Перейти до змісту

Хто працюе чи працював на Кромберг енд Шуберт?


ihmuz

Рекомендовані повідомлення

Кромберт дає роботу людям це вже добре, текучка кадрів це теж класно, є може шанс в амбітних стати керівниками - це моя думка.

Роботи різні бувають, головне це розуміти за скільки ти готвоий працювати, і скільки готовий отримувати, хто не згоден з зарплатами за гривні шукає щось краще, але більшість людей скиглить що нема роботи і мало платять, але не звертає увагу на свою ж кваліфікацію, в кого є знання та досвід без роботи не залишаються - це моя думка.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

на кромберзі "тєкучка" кадрів у керівництві? чи у середній ланці? та ну...

а якщо ні, то який шанс до кар'єрного зросту. з "третьої" лінії на "першу"

хто працює той і отримує. не заперечую. але говорити про якийсь зріст... макдональдс бляха

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN,сорі за прямолініцність- а сам руцями заробляєш на хліб з маслом? Чи " менеджєрсрєднєгозвєна"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, zigorko сказал:

MACCEN,сорі за прямолініцність- а сам руцями заробляєш на хліб з маслом? Чи " менеджєрсрєднєгозвєна"?

 

Яка різниця чим заробляти, аби це приносило задоволення моральне та фінансове.

 

Я веду до того, що в більшості випадків залежить все від людини, зараз інтернет у всіх є, можна щось дізнаватись нове перш за все для себе, і вільний час конвертувати в знання, наприклад є водії які тупо сидять і ждуть свого хазяїна слухають шансончик, а є водії які слухають аудіо книжки та вчать іноземні мови, тому що стільки дурного часу вільного що можна й вивчити щось базове, яке десь знадобиться, чи в графі в резюме можна буде вписати знання мови.

 

Наприклад багато хто боїться піти спробувати себе, читають резюме "потрібно вміти читати креслення", деяким навіть в налом подивитись пару уроків і хоть мати зелене поняття що таке креслення і як правильно його читати, й прийти до роботодавця і сказати що поняття є, але навчитись не проти, і тебе навчать.

 

Навіть на тих же самих автоматизованих лініях, де стоять люди щось крутять чи роблять, є такі що умудряються собі оптимізувати та полегшити свій труд.

 

Менеджери з продажу саме більше заробляють, але заробляють ті, хто вміє продавати та має знання, та хоче вчитись, там от дійсно максимальної планки доходів немає.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 04.03.2017 at 10:00, romanc сказано:

Во сколько сейчас пересменки и обеды?

На різних лініях - в різний час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • 3 місяця потому...

А яке радіо слухають працівники Кромберг енд Шуберт? Хочу привітати знайому, яка там працює 

  • Подобається 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
В 06.03.2017 в 20:35, MACCEN сказал:

Менеджери з продажу саме більше заробляють, але заробляють ті, хто вміє продавати та має знання

ну якщо вміння  багато пи*діти вважати за вміння продавати, тоді да )))))) Має знання ? Знання про що ? Про товар ? То фіг там, в більшості випадків, якщо хочеш купити якусь річ й заглиблюєшся в нюанси, щоб вибрати потім щось краще, то здебільшого менеджери, любої ланки (й чим вище тим меньше) мало в курсі цих нюансів, та й не можуть бути в курсі впринципі, товарів багато, а він (менеджер) один :)  Загальноосвітні знання ? Теж не сказав би, не більше менеджер має знань чим любий пересічний недебіл. Вміння продати у менеджера, здебільшого характеризуєтся ємним народним словом - втюхати. Тобто напи*діти з три короба, щоб клієнт не встиг оговтатись й купив :) 

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поняття втюхати й продати у кожного свої.

 

Наприклад вам продають комплексне рішення, наприклад відеонагляд, охорона, та комп'ютерна мережа і так далі для наприклад готелю. То вами займається менеджер з продажу який є ланкої між всіма тими, хто рлзробляє вам проект, і він несе за це відповідальність.

 

Далі наприклад той самий продажнік, який продає вам засоби захисту рослин, якщо він вам як ви кажете втюхає, у віс пропаде врожай, і фірма буде мати проблеми.

 

Не всі вміють спілкуватись з людьми, та продавати. Також не всі вміють зацматись закупками, бо не вміють вибити кращої ціни і так далі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі почнемо з того що половина клієнтів незнає чого хоче, ваша задача оприділити і удовлєтворити ;)

 

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MACCEN сказал:

Наприклад вам продають комплексне рішення, наприклад відеонагляд, охорона, та комп'ютерна мережа і так далі для наприклад готелю. То вами займається менеджер з продажу який є ланкої між всіма тими, хто рлзробляє вам проект, і він несе за це відповідальність.

несе, й все працювати навіть буде, але якщо ви особисто вивчите питання, то зрозумієте, що з рішення аналогічними результатами можна знайти процентів на 30 а то і 50 дешевше. Людина не може, звичайно, розбиратись у всьому, тому менеджер продає те, що вигідніше йому більше ніж вам :) 

1 час назад, MACCEN сказал:

Далі наприклад той самий продажнік, який продає вам засоби захисту рослин, якщо він вам як ви кажете втюхає, у віс пропаде врожай, і фірма буде мати проблеми.

то вже дурак, а не менеджер. Яскравіший приклад - аптека, продають ліки, вони навіть лікують, але є ліки аналоги, набагато дешевші, але й заробіток на них меньший, тому продати стараются дорожчі

1 час назад, MACCEN сказал:

Не всі вміють спілкуватись з людьми, та продавати.

все просто, якщо ви про товар будете говорити виключно правду, у вас клієнтів буде, дай Бог, процентів 30, від тих, що могли б бути

 

Це я до того, що менеджери, в основному, далеко не ті люди, кого варто ставити в приклад :) Звичайно, якщо совість, для вас не пустий звук :)  

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Entis77 сказал:

Найманий менеджер чи продажник, ніякої відповідальності не несе з нього як з гуся води, за рік можуть десятки робіт міняти, а от трудова угода , і нормальні проценти то це вмотивовує людину, але у нас в бізнесі такого не прийнято, більшість у роботодавців жадібність переважає думають що їм хтось напрягаптиметься за те що пропонують, від того і текучість

Я мав на увазі тільки вміняємих продажніків, весь інший шлак я не беру до уваги.

Більшість дебіли власники не ціняь людей, які їм приносять грогі, по типу він що прикуїв заробляти в місяць стільки бабок, дайно я йому планку підвищу, або взагалі не виплачу те що обіцяно, далі такий продажнік уходить, а фірма закриває напрям або взагалі банкрот, бо ніхто не хоче йти туди, бо знають що там дурять.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, DR0N сказано:

... так, а що там з Кромбергом?

В рекламі написано - 12.5К чи щось типу того.... в мене "колишня", вже років 5-6 там працює, то менше 14К не має, але, в неї - "залізні нерви".

P.S. Чи це - "на руки", чи до вирахування податків - не цікавився.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
16 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

А потім звинуватять в порушеннях правил техніки безпеки і виженуть. А інструктажів не проводить ніхто, на навчанні до роботи, в першому тижні дають типу читати, журнал на хер зна скільки сторінок. І раз в півроку/рік всі дружно підписуються що все знають

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Cherman сказано:

В плані чого, "залізні нерви"?

нереально - вивести з себе ;)

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Cherman сказал:

В плані чого, "залізні нерви"?

Бо там так морально залюблять, що після зміни нікуя не хочеться. Але і то як кому, коли робиш без особливої відповідальності і встигаєш то не чіпають. Нерви там рулять)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Cniperman сказано:

Бо там так морально залюблять, що після зміни нікуя не хочеться. Але і то як кому, коли робиш без особливої відповідальності і встигаєш то не чіпають. Нерви там рулять)

 

Що значить "коли робиш без особливої відповідальності" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, SΩLΩMΩN сказал:

Що значить "коли робиш без особливої відповідальності" 

Робиш собі і все. Десь погано мотнув, домотають, зробила помилку на ЕПТ виправлять. Якщо такого дріб'язку небагато воно все мовчки виправляється і все. І чим ближче до кінця процесу тим більше довбуть за якість продукції, і не завжди є змога робити все по "інструкції". Точніше з роботою так як вона має бути ніколи не зроблять того обсягу який вимагають. 

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Cherman сказано:

Ащо. там реально така ситуація, що треба такі нерви?

Я в 2006  там працював, десь 7 місяців - було трохи вільного часу і щоб даремно його не гаяти... 

Навіть персональний номер був 1300-якийсь там, зараз - кажуть вже за 10 000 перевалило.

Суть не втому, травми - були і тоді, на моїх очах - дівчата пхали пальці куди не треба - в результаті кілька швів на пальцях, на руці...

Швидку - ніхто не викликав, в медпункті - рана оброблялась - і додому в оплачувану відпустку,

але перед цим інструктаж - всім казати що травма отримана не на роботі. Хоча, трохи раніше там і більш серйозні травми були,

коли хлопці на складі трохи хильнули і бавились з вилочним погрузчиком, ну результат - всі знають.

 

Щодо нервів, мені було 25 (майже 26) а начальниці зміни років 20 (метрового зросту дівча) ходило на всіх кричало,

поки мене не чіпала - було в неї все добре ))

Якось зацепила - отримала нервовий зрив, а я штраф + купу доповідних і  повагу від всіх праціників нічної зміни,

вона думала - буду мовчати, але ж дура не знала що я не боюсь таку роботу втратити. Хоча, я ще місяці 3 там працював, поки на основній роботі не стало більше замовлень. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Bliksss сказал:

кажуть вже за 10 000 перевалило.

Ще 6 років тому. Вже 20000 перевалило)

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...