Перейти до змісту

Неспішно вибираю собі вел за 5000 грн +/-


RePlay

Рекомендовані повідомлення

Не буду создавать новую тему, так как вопрос аналогичен. Собираюсь купить себе велосипед, любительский, но такой, чтобы можно было ездить по проселочным дорогам, по степи. Пока присмотрела вот такой, как на фото. Ребята, кто разбирается, что скажете по поводу этой модели?

velosiped-28-dyuymov-forward-avenue-ledy-7-nexus-rama-alyuminievaya-dostavka-po-_576567_18623132.jpg

Ось такий сітібайк є

UPE2lW57o_Q.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 188
  • Створено
  • Остання відповідь

Вел придбав. Тему можна закрити. Окрема подяка "Велозоні" за те, що так швидко привезли і зібрали вел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня велогромада!

ось і я "дозрів" до купівлі нового байка. купівля буде десь через місяць-півтора.

так як їздити збираюсь не дуже багато, і не дуже агресивно,то вирішив зупинитись на апаратах з діапазону 3000-4000 грн, хоча можливо ще накину 500 грн до бюджету

поки що з актуальних моделей для себе зупинився на ось цих:

1) Focus Raven Rookie 26

2) Focus Highland Peak Disc 24G

3) Kellys VIPER 40

4) Kellys VIPER 50

5) Trek-2012 3700

6) Trek-2013 3500

так і не визначився якого типу гальма буду вибирати і конкретну модель. може ваші поради мене надихнуть на якусь визначеність.

буду радийй усім коментам та порадам. дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Келлисы нынче хороши. :)

Есть в наличии, можешь зайти и пощупать.

Дякую Танюша, при нагоді зайду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Келлисы нынче хороши. :)

Есть в наличии, можешь зайти и пощупать.

Доречі саме у Тані і брався :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.kellys.com.ua/catalog/bikes.html?yr=2013&n2=OXYGEN

А скільки такий в Луцьку буде коштувати, вибирав, чисто візуально, бо нічого не тямлю в байках)))))

Цей теж сподобався:

http://www.kellys.com.ua/catalog/bikes.html?yr=2013&n2=SCARPE

Але дивлюсь, що тормоза не дискові як на Viper 50.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу поради:

Збираюсь купувати велосипед, зважаючи на мій ріст потрібно щось з XXL.

Велосипед потрібен щоб навчитися як слід кататися і якомога комфортніше та швидко переміщати "попу" з пункта "А" в пункт "Б" та "В", на відстань до 8км?

І також щоб не шкода було б його зруйнованого викинути, або в крайноьому разі дешево відремонтувати.

ріст 198

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Памятаю раніше в Луцьку була людина, яка займалася продажою б.в. велосипедів, якщо не помиляюсь, то це був Юрий Тимцо... хто знає, зараз в нього ще можна щось підібрати?

Хочу приєднатись до велоспільноти і для початку купити надбюджетний хардтейл на алюмінієвій рамі для неспішних покатушок по парку, вулицям міста і його околиць. Бюжет максимум 2300-2500 грн. Хто що може порадити?

Алюмінієві Ardis (типу Zsio, Kaliber чи Virus) підійдуть для моїх цілей на перших порах, щоб зрозуміти, що саме мені потрібно чи їх даже в такому випадку абсолютно не варто брати?

В пошуках варіатів також зустрічав в неті велосипеди фірми Cronus (Coupe 1.0 і Talon), в порівняні з базарними велосипедами вони кращі чи це "ті ж самі яйця тільки в профіль"? :)

Наперед дякую за консультацію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Памятаю раніше в Луцьку була людина, яка займалася продажою б.в. велосипедів, якщо не помиляюсь, то це був Юрий Тимцо... хто знає, зараз в нього ще можна щось підібрати?

Да, он на том-же месте возле Хлебзавода. Я сегодня заходил, велики у него есть. Он обычно в будние дни с 11-ти до 15-ти там. Если надо, могу дать телефон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сколько предполагаете на это потратить денег?

Поки не думав, 1грн-1000грн-???

За 2500 +- у нас сейчас можно такой вот новый команчик купить, алюминевый.

Рама 20"5 чи 22"

Він вже є? Можна прийти поміряти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рама 20"5 чи 22"

Як на твій зріст, то краще 22", або й всі 23". TreNeR десь такого ж зросту, так в нього рама 23", здається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу поради:

Збираюсь купувати велосипед, зважаючи на мій ріст потрібно щось з XXL.

Велосипед потрібен щоб навчитися як слід кататися і якомога комфортніше та швидко переміщати "попу" з пункта "А" в пункт "Б" та "В", на відстань до 8км?

І також щоб не шкода було б його зруйнованого викинути, або в крайноьому разі дешево відремонтувати.

ріст 198

ИМХО найнер онли. У меня такой-же рост. Посмотри тему с моими велосипедами. На 26-х колесах большие ростовки смотрятся страшновато.

ЗЫ ну ростовка вела зависит не только, или не столько от роста, сколько от длинны ног.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сколько предполагаете на это потратить денег?

Поки не думав, 1грн-1000грн-???

За 2500 +- у нас сейчас можно такой вот новый команчик купить, алюминевый.

Рама 20"5 чи 22"

Він вже є? Можна прийти поміряти?

На ваш рост есть, пока, вот и вот.

Если очень понравился Онтарио, можем заказать попробовать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО найнер онли. У меня такой-же рост. Посмотри тему с моими велосипедами. На 26-х колесах большие ростовки смотрятся страшновато.

ЗЫ ну ростовка вела зависит не только, или не столько от роста, сколько от длинны ног.

Ноги від вух! :D

На ваш рост есть, пока, вот и вот.

Если очень понравился Онтарио, можем заказать попробовать.

На свій перший велосипед певно не планував багато витрачатися

тому ONTARIO SPORT може стати цілком обгрунтованим вибором.

А ONTARIO хоча б в 20"5 є на велозоні, можна буде глянути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ONTARIO хоча б в 20"5 є на велозоні, можна буде глянути?

Есть велосипеды 21, 22-е, но не Спорт. Чтобы померить ростовку и прокатиться для понятия, найдется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи буде відчутна різниця в їзді в рамах з однаковим обвісом між Команч і Бергамот; Бергамот і Келісом якщо 70% по асфальту їжджу? (зараз на команч томагавк їжджу).

Бо ціна між Команч і Бергамотом з однаковим обвісом досить відчутна. А як на практиці? В чому? Довше накатом їде? Чи чисто за бренд переплата?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...