Перейти до змісту

Фотозвіти з рибалки


Рекомендовані повідомлення

Ладно, якщо завтра всі в Млинів, то значить я завтра поїду на роботу, а в неділю в Млинів.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Трішки плавав зранку на Заліві...

P_20171118_10472w5.thumb.jpg.ba4ee8cbe547191fc607d669af65c51d.jpg

 

Вдарила на падінні, взяла добре, жадібно.

Приманка Шарк 4.

Вага щуки 1.600 гр.

Погодка класс, але народу для Заліву багато, до 10-ї години вже плавало 5 човнів...

 

Змінено користувачем OlegSkull
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були в млинові. повний 0. 4 чол на вдсх зберега, прокидали основні точки я одного окунця вимучив грам на 70. Шо добило так це те що в таку погоду, жодного рибака. жодного блєать, ні човна ні спінінгіста ні поплавочника. ближче до 9 години появилось пара поплавочників. На ікві покидали зо 20 хв, результат незмінний. На мості на ікві, обично людей - стати нема де. Сьогодні по обидві сторони сиділо аж 2 рибака. Від 2х чоловік чув шо в млинові така хєрня вже тиждень. Дядько на поплавок на живця каже раніше по 30 окунів а останній тиждень 3-4 штуки. одним словом попа.

 Проловивши 2,5 години, вирішили переїхати в хріни. в 10 ранку вже кидали на збросі. штиль. у всіх смислах. Погода просто шикарна, а риби нема. І рибаків цуко теж нема. Човнів - жодного. Був на збросі один місцевий і один з луцька. Місцевий матюжив працівників гес за те шо граються рівнем води 4й день і ніц брати не хоче. Той шо з луцька показував садок окунів 30-70 грам. було пара до 150-200грам. ловив на УЛ але закидав живця на відвідний поводок. Переїхали в набережне, тоже галяк, тут правда сиділо з пяток поплавочників, вдалині в сторону боремля виднілось пара човнів. Попили кави і з повним нулем поїхали додому. Думав ще й завтра їхати кудись але сьогодні оскому збив. Паливо нинчє дороге, посижу вдома.

 

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Від 2х чоловік чув шо в млинові така хєрня вже тиждень.

Повна піз...ьож, треба вміти і знати. На що ловили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Саша Иванов сказал:

Повна піз...ьож

думаю не повна, раз рибаків нема знач люди знають шо кльов не ахті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Саша Иванов сказал:

На що ловили

я особисто на ларву 2, 2,5 дюйма, тіогу2 поляріс 3, вагабонд 2 і 3 і ще ряд приманок вже й не згадаю які

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я чому з рибою?

Твої приманки не робочі на даний момент)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Саша Иванов сказал:

Твої приманки не робочі на даний момент

просвіти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі за літо-осінь в мене не було вдалих рибалок в Млинові з човна. Не те що того року - восени окунь просто розривав. 

Може теж приманок не підібрав, хоча не ловив хіба на раки, чогось не люблю ними ловити.

  • Подобається 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Млинів, човен. До обіду, далі не вистачило нервів. Рип не хотів брати. Виходів зо 5 бачив і то все. Не брав навіть на малька. 

2 нормальних рипа забрав скоптити, 1 полосатий був утоплений, забагрив зо 2 десятки верховодки. Настільки велике скупчення що неможливо опустити воб на робочу глибину.

Спойлер

IMG_3651.thumb.JPG.4353bf6eae42f611f67ed4ab2be1f21b.JPGIMG_3652.thumb.JPG.bf47c35e500aec9e7d90e884b47beb4d.JPGIMG_3653.thumb.JPG.5a8f40953ca645536142987b07b44636.JPG

 

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.11.2017 в 14:25, Саша Иванов сказал:

Млинів, човен

А якже заборона плавати на зимувальних ямах. В Млинові ж ганяють. чи я щось пропустив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Grekus сказано:

А якже заборона плавати на зимувальних ямах. В Млинові ж ганяють. чи я щось пропустив.

Таки пропустив. В Млинові лише одна зимувальна яма біля мосту, що веде до технікуму. На решті акваторії не мають права забороняти ловити.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Віталій СК сказал:

біля мосту, що веде до технікуму

серйозно? я й не знав. То виходить шо та тьма народу яка з мосту ловить по обидві сторони то все браки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З моста вони не достають до ями, вони на самому руслі ловлять. Та й не бере зараз там ніц, тільки пару окунців висмикнув, були втоплені. Поки що рибка не пішла в яму

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, Polehan сказано:

серйозно? я й не знав. То виходить шо та тьма народу яка з мосту ловить по обидві сторони то все браки?

Не знаю браки чи ні. Формулювання в переліку зимувальних ям досить розмите: вказано просто "в районі мосту" і розміри 10 на 20 метрів. А де саме в районі мосту хз. Заборонено саме на зимувальній ямі, а біля неї ні.

Хіба там з мосту ще хтось ловить? Кілька раз був з човна цього року, то особливого аншлагу не було. Не те що років 3-4 назад, місця вільного на мосту не було.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В районі мосту то може бути як перед так і за (нижче по течії) . І там, і там яма, тільки перед вона зправа, а за мостом - прямо і чуть вліво по течії. Так що там х поймеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Віталій СК сказал:

Не знаю браки чи ні. Формулювання в переліку зимувальних ям досить розмите: вказано просто "в районі мосту" і розміри 10 на 20 метрів. А де саме в районі мосту хз. Заборонено саме на зимувальній ямі, а біля неї ні.

Хіба там з мосту ще хтось ловить? Кілька раз був з човна цього року, то особливого аншлагу не було. Не те що років 3-4 назад, місця вільного на мосту не було.

отут де позначив зони навкруг мосту, постійно ловлять. Чи це не тут зимувальна яма?

Untitled-1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А *вдруг* ти хоч на ямі рибу ловити. А тут і не знаєш ))))))))))

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Саша Иванов сказано:

Там, але тільки нижче по течії

Як на мене, то там немає особливої ями, в кутку перед технікумом глибше. 

Та й взагалі ніяка риба крім окуня і йоржа не зимує в районі мосту, біла риба уходить вверх по течії до "воріт" чи взагалі до Аршичина.

З якого дива вони її зимувальною рахують? Хоча, чому дивуватись, ці ями визначені ще з радянських часів, а з тих пір багато води втікло.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...