Перейти до змісту

Фотозвіти з рибалки


Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

*стісняюсь спитати* (с) Ви там на велосипедах були, чи на автобусі ? Людини дві, стопки теж дві, тобто за кермом ніхто їхати не збирався ?

І ти два тижні не міг наважитись перепитати?

Все дуже просто: за порохоботами керівництво відправляє спеціальне порохотаксі, щоб п'яні порохоботи не просрали методички і їх ніхто не злив у мережу.

 

2 годин тому, Саша Иванов сказано:

Спіннінговий сезон 2018 вважаю відкритим.

Ми сьогодні теж відкрили береговий спінінг до обіду, а з човника після обіду.

Зранку в Торговиці на Ікві у трьох ні тичка, дуже висока вода.

З обіду на Млинівському водосховищі з човна півтора десятки дрібного окуня на трьох. Дорослий окунь також показувався час від часу, але на ті приманки, на які клював до Нового року, сьогодні ніяк не реагував, а підібрати ключик бракнуло часу. 

Фото не робив, так як звітувати не планував.

Усіх колег по захопленню з Новим роком! Скаженого кльову і гарних трофеїв!

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

32 минуты назад, Віталій СК сказал:

І ти два тижні не міг наважитись перепитати?

збирався, забув, тема апнулась, побачив, спитав

32 минуты назад, Віталій СК сказал:

Все дуже просто: за порохоботами керівництво відправляє спеціальне порохотаксі, щоб п'яні порохоботи не просрали методички і їх ніхто не злив у мережу.

ніколи не думав, що хвороба *включати дурака*, може бути заразною, видно помилявся

Тим не меньше, питання залишилось відкритим

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

Тим не меньше, питання залишилось відкритим

Це було постановочне фото. Алкоголь, якщо вживається, то лише вранці і то дуже символічно.

Зазвичай, якщо є в планах писати звіт і є час і натхнення, можу зробити кілька таких фото. Не люблю наповнювати звіт лише фотографіями улову.

Ось ще парочка з минулого року.

20171112_093517.thumb.jpg.c2bd8d4c50bbdf4e81337033e2aecff6.jpg

IMG-0b854622e822f19588eba3e23200c6ba-V.thumb.jpg.2535f9c33df5a651c8bfcb848a16a1dd.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Це було постановочне фото. Алкоголь, якщо вживається, то лише вранці і то дуже символічно.

Я Вас поважаю, але не понімаю, накуй те пиво в холод, не літом( коли я ще розумію в жару) якщо можна випити теплого чаю. :huh:

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Я Вас поважаю, але не понімаю, накуй те пиво в холод, не літом( коли я ще розумію в жару) якщо можна випити теплого чаю. :huh:

Та я теж не особливо люблю пиво і навіть в спеку. Просто було кілька банок презентованого мені пива, то й брав по банці на риболовлю. Не пропадати ж добру.:D

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насмілюсь запитати, які вантажі використовувались з приманками?яка вага мається на увазі

дякую

Змінено користувачем ostasyuk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.01.2018 at 19:21, ostasyuk сказано:

насмілюсь запитати, які вантажі використовувались з приманками?яка вага мається на увазі

дякую

Вода в Стиру дуже висока, тому довелось використовувати шарніри максимальної ваги, яку дозволяла моя снасть на той момент - 14 грамів та вузькотілу необ'ємну приманку до трьох дюймів довжиною. І то ще доводилось шукати місця, де мій монтаж не проносився течією, як "фанера над Парижем".

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Завтра планую чкурнути на Хрінники. От і думаю вискочу на Прилуцьк перевіру нового бура 110 мм. від Айдабур. Сверлить клас. Кілька окунців зловив котові. 

ПРИЛУЦЬК.jpg

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Grekus сказано:

окунців зловив котові. 

 

  Коти їдять ці замороженні колючі окуні :blink::unsure::wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, yura-patriot сказал:

  Коти їдять ці замороженні колючі окуні :blink::unsure::wacko:

 Моє чудо за тими окунцями крізь сон чуло як відкриваються дверцята холодильника і прибігало на кухню.

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, volks сказано:

 чуло

 А чого чуло? вже немає((

 Є фото,давай в студію,я котів Абажаю)))

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, yura-patriot сказал:

А чого чуло? вже немає((

Не хочу про сумне.

 

49 минут назад, yura-patriot сказал:

Є фото,давай в студію,я котів Абажаю)))

Фото нема, бо було це майже 10 років назад. Але рибку вона любила. В мене батько рибак. Наловить, а потім цілий тиждень кормить. То ввечері, коли приходив з роботи, при першому повороті ключа в передбаннику вже сиділа перед вхідними дверима і зустрічала.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, volks сказано:

Не хочу про сумне.

 

Фото нема, бо було це майже 10 років назад. Але рибку вона любила. В мене батько рибак. Наловить, а потім цілий тиждень кормить. То ввечері, коли приходив з роботи, при першому повороті ключа в передбаннику вже сиділа перед вхідними дверима і зустрічала.

 Ясно,чесно розумію((

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все одно не дуже вірю в те,що коти їдять замороженні окуні.

 От в свіжовиловлені карасі зі ставка,ото да,а так,ну не знаю,без образ усім))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

Христос воскрес! Був в Млинові з обіду, кльов - остільки-поскільки, але... В улові - окунь, карась, верховодка, червонопірка, плітка, густера, підлящик, пічкур та головень. Зірвалася невеличка щучка, яка догнала рибину. От таке різноманіття. Ловив на поплавок, в різних місцях, від ГЕСу до шашличної. Наживка - опариш+мотиль.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Саша Иванов сказал:

Ще одна тема здохла (((

мабуть із за того, що не дають тупо хвалитися постити фотки без вказання місця вилову

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місце - вказав (досить детально для тих, хто в Млинові буває), фото не робив через а) брак часу, а під кінець - реальний стрьом не потрапити на автобус; б) брудні руки, неохота було діставати з рюкзака дзеркалку після риби (а рушника забув і руки мив час від часу, ну а мокрими і, відповідно, слизькими руками, фотик як і смартфон діставати, сидячи на стільці  за 10 см від води - то як мінімум нерозумно - буль-буль робиться елементарно).

P.S. Ловив і на річці, і на "апендициті", і на водосховищі. Чув, що на ставку в Дорогостаях на поплапопер червонопірка бере.

Змінено користувачем AgentSmith13
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, AgentSmith13 сказал:

Місце - вказав (досить детально для тих, хто в Млинові буває), фото не робив через а) брак часу, а під кінець - реальний стрьом не потрапити на автобус; б) брудні руки, неохота було діставати з рюкзака дзеркалку після риби (а рушника забув і руки мив час від часу, ну а мокрими і, відповідно, слизькими руками, фотик як і смартфон діставати, сидячи на стільці  за 10 см від води - то як мінімум нерозумно - буль-буль робиться елементарно).

P.S. Ловив і на річці, і на "апендициті", і на водосховищі. Чув, що на ставку в Дорогостаях на поплапопер червонопірка бере.

так то не до вас під*бон був, а до окремо взятих жлобів рибаків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж, оживлю хоч трохи колись гарну тему.

Півдев*ятої купив мотиля/опарика і мастирки в *Кльово* біля дитячої і вперед. Спочатку Вільхівка. З 7 опитаних 1 мав одного карася, інші 6 не бачили навіть покльовки. Казали ціна 70. Потім поїхав назад, заїхав в Губин. Один дядько на ставку, карась бере но одразу топиться, розмір 5 коп. Не цікаво. По дорозі заскочив в Чаруків. Перший справа, 100 грн, 1 рибак і одна покльовка, проіпав. На великому 2 дядьки казали що нічого не мають. Потім пройшовся до шлагбаума, ціна 150, в двох рибаків по пару карпіків і все.

Окреме слово про Угринів. Тіче з молокозавода, рибу звідти я б даром не взяв. Може пам*ятаєте, колись, за часів СССР були хімсклади по полях. От там точно такий самий запах. На рибалку туди категорично не рекомендую.

 

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • Cумний 1
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...