влияет и на накат, и на управляемость, даже таракан случайно залетевший в флягу и проникший в моск. реально же, на накат влияет (от менее важного к более важному) :

контакт покрышек и асфальта, то есть трение качения. поставил накатистые слики и поехал быстрее – всё логично. вес покрышек, как и ободов со спицами влияет на разгон, но увлекаться не стоит, так как некоторая инерция – тоже хорошо, эффект маховика;

подшипники во втулках, чем они легче крутятся, тем лучше. тут и промподшипники хорошие помогут и тонкая регулировка насыпных втулок, замена шариков на более качественные. большие подшипники и шарики – выше прочность и долговечность, но тяжелее вращение. то же касается и густоты смазки, и прилегания пыльников. любой подшипник – это компромисс;

аэродинамика всей конструкции, то есть и велосипеда и райдера. у некоторых и до бритья ног доходит, реально же обтягивающей формы достаточно для существенного снижения сопротивления воздуха;

внезапно, ветер. какие-то 5 м/сек в лицо запросто перекрывают и бритые подмышки, и латексные бахилы, и уж тем более накатистые слики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Пишу з телефону, не так зручно, звісно, як із стаціонарного компа" - мались на увазі можливі орфографічні помилки у написаному тексті. Думав, це й так зрозуміло. Але можете й далі шкіритись.. якщо більш не маєте з чого.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ш о с т а я "д и к и х ф а з а н о в" н а к и н у л и с ь н а п а р н я п о п и с а в ш о г о в л у ж у ...."!!! :0099:

:D

Miro жжжжжооош!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А знаете, мне от чего смешно? Мы апнули тему, для того, чтобы людям проще было сориентироваться в выборе велосипеда, не плодя, при этом, новых похожих тем. А сами ее засрали до неузнаваемости.

Зато, весело, конечно. Людям будет нескушно в поисках ответа :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А знаете, мне от чего смешно? Мы апнули тему, для того, чтобы людям проще было сориентироваться в выборе велосипеда, не плодя, при этом, новых похожих тем. А сами ее засрали до неузнаваемости.

Зато, весело, конечно. Людям будет нескушно в поисках ответа :D

А я вже думаю коли хто небуть, от так переб"є це "св"ято" свідомості. :0167:

не повірите, але очікував що то буде Т а н я

:_05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ладно. Тут все по теме. Новичек будет знать, что поллитра воды во фляге серьезно влияют на управляемость и накат вела.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

На накат і керованість, суттєво впливає 0,5 не води у флязі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міро, Лєкс я думав ви розумієте, шо таке стьоб, але переглянув свій підпис і поняв усьо.

А по темі - я від'їздив на байках від 13" до 21", і на всіх мені було добре, хіба що на донькиному ардісі на 20-х колесах колись на квест розставляв КП тугувато троха їхать. Так шо головне в байку - ногі!

Піс, піпл!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вот, о чем мечтаю:

page-3180698530.jpg

Когда-нибудь куплю себе. Сяду и поеду в Хринныки поплавать.

Вот, тогда я познаю всю суть бытия.

И вам расскажу.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, а почему без кисточек в грипсах? без кисточек не по фэншую :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...