Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
...херой і напевно ветеран, ібо кантужений на "кубіку-геліку" з номерами "Айдар", спецсигналами... Може хтось з "посвящоних" розкриє особу даного екземпляра?

"Праворулька"? Паркуется часто во дворе "Соло-Мадагаскара".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На "Геліку" зі сходу "Самурай" - айдарівець приїхав у відпустку. Реальний боєць батальйону, так само як і джип реально возить людей на сході. Але подібну поведінку це аж ніяк не виправдовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні спостерігав наступну картину біля гіпермаркету "Порт-сіті" херой і напевно ветеран, ібо кантужений на "кубіку-геліку" з номерами "Айдар", спецсигналами(напевно також зареєстрованими) просто так розганяв авто, напевно дуже поспішав... на АТО. Може хтось з "посвящоних" розкриє особу даного екземпляра?

Вчора цей же чудак десь о 14:15 по Лесі Українки від Кривого Валу теж сигналом людей розганяв.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз у владу лізе стільки сволоти, що страшно подумати. Я наприклад, знаю одного активіста Правого сектору, а тепер і члена комітету громадської люстрації, то він не тільки автобидло, а й просто бидло. Але що зробиш - має впливових друзів, і море йому по коліна...

Імена, будь-ласка, імена.

Згоден, без імен це просто слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, можу в ПП написати ім'я, але що це дасть? Там дільничий нічого не міг зробити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там дільничий нічого не міг зробити...

В Самооборону звертатись пробували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На "Геліку" зі сходу "Самурай" - айдарівець приїхав у відпустку. Реальний боєць батальйону, так само як і джип реально возить людей на сході. Але подібну поведінку це аж ніяк не виправдовує.

Якщо маєте можливість, поясніть цьому "байцові", що в Луцьку так не прийнято себе вести. Якщо не хоче ремонтувати авто або голову...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

водію на комбо, якщо ти це прочитаєш- знай, я наступного разу відламаю дзеркало швидше, як ти знов закриєшся і втічеш

http://www.youtube.com/watch?v=rUfoXs29Vo0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

водію на комбо, якщо ти це прочитаєш- знай, я наступного разу відламаю дзеркало швидше, як ти знов закриєшся і втічеш

Нафіг давати посилання на приватне відео? 0_о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

водію на комбо, якщо ти це прочитаєш- знай, я наступного разу відламаю дзеркало швидше, як ти знов закриєшся і втічеш

доступдо відео закритий :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі ситуації бувають при кожному "зеленому".

Всі кудись спішать і їм на всіх наср%ть (

хоч куски цеглини вози на пасажирському сидінні ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-8091-0-84831400-1412363192_thumb.jp

водій припаркувався під знак да ще й перед виїздом з подвіря

post-8091-0-89489400-1412363248_thumb.jp

а тут мудак в дворі поставив а люди години дві машину копали і не могли виїхати

post-8091-0-73811600-1412363564_thumb.jp

це гаїшник став під знак зупинка для громадськага транспорту біля ківерецького моста, бо був обід і він купував пляшку неміроф мабуть до обіду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-8091-0-84831400-1412363192_thumb.jp

водій припаркувався під знак да ще й перед виїздом з подвіря

post-8091-0-89489400-1412363248_thumb.jp

а тут мудак в дворі поставив а люди години дві машину копали і не могли виїхати

post-8091-0-73811600-1412363564_thumb.jp

це гаїшник став під знак зупинка для громадськага транспорту біля ківерецького моста, бо був обід і він купував пляшку неміроф мабуть до обіду

Якість класна від мене +, хоча і банальність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я викладу пару відео-нарізок.

Тут присутнє як відверте автобидло, так і інші ситуації на дорозі.

Друге відео присвячене безпечним пішоходам, які умудряються ходити будь-де, але тільки не через пішохідні переходи, яких цілком достатньо на наших дорогах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

slk35,

залізна витримка, звуків лишніх нема) коли по конякіна була серія пішоходів, я б на останньому точно зірвався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

slk35,

залізна витримка, звуків лишніх нема) коли по конякіна була серія пішоходів, я б на останньому точно зірвався

Як не прикро - до такого звикаєш, і сприймаєш вже як постійну прикрість, а не, приміром, порушення ПДР чи що інше....За певними виключеннями (в мене тоді "вікна лопають" від матюків)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я викладу пару відео-нарізок.

Які таблетки допомагають бути таким спокійним :_09: я б половині піндолів надавав би

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка служба повинна штрафувати тих водіїв що біля ринку під знаки стають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...