Перейти до змісту

я згодін з вамі пакращіваті українскюю мову...


viz

Рекомендовані повідомлення

odna, погоджуюсь, але вивчити все ж таки можна, бо наш прем'єр не може навіть правильно з папірця прочитати.

ps сам знаю кілька мов і не вважаю це чимось надзвичайним, було б тільки бажання вчитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, погоджуюсь, але вивчити все ж таки можна, бо наш прем'єр не може навіть правильно з папірця прочитати.

Может быть. Я не знаю. Ни разу еще его речей, как и презика, не слыхала, в живую. Только уже перлы в фольклоре. Возможно, и не знает. Не могу судить. У меня алергия на политику. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікого не хочу образити, але ... Був в моєму житті такий епізод. Не знаю чи ходять зараз, але кілька років тому по Луцьку ходили молоді хлопці, проповідники-мормони. Вступали в розмови з незнайомими людьми та розповідали про свою мову. Підійшов один такий і до мене. Час в мене тоді був і я погодився трохи поговорити з ним. Розповідає він мені там щось, я уважно слухаю і звертаю увагу на його акцент. Ну, думаю, мабуть десь з Закарпаття хлопець приїхав, дуже схоже на їхній акцент. Аж тут мій погляд падає на його бейджик. Старійшина якийсть там Джон чи ще якось, зараз вже не памятю, і якась англосаксонська фамілія. Поговорили ми з ним, ну і вкінці розмови питаю я його звідки він. Каже з Америки. Питаю, а як довго він в Україні. Каже півтора року. Питаю як довго він вивчає укаїнську. Каже теж десь півтора роки. І з винуватим виразом обличчя каже що ще погано говорить українською, але старається вивчити її якомога краще. В мене очі квадратні, нижня челюсть відвалюється до тротуару!!!! Уявіть собі - людина не словянського походження за півтора роки вивчила мову так що я готовий був прийняти його за українця!!! А ви кажете що Азарова можна зрозуміти ...

Я зними багатьма спілкувався майже 10 років... аналогічні враження... за весь цей час (у них ротація по країні через 3-6 місяців) у нас було лише одне подружжя років по 70, які мови нашої не знали, але просили навчити деяких наших виразів і просто поспілкуватись нам між собою українською, щоб послухати її чарівну мелодику, а решта... їх сотні пройшло за моєї памяті... всі мову нашу знають майже досконало, включаючи фразеологізми... це справді унікально і трохи сумно... Люди тут проводять рік-півтора свого життя, приїжають і живуть тут за свої в основному кошти (інколи наші мормони скидаються їм на квартиру оплатити комунальні платежі, якщо у їх родини в америці фінансові затримки, але то рідко і чисто по людськи, а так все оплачують вони ж самі) і заради цього вивчають мову, а наші живуть тут все життя і нехочуть вивчати. Та нехай навіть і так, але ж нерідко ображають типу -- "ніпанімаю етай вашей мови тєлячєй, разгаварівай са мной на нармальнам язикє". А поїдьте на схід... попробуйте заговорити там на вулиці українською... і залишитись при цьому цілим не ушкодженим... це не страшилка, це реальність. в 2008р. поїхав в Маріуполь до родичів і ті дуже просили, щоб українською там не говорив заради свого ж здоров"я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікого не хочу образити, але ... Був в моєму житті такий епізод. Не знаю чи ходять зараз, але кілька років тому по Луцьку ходили молоді хлопці, проповідники-мормони. Вступали в розмови з незнайомими людьми та розповідали про свою мову. Підійшов один такий і до мене. Час в мене тоді був і я погодився трохи поговорити з ним. Розповідає він мені там щось, я уважно слухаю і звертаю увагу на його акцент. Ну, думаю, мабуть десь з Закарпаття хлопець приїхав, дуже схоже на їхній акцент. Аж тут мій погляд падає на його бейджик. Старійшина якийсть там Джон чи ще якось, зараз вже не памятю, і якась англосаксонська фамілія. Поговорили ми з ним, ну і вкінці розмови питаю я його звідки він. Каже з Америки. Питаю, а як довго він в Україні. Каже півтора року. Питаю як довго він вивчає укаїнську. Каже теж десь півтора роки. І з винуватим виразом обличчя каже що ще погано говорить українською, але старається вивчити її якомога краще. В мене очі квадратні, нижня челюсть відвалюється до тротуару!!!! Уявіть собі - людина не словянського походження за півтора роки вивчила мову так що я готовий був прийняти його за українця!!! А ви кажете що Азарова можна зрозуміти ...

Я потому и сказала, что старшим людям с изучением языка сложнее. Но я соглашусь, что говорит он ну просто отвратительно, может у него стеб такой???Иногда и такая мысль закрадывается. А понять можно любого человека, в любой ситуации, если захотеть.В данной ситуации, если говорить о старшем дяденьке Азарове( сделать скидку на возраст), которому сложно учить язык, то можно понять и простить))). Если же говорить о человеке который занимает такую высокую должность, то...наверное тут скидок быть не может, потому что политик должен быть лицом государства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Азарова и таких, как он проблема не со знанием языка, а с произношением. А это дано не всем. Есть люди, которые, не знаю по какой причине, не в силах воспроизвести мелодику неродного языка. Наверное, многие и из вас, осуждающих их, на самом деле сами не способны говорить без украинского акцента, например, на польском, или немецком языках. В моей большой семье ни у кого нет проблем ни с произношением, ни с пониманием, кроме моей матери. У нее "паляница на далони" хоть ты ее пытай. Она понимает все по украински, но ей лучше не говорить, поверте, это - кошмар. Поэтому, я отношу эту проблему этих людей, скорее, к физическому недостатку, чем к их вине.

Сейчас я профессиональных качеств и политики не касаюсь (как и обычно, впрочем). Это в другом разделе должно быть

В Азарова проблема і зі знанням мови, із вимовою. Дійсно, є частина людей, яким тяжко дається нова мова...

От , тільки фішка в тому, що він не пересічна людина, а прем"єр...

І ,напевне, в його арсеналі є найкращі викладачі та методи вивчення мови(прем"єр -міністр країни все-таки) ,а в таких умовах можна і дауна навчити іншої мови....

Та й тій же самій ПР це було б на руку. Але складається враження , що незнання мови Азаровим - демонстративне. І за це його поважає і підтримує східна Україна.

От так вот,прем"єр перед "бандерами не прогнется"...

Можливо я помиляюсь, але таке складається враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если говорить о старшем дяденьке Азарове( сделать скидку на возраст), которому сложно учить язык, то можно понять и простить))).

за майже 30 років поки він живе, працює, викладає в Україні можна було б навчитись, тим більше, що мова не китайська

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если говорить о старшем дяденьке Азарове( сделать скидку на возраст), которому сложно учить язык, то можно понять и простить))).

за майже 30 років поки він живе, працює, викладає в Україні можна було б навчитись, тим більше, що мова не китайська

Мотивація - страшна сила, гори перевертає. Варто тільки захотіти...або не захотіти.

От не захочу вивчати мову і все тут... І не вивчу ніколи, не дивлячись ні на що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозумійте, що в нього немає бажання, йому пох, нездатність до вивчення мов (якщо не помиляюсь, то за статистикою таких 6% населення Землі) та відповідний рівень інтелекту та виховання. Мразь, одним словом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам всім видніше. Не буду сперечатися. А то ще подумаєте, що мені ВОНИ симпатичні. Вони мені всі огидні, не зважаючи на мову та вимову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам всім видніше. Не буду сперечатися. А то ще подумаєте, що мені ВОНИ симпатичні. Вони мені всі огидні, не зважаючи на мову та вимову.

Я особисто озцінюю небажання Азарова вивчити українську як його зневагу до моєї рідної мови ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам всім видніше. Не буду сперечатися. А то ще подумаєте, що мені ВОНИ симпатичні. Вони мені всі огидні, не зважаючи на мову та вимову.

Я особисто озцінюю небажання Азарова вивчити українську як його зневагу до моєї рідної мови ...

А мне лично, пофигу. И можете забрасывать меня какашками :)

Тему то создали в разделе "Отдых" и в подразделе "Юмор", а вы и сюда со своим УГ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посылает Янык Азарова в регионы: «Поедьте, Микола Яныч, разберитесь, что и как». На следующий день проходит по коридору, а Азаров сидит в кабинете такой печальный весь.

— Микола Яныч! Шо таке? Чому не поихали?

— Та Виктор Федорович така провокация с боку кровосись-бандеровцив! Выихав з миста, а на узбиччи — плакат высить «Нех_й шастать». Вот подумав, понимаете, теракт там или провокации петлюровцив.

Янукович: Ну поехали, посмотрим.

Приезжают.Янукович прочитал, поворачивается белый от ярости.

— Микола Яныч! Да вывчыть вы вже мову та прочитайте плакат правильно. Може для вас тут и «Нех_й шастать», а для всих: Нехай щастить! написано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, погоджуюсь, але вивчити все ж таки можна, бо наш прем'єр не може навіть правильно з папірця прочитати.

ps сам знаю кілька мов і не вважаю це чимось надзвичайним, було б тільки бажання вчитись

http://video.i.ua/user/1741177/61754/381431/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ВНУ на РГФ преподает пан Шерик-родом из Америки. Преподает кстати как на английском так и на украинском.Остальной контингент иностранных преподавателей также учит украинский. Они кстати в том же возрасте что и Азиров, а то и старше.

Оффтоп: Шерік знає біля 20 (двадцяти) мов. На момент першого знайомства з ним вільно говорив українською, але не знав російської.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...