Перейти до змісту

Неспішно вибираю собі вел за 5000 грн +/-


RePlay

Рекомендовані повідомлення

На новий сезон хочу прикупити собі новий вел. А то мій Команч вже не в повній мірі задовольняє "хотєлку". На Команчі катав місто/ліс - 80%/20%. Хочу десь - 50%/50%

Вибираю в районі 5000 грн +/- сотню-дві.

Надивився ось такі моделі:

Kellys Viper 6.0

http://www.kellys.co...PER 60#tab-spec

рама Kellys Alutec Lite 6061 - RRC Geometry (Race Ready Concept)

размеры NIGHT 395mm (15.5”) / 445mm (17.5”) / 495mm (19.5”) / 545mm (21.5”) и DARK LIME 15.5” / 17.5” / 19.5” / 21.5”

вилка SR Suntour XCT MLO, 100mm, coil / Mechanical Lockout

рул. колонка semi-integrated

каретка SR Suntour cartridge (113mm)

сист. шатунов SR Suntour XCT (42x32x22)

п.переключатель Shimano M190 (31.8mm)

з.переключатель Shimano Alivio M430

манетки Shimano SL-M310 Rapidfire Plus

кол. скоростей 24

кассета Shimano CS-HG31-8 (11-34)

цепь KMC Z7 (108 links)

тормоза Hayes Dyno Sport Hydraulic Disc 160mm front / 160mm rear

торм. ручки Hayes Dyno Sport

втулки Sram MTH-306 Disc (32 holes)

обода KLS Draft Disc 559 x 19 (32 holes) со спицами stainless steel

покрышки Kenda Kinetics 54-559 (26 x 2.10)

вынос Kalloy (diam 28.6mm / 15°)

руль steel RiseBar (diam 25.4mm)

подсед. штырь Kalloy (diam 27.2mm)

седло KLS DriveLine

педали plastic

грипсы Kellys Codex 2Density

цена 4890 грн

Cannondale Trail 6 2012

http://veliki.com.ua..._USA_option.htm

Производитель: Cannondale (о марке)

Тип велосипеда: Горные (универсальные)

Тип подвески: Хардтейл (амортизированная вилка)

Тип тормозов: Дисковые гидравлические

Рама: Trail SAVE, двойное баттирование 6061 алюминиевый сплав, 1-1/8” рулевым стаканом

Вилка: RST Blaze T, ход-100мм, пружина-эластомер без настроек

Задний амортизатор: нет

Система: Shimano, M131, 42/34/24

Тормоза: Cannondale Helix 6 гидравлические дисковые, 160/160 мм

Тормозные ручки: Cannondale C4

Передний переключатель: Shimano M190, 34.9 хомут

Задний переключатель: Shimano Acera

Манетки (ручки переключения): Shimano Altus

Втулки: Cannondale C4

Обода: Alex DC4.5, двойные под диск, 32 отв.

Покрышки: Kenda Small Block 8, 2.1"

Седло: Cannondale Stage 2

Подседельный штырь: Cannondale C4, 31.6 x 350 мм (S, M) 400 мм (L,X,J)

Педали: FPD Platform

Кассета: SunRace M56, 11-32, 8-скор.

Спицы: Нержавеющая сталь, 15g

Руль: Cannondale C4 riser, 660x30 мм, 6061 alloy

Вынос: Cannondale C4, 1-1/8", 31.8, 12 град.

Рулевая колонка: Tange Seiki ER2 Slim Stack

Цвет: Черный

Цвет2: белый

__________________________________

Хочу запитати в спеців по залізу, а то сам не дуже добре розбираюсь:

1. Гідравлічні тормоза там нормальні, чи гавняні?

2. Чи велика різниця між вилками?

3. Які компоненти в майбутньому треба буде поміняти в першу чергу?

4. Можливо в межах 5000 грн є ще якісь цікаві моделі зі схожим/кращим обвісом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 188
  • Створено
  • Остання відповідь

в Cannondale стоимость бренда выше, так что я считаю нецелесообразной покупку кадейла в самом нижнем ценовом сегменте. обвес будет просто отстойный. обрати внимание на эту марку начиная с $1k примерно. в Kellys "доплата за марку" меньше, а значит получаешь получше обвес.

1. тормоза Helix 6 – хорошие. уровня Shimano Deore и Tekro Auriga примерно. знакомый ездит год, безотказно ;

2. вилка Suntour чуть лучше. но только чуть ;

3. всё, на что хватит денег :smile3: или ничего. смотри комментарий ниже ;

4. есть немало. например Trek 4300 Disc неплох

перед покупкой четко определись, будешь ты просто кататься и менять изредка расходники (камеры, рубашки-тросики) или планируешь вкладывать в апгрейды. от этого сильно зависит выбор байка. в первом случае в приоритете обвес (Kellys), во втором – рама (Cannondale).

предлагаю свой подход, считаю, не самый худший. купить любой новый недорогой байк (мой первый был Wheeler за $350). вложить еще стоимость байка в свистелки-перделки апгрейды. понять, что толку ноль. продать. купить байк получше, да поинтереснее, исходя из накопленного опыта (мой второй был двухподвес Serious Mt.Cataract), если позволяют финансы и отсутствие времени – новый, если время есть, а денег нет – бэу. поездить полный сезон включая межсезонье (основная причина, почему я тут всё это пишу, кстати). понять, что всё вокруг – гробы и надо что-то делать. заказать из пиндосии раму (лучше две) со сварными швами, отполированными мочалкой из волос пожилой негритянки. навесить на неё то, что хочется. вовремя остановиться. кататься, получать удовольствие.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька місяців тому мав аналогічний вибір, після деяких роздумів вибрав Cannondale Trail 6 - якось він більше мені сподобався (імхо). Для мене його поки що вистачає на 100%, але вже апгрейднув колеса з стокових на DT Swiss XR4.1d з Shimano XT756 (на яких катати значно цікавіше), замінив топталкі - стокові з пласмаси прослужили недовго. В майбутньому думаю замінити амортизатор та переклюки, але поки катаю на тому, що є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б так сказав...

Якщо передбачється апгрейд.. то вибирав би раму. А якщо ні.. то брати просто максимально хорошу навіску.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відповіді. Апгрейд в принципі передбачається, щось до рівня Деоре (пишуть, що ресурс більший), (інше по мірі катання), але не зразу. Так як спочатку не вистачить грошей на апгрейд, та й нове залізо по ідеї повинно першу тисячу нормально працювати.

P.S. Замітив, чим більше читаєш велофоруми, тим важче зробити вибір )).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тисячу?

Достатньо новачку раз поїхавти з нами в Цумань і спробувати триматись в групі, наприклад, щоб безповоротно вбити трансмісію рівня Алтус.

Тоха, Спайк... були.. знають.)

А на асфальті да.. буде все гуд працювати...і не тисячу.))

Але ж нах байк на асфальніті..)) це вже зовсім інша пісня.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lexx_Giant, твої поради для мене були корисними, тому це додатково вплинуло на вибір )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще додам.. купити те, що подобається візуально, а далі. як прийде розуміння і бажання, зробити вел під себе...а це, якщо реально... залишить від нього лише раму... і то... до пори до часу.))

З.І. searcher радий був допомогти. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RePlay, какого вы роста?

172 см

Lexx_Giant, так, хочеться більше по лісах, по лугах поїздити. Тому і вибирається вел, щоб міг витримувати такі нагрузки. Асфальт/грунт планується на рівні 50/50.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тисячу?

Достатньо новачку раз поїхавти з нами в Цумань і спробувати триматись в групі, наприклад, щоб безповоротно вбити трансмісію рівня Алтус.

Тоха, Спайк... були.. знають.)

А на асфальті да.. буде все гуд працювати...і не тисячу.))

Але ж нах байк на асфальніті..)) це вже зовсім інша пісня.)

А чаво эта спайк?)) У мну навіть зі стоковою трансмісією все ок було) почав міняти лише через 2-3 к км, та й не через те що дуба вона дала, а просто захотілось чогось новенького та елітного) Зараз кинув на команч деор, деор хт, і гуд, ганяємо :) І сантуровська вила на морозі розійшлася)) Працює краще реби)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ню-ню, краще реби... Пересядь-но на свій Джант, тоді відразу і різницю відчуєш.. Ато закинув, на команчі ганяєш - душа болить))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

не буду створювати нову тему. бо питання те саме :) теж хочу купити собі вєл до кінця зими

Підкажіть, можливо хтось знає, чи можна розраховувати на знижку в Велозоні в зимовий період на вєлік і в яку велозону краще йти, ту що на Московській чи та що на Сенаторки Левчанівської, щоб пощупати, де більше роверів? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не буду створювати нову тему. бо питання те саме :) теж хочу купити собі вєл до кінця зими

Підкажіть, можливо хтось знає, чи можна розраховувати на знижку в Велозоні в зимовий період на вєлік і в яку велозону краще йти, ту що на Московській чи та що на Сенаторки Левчанівської, щоб пощупати, де більше роверів? Дякую.

заходити треба в дві велозони і дивитися на місті що є підходяще а потім вже вибирати де і що краще брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не буду створювати нову тему. бо питання те саме :) теж хочу купити собі вєл до кінця зими

Підкажіть, можливо хтось знає, чи можна розраховувати на знижку в Велозоні в зимовий період на вєлік і в яку велозону краще йти, ту що на Московській чи та що на Сенаторки Левчанівської, щоб пощупати, де більше роверів? Дякую.

Если не ошибаюсь, возле Старого рынка продают Comanche,Giant.Bergamont, а на московской Cube, Cannondale и Giant.

Советую зайти и туда, и туда. Продавцы подскажут, покажут. Плохого не пожелают ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А еще у Влозоны давно есть сайт. И там тоже можно глянуть и велосипеды, и узнать про скидки и акции. Сейчас, например, до 15-го января скидка 10% всем и на все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок дякую всім, на вихідних піду вибирати. Сайт я бачив, проштудіював його вже вздовж і в поперек :), але про знижки там щось нічого не знайшов. 10 % це добре :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:))))) а я і не бачив що там знизу ще купа всього є, відразу по розділам: каталог, в розділ акція заходив там нічого :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Не буду создавать новую тему, так как вопрос аналогичен. Собираюсь купить себе велосипед, любительский, но такой, чтобы можно было ездить по проселочным дорогам, по степи. Пока присмотрела вот такой, как на фото. Ребята, кто разбирается, что скажете по поводу этой модели?

velosiped-28-dyuymov-forward-avenue-ledy-7-nexus-rama-alyuminievaya-dostavka-po-_576567_18623132.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это - ситибайк, комфортный велосипед. Но комфортно на нем только неспеша, только по городу. Конечно по степи тоже можно ехать, но для этого есть более подходящие велосипеды. Не комфортного класса, но на них по степи комфортней :)

Я не знаю, что вам нравится, потому не буду советовать, пока, конкретные модели.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...