Перейти до змісту

я згодін з вамі пакращіваті українскюю мову...


viz

Рекомендовані повідомлення

Я ни в коем случае не защищаю Азарова, но...понять его можно...Старшему человеку сложно с языками и акцентом, моя мама говорит почти как он, хоть мы в Украине живем уже...20 с лишним лет,а я так и не перешла на украинский,потому что мои друзья, заслышав, мой, между прочим, отличный, чистый украинский язык начинали кричать, чтоб я перестала именно из за акцента. Но на работе я все равно говорила на украинском, так как работала воспитателем в дет. саду и деткам мой акцент не мешал абсолютно, а коллеги привыкли. Вот побудет премьером еще годков так..... :_07: и научится)))Или может пусть лучше так и не научится нормально говорить, только лишь бы премьером не был? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звик до російської, ну нехай, не вимовляє букви "и", суть в іншому, хай почне "ДУМАТИ і РОЗУМІТИ" де він живе, і так все "матеріальне" мають, а рухатись в розвитку особистісному, людському не бажають.

я вырос в русском садике и до первого класса не знал украинского, что ж они так тупят то!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо вони думають що всетаки затвердять русійську мову, хоча це дійсно виглядає дико. ТРК Україна також російсько-мовна і мені як Українцю це виглядає ганебно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

існує версія, що він говорить староруської мовою і даремно всі на нього гонять )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є знайомий - він пожив у Польші рік - і ніхто не міг помітити ніякого акценту.Поляки сприймали його за свого.

Ні на які курси польської він не ходив - достатньо було бути в середовищі , і головне ... БАЖАННЯ вивичити мову.

Але є варіанти:

1)бажання -мотивації немає

2) бажання є, але розумові здібності не дозволяють. Тупий, простіше кажучи. Але якщо ти тупий, то як ти можеш бути прем"єром???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін тільки зараз зрозумів, що згідно заголовка теми Азаров ніби непроти, аби Фаріон давала йому уроки української.

Якби він зважився на такий крок не на словах, а на ділі, я б почав поважати Миколу Яновича (трохи) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені чуються у вимові цієї тьотіньки інтонаційні нотки мови української діаспори десь за кордоном, а не витонченої літературної української...Я бі не хатів з нею пакращуваті свою вімову! :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тьотінькі цієї теж здається, що “не всі вдома”, коли послухати уважно, що вона “плете”

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене на даному етапі на якій він мові розмовляє великої ролі не відіграє, можливо дійсно не дано людині....

лякає інше, що ніякого покращення пересічні громадяни не відчули, навіть навпаки - погіршення, а його знову в прем'єр міністром знову затвердили, ось це дійсно сумно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені цікаво: якщо його оберуть знову (припустімо) - на яких "папєрєдніків" він буде кивати цього разу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені цікаво: якщо його оберуть знову (припустімо) - на яких "папєрєдніків" він буде кивати цього разу?

його вже обрали в ВР і президент підписав відповідний наказ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене завжди дивувало. Люди ТУПО не хочуть. А навіщо напрягатися? Спробуйте приїхати в Італію чи Китай і там розказувати яка тяжка ця їхня "тєлячя мова". У США, для отримання паспорта - екзамен на знання мови! (Особливо для понаехавших!). 20 років жити в Україні, і не знати Української мови.... прикро, як мінімум.

Так, не всім одразу дається "паляниця", буває й "паляніца" проскакує, але нічого! Зате намагаєтеся. А цей же ж навіть не намагається. Сам собі видумав діалект і на ньому і гутарить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є знайомий - він пожив у Польші рік - і ніхто не міг помітити ніякого акценту.Поляки сприймали його за свого.

Ні на які курси польської він не ходив - достатньо було бути в середовищі , і головне ... БАЖАННЯ вивичити мову.

Але є варіанти:

1)бажання -мотивації немає

2) бажання є, але розумові здібності не дозволяють. Тупий, простіше кажучи. Але якщо ти тупий, то як ти можеш бути прем"єром???

Цілком згоден - але не думаю що президент розумніший за нього, та мову спромігся вивчити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спромігся вивчити

Ключова фраза. Він спромігся вивчити текст ,який він має розказати!!! Крім того, у нього при Ющенку була прем'єрська практика, так що..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ни в коем случае не защищаю Азарова, но...понять его можно...

Нікого не хочу образити, але ... Був в моєму житті такий епізод. Не знаю чи ходять зараз, але кілька років тому по Луцьку ходили молоді хлопці, проповідники-мормони. Вступали в розмови з незнайомими людьми та розповідали про свою мову. Підійшов один такий і до мене. Час в мене тоді був і я погодився трохи поговорити з ним. Розповідає він мені там щось, я уважно слухаю і звертаю увагу на його акцент. Ну, думаю, мабуть десь з Закарпаття хлопець приїхав, дуже схоже на їхній акцент. Аж тут мій погляд падає на його бейджик. Старійшина якийсть там Джон чи ще якось, зараз вже не памятю, і якась англосаксонська фамілія. Поговорили ми з ним, ну і вкінці розмови питаю я його звідки він. Каже з Америки. Питаю, а як довго він в Україні. Каже півтора року. Питаю як довго він вивчає укаїнську. Каже теж десь півтора роки. І з винуватим виразом обличчя каже що ще погано говорить українською, але старається вивчити її якомога краще. В мене очі квадратні, нижня челюсть відвалюється до тротуару!!!! Уявіть собі - людина не словянського походження за півтора роки вивчила мову так що я готовий був прийняти його за українця!!! А ви кажете що Азарова можна зрозуміти ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто Азаров очень занят пакращенням совершенно другого, а на свою "небездаганную" мову времени не хватает катастрофически!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер Україну на міжнародних дефіляціях представлятимуть не один, а два клоуни + ВФЯ.

Азаров + Рибак - мєчта пєрєводчіка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так БАзаров ж не слов'янського походження, на івриті йому було б значно простіше говорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ВНУ на РГФ преподает пан Шерик-родом из Америки. Преподает кстати как на английском так и на украинском.Остальной контингент иностранных преподавателей также учит украинский. Они кстати в том же возрасте что и Азиров, а то и старше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Азарова и таких, как он проблема не со знанием языка, а с произношением. А это дано не всем. Есть люди, которые, не знаю по какой причине, не в силах воспроизвести мелодику неродного языка. Наверное, многие и из вас, осуждающих их, на самом деле сами не способны говорить без украинского акцента, например, на польском, или немецком языках. В моей большой семье ни у кого нет проблем ни с произношением, ни с пониманием, кроме моей матери. У нее "паляница на далони" хоть ты ее пытай. Она понимает все по украински, но ей лучше не говорить, поверте, это - кошмар. Поэтому, я отношу эту проблему этих людей, скорее, к физическому недостатку, чем к их вине.

Сейчас я профессиональных качеств и политики не касаюсь (как и обычно, впрочем). Это в другом разделе должно быть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як один із методів для пакращіванія. Правда, не реальний (для наших), вони до такого не додумаються.

У Киргизстані чиновників будуть штрафувати за незнання державної мови

Парламент Киргизстану підтримав пропозицію штрафувати держслужбовців за незнання державної мови, повідомляє K-News.

Законопроект, який депутати ухвалили у першому читанні, являє собою поправки до чинного закону "Про державну мову Киргизької Республіки" і кодекс про адміністративні правопорушення.

Документ, зокрема, розширює коло чиновників, зобов'язаних знати державну (киргизьку - ред.) мову. За чинним законодавством, це президент, прем'єр-міністр, спікер парламенту, а також голови Верховного суду і Конституційної палати. У новій редакції цей список доповнений: туди додані члени уряду та їх заступники, секретарі, губернатори, мери міст, а також акіми (голови місцевих адміністрацій) та їх заступники.

Законопроект передбачає також проведення іспитів на знання киргизької мови для осіб, які бажають вступити на державну службу.

За недотримання чи неналежне виконання закону "Про державну мову" (наприклад, незнання мови тими чиновниками, які зобов'язані її знати - ред.) пропонується запровадити штрафи.

Для посадових осіб (керівників організацій) штраф, зокрема, складе від 50 до 100 "розрахункових показників" (від п'яти тисяч до 10 тисяч сомів - це приблизно 100-200 доларів). У разі повторного порушення розмір штрафу для посадових осіб складе до 500 "розрахункових показників".

Відповідно до статті 10 конституції Киргизстану, статус державної має киргизька мова. У той же час в конституції зафіксовано, що російська мова в республіці вживається як офіційна.

http://ua.korrespondent.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...