Перейти до змісту

Неспішно вибираю собі вел за 5000 грн +/-


RePlay

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 188
  • Створено
  • Остання відповідь

Шукаю собі недорогий шосейний вєл (не горний), до 2 тис. грн... тобто має бути щось таке як колишній "Турист", але з трошки грубшими колесами для наших теперішніх доріг... хто що порекомендує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю собі недорогий шосейний вєл (не горний), до 2 тис. грн... тобто має бути щось таке як колишній "Турист", але з трошки грубшими колесами для наших теперішніх доріг... хто що порекомендує?

Раджу зверни увагу на "Европейське" Б/В - і у вказану суму вкладешся, і підбереш щось пристойне за вказаними характеристиками. ;)

(я саме по таких критеріях теж підбирав і зупинився на б/в, і мені повезло. :D)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(я саме по таких критеріях теж підбирав і зупинився на б/в, і мені повезло. :D)

Ключевое слово - повезло. И с продавцом и с велом.

Тут надо хорошо разбираться, чтобы на хлам не попасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю собі недорогий шосейний вєл (не горний), до 2 тис. грн... тобто має бути щось таке як колишній "Турист", але з трошки грубшими колесами для наших теперішніх доріг... хто що порекомендує?

по автобазару походи. Теж привозять вєли зза кордону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(я саме по таких критеріях теж підбирав і зупинився на б/в, і мені повезло. :D)

Ключевое слово - повезло. И с продавцом и с велом.

Тут надо хорошо разбираться, чтобы на хлам не попасть.

...ага, саме повезло!

бо я якраз і не розбираюсь :)

Краще вибирати зі спецом, а не віддавати вибір інтуїції (як я :D (Правда і моя інтуїція має певне "коріння" :0051: ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю собі недорогий шосейний вєл (не горний), до 2 тис. грн... тобто має бути щось таке як колишній "Турист", але з трошки грубшими колесами для наших теперішніх доріг... хто що порекомендує?
Це називається гібридний велосипед
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це називається гібридний велосипед

Гібрид, як правило комплектують амортизаційною вилкою з невеликим ходом. А те що ти скинув це шоссейник чистої води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю собі недорогий шосейний вєл (не горний), до 2 тис. грн... тобто має бути щось таке як колишній "Турист", але з трошки грубшими колесами для наших теперішніх доріг... хто що порекомендує?

по автобазару походи. Теж привозять вєли зза кордону.

На жаль, там поки що нічого адекватного за цю ціну не бачу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був у Ковелі на двох базарах, передивився певно більше десятка б/у роверів... аж розсмішило!

Скажу вам так, все що хороше - певно одразу відбирається самими ж продавцями для себе або для своїх... остальне - на продаж. Майже у всіх вєлів що я побачів, зїджені одна або декілька зірочок, особливо велика передня, також, не виключаю що уже і трошки розтянутий ланцюг (мав колись туриста, тому трошки знаю, що якщо замінювати - то одразу все!), гума... або уже трошки лиса (яка дуже легко пробивається), або уже має тріщини від віку... в общім, нормального б/у я так і не побачів... а за такі гроші (майже всі - 2 тис. грн) брати таке - смішно!

Все-таки, дивлюсь більш на новий, хоч і Київської зборки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був у Ковелі на двох базарах, передивився певно більше десятка б/у роверів... аж розсмішило!

Скажу вам так, все що хороше -~- смішно!

Все-таки, дивлюсь більш на новий, хоч і Київської зборки...

А як щодо покупки онлайн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був у Ковелі на двох базарах, передивився певно більше десятка б/у роверів... аж розсмішило!

Скажу вам так, все що хороше -~- смішно!

Все-таки, дивлюсь більш на новий, хоч і Київської зборки...

А як щодо покупки онлайн?

А померить? А консультация? А гарантия?

Заочно можешь брать, если хорошо разбираешься в вопросе и точно знаешь, что тебе нужно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи вийшов за ліміт 5000+ але надивився велосипед: І нову тему не хотілось створювати.

http://cubeukraine.com/catalog/mountain-hardtail/ltd-race-26-black-anodized

Порився по не ту знайшов його на Аукро на 1500 грн. дешевше:

http://aukro.ua/velosiped-cube-ltd-race-26-2013-i3218275195.html

Зписувався з Продавцем, звернув його увагу на те, що на фото трохи не той вел., сказав, що дійсно продає цю модель, що написано.

В чому подвох, чому на стільки дешевши. І гарантія, казав один рік дається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Допоможіть вибрати велосипед

Задумав купити собі велосипед, але оскільки новачок і нічого в них не розумію хотілось би почути думку вже обізнаних людей.

Вимоги до велосипеда: дискові гальма, алюмінієва рама, передній амортизатор (хардтейл) і обвіс – більш менш ?)?)

Бютжет 5000грн. , мій ріст 182 – L розмір ровера напевно.

І ось кандидати:

1)

2)

3)

4)

Можливі і інші ваші варіанти – розгляну. Перш за все – вже бачив, щупав Cannondale, він мені найбільш сподобався, але все ж цікавить ваша думка на рахунок рам даних апаратів, колес, обвісу і т.д.

Що я помітив – що скрізь по 24 передачі, але в кадейла – 21...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в даному ціновому діапазоні всі вказані байки варті своїх грошей. Крім джанта(там вилка з ходом 80 мм проти 100 у інших). Всі рами адекватні до апгрейду. Тому вибирай те що більше подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за Мериду. за эти деньги она самая "полная", плюс рама симпатичная

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

радує що люди збільшують свої бюджети на покупку велосипедів а не питають шо можна купити за 2000 тис і менше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

радує що люди збільшують свої бюджети на покупку велосипедів а не питають шо можна купити за 2000 тис і менше

у кожного свої можливості ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...