Перейти до змісту

Хто працюе чи працював на Кромберг енд Шуберт?


ihmuz

Рекомендовані повідомлення

24 минуты назад, Bliksss сказал:

хз, як комплектувальники проводів - можуть налагодити техпроцес з нуля...

Не в Мексику и Ботсвану же..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2 часа назад, Bliksss сказал:

хз, як комплектувальники проводів - можуть налагодити техпроцес з нуля...

Вони витягують, так як працювати вміють. Швидше адаптовуються і подають дурний приклад. Тож ніхто не гатить плани як в Луцьку

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 28.07.2021 в 18:17, Bliksss сказал:

я от не можу зрозуміти, хіба так вигідно їхати в Мексику з фінансової точки зору? ніби ж не така багата країна... хоча, дивлячись з чим порівнювати....

Мексика не сама бідна країна.

 

Як правило якщо тебе як спеціаліста манаять кудись в іншу країну, то утримують там твою сім'ю повністю, це оплата житла, садочка, школи, медицини і так далі. Плюс дружину можуть влаштувати на тому ж підприємстві.

Це все звичайно якщо спеціаліст цінний, знаю що технологів харочвих плюшками такими й заманюють в інші областя чи країни. 

 

Тому можна їхати без проблем куди завгодно при умові що твої близькі хочуть пригод.

 

Змінено користувачем MACCEN
  • Подобається 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.08.2021 at 14:13, MACCEN сказано:

Як правило якщо тебе як спеціаліста манаять кудись в іншу країну, то утримують там твою сім'ю повністю, це оплата житла, садочка, школи, медицини і так далі.

це мені відомо ,я кілька років працював за кордоном - оплачувався переліт двічі на рік, квартира, страховка, відпустка і т.п.

але, тобі не здається, що у випадку з кромбергом - трохи інша ситуація? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при поїздці туди платили крім зп ще нормальні відрядні і житлом забезпечували, в той час коли знайомі туди їздили виходило дуже навіть не погано....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.08.2021 в 21:08, Bliksss сказал:

це мені відомо ,я кілька років працював за кордоном - оплачувався переліт двічі на рік, квартира, страховка, відпустка і т.п.

але, тобі не здається, що у випадку з кромбергом - трохи інша ситуація? ;)

 

Все залежить від тебе, та на скільки ти продав свої мізки. 

 

+ про всі плюшки треба домовлятись до того, наприклад навіь нюанс як будеш доюиратись з аеропорту вокзалу, буде оплачуване таксі чи ні. І так далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конкретно по кромбергу в Мексиці. Знайомі їздили, "крутильники проводів", виходило дуже непогано. А чому аж звідси, сказали думку свою, що місцевих там не дуже було (ліниві? наркорайон? хз), кругом краєвиди місцеві такі, що вийти "в люди" було страшнувато.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...