Перейти до змісту

Китайські планшети (SmartQ, PIPO, Cube, Ainol, Ampe та інші). Як воно?


Рекомендовані повідомлення

А що нема китай-планшатів із вбудованим 3g модемом?

зіі питаюсь для загального розвитку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

ага, в межах квартири\будинку\офісу - це і йожику зрозуміло, а як бути з інтернетом надворі\ у відрядженні і тд? ліпити гірлянду з юсб модемів, де стиковка планшет-модем раз через вісім?

так вже ж відповіли - 3g wi-fi роутер. Я детально поцікавився. слідуючи пораді MACCENa

Маленька коробочка, туди ставлять сімки( якщо роутер GSM) або якщо тільки CDMA, то налаштовують інтертелеком, піплнет.

Майже у всіх китайських планшетах є wi-fi. Коробочка( роутер) вмикається і ловить 3g інтернет і передає wi-fi сигнал на китайський планшет, причому , передавати може зразу на декількох користувачів

От і все. Дивився на Аукро - роутери CDMA коштують приблизно 200 грн, комбіновані роутери СDMA\ GSM 400- 500 грн.

От вам і рішення проблеми.

Вартість планшета 7 дюймів на китайських сайтах 60 -130$, середня ціна - 100$, ще додайте вартість роутера, буде сукупна вартість 1000-1500 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, це трохи збочена реалізація, так само можна замість комунікатора носити в кишені Nokia 1100+цифровий фотік+калькулятор+play station portable+...+....бо сумарно - також буде дешевше класного смартфона, проте ніразу незручно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, це трохи збочена реалізація, так само можна замість комунікатора носити в кишені Nokia 1100+цифровий фотік+калькулятор+play station portable+...+....бо сумарно - також буде дешевше класного смартфона, проте ніразу незручно

Чому збочена? Ви перебільшуєте,мова не йде про цифровий фотік+калькулятор+play station portable+...+, як Ви кажете, а лише про невеличкий роутер

Ось фото

post-6657-0-05572600-1350205376_thumb.jp

Ви ж не носите планшет у задньому кармані джинсів? Напевне, кладете в сумку. Отож , якщо в цій сумці ще й буде невеличкий роутер - великої незручності це не зробить.

А якщо ще й роутером зможуть користуватись одночасно 5 користувачів - це ще й додатковий плюс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, в межах квартири\будинку\офісу - це і йожику зрозуміло, а як бути з інтернетом надворі\ у відрядженні і тд? ліпити гірлянду з юсб модемів, де стиковка планшет-модем раз через вісім?

ця штука переносна і має свою батарею яка тримає до пяти годин, і що вже там таке ліпити там стандартний юсб порт.

+ вони є різні, є що просто вставляєш сімку, або вставляєш модем, я знаю людей які ними користуються і задоволені повністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що нема китай-планшатів із вбудованим 3g модемом?

зіі питаюсь для загального розвитку)

Madkot в попередніх постах згадував цю модель

Freelander PD10 3G

обзор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чим друга тегра така особлива?

Низьке енергоспоживання, значна потужність. В іграх різниця ну дуже відчувається в плані графіки.

По поводу модемів. Слідкувати за рівнем заряду, як на мене, трохи накладно.

Я роблю простіше, телефон на андроїді створює Хотспот, і працює як модем. І протяне набагато більше і зручніше.

Ну встроений це тіпа класно, але часто це добавляє до планшета 100$. :0158:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може хтось щось про цей планшет сказати? http://www.moyo.ua/dir/netpads/s5b5/8955.html

ціна чомусь тут більше ніж на 300 грн менша ніж в інших магазинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чим друга тегра така особлива?

Низьке енергоспоживання, значна потужність. В іграх різниця ну дуже відчувається в плані графіки.

По поводу модемів. Слідкувати за рівнем заряду, як на мене, трохи накладно.

Я роблю простіше, телефон на андроїді створює Хотспот, і працює як модем. І протяне набагато більше і зручніше.

Ну встроений це тіпа класно, але часто це добавляє до планшета 100$. :0158:

Розкажіть детальніше, будь-ласка, як Ви створюєте хотспот?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажіть детальніше, будь-ласка, як Ви створюєте хотспот?

Налаштування- Безпровідні зєднання та мережі- Прив'язка та портатична точка доступу- Мобільна точка доступу..

може вар'юватися залежно від версії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціна чомусь тут більше ніж на 300 грн менша ніж в інших магазинах.

:0159:

я довго думав як би то це сформолювати :)))

для прикладу на розетці на 311 грн більша ціна і це без доставки, ще цікаво чи в moyo погодяться сюди його привезти,бо якщо вірити сайту то в Луцьку його немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хтось можливо пробував: чи можна через HDMI підключити дзеркалку до планшета і використовувати його як додатковий чи основний екран?

а ще хтось з цього сайту http://www.cube-tablet.com/buy-products.html замовляв щось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хтось можливо пробував: чи можна через HDMI підключити дзеркалку до планшета і використовувати його як додатковий чи основний екран?

а ще хтось з цього сайту http://www.cube-tabl...y-products.html замовляв щось?

якщо телевізор можна використовувати, як видошукач, то думаю і з планшетом має такий фокус пройти. але більш цікавим виглядає використання планшета як пульта і видошукача через wi-fi, звичайно при його наявності у камері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та це було б взагалі суперово

p.s.

ось знайшов http://www.pechoratoday.ru/forum/viewtopic.php?f=91&t=1178 тільки по usb, таке з китайським планшетом вийде зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вийде, пробував з 550 і 60 кенонами

З.І. до речі хто тут у нас торгує айнолами, я б купив би одну з новинок 7"venus або 8"dream, коли зявляться у продажі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Уф,начитався на форумах про китайців і вирішив поки зачекати що буде з асортиментом і цінами ближче до нового року.І все більше схиляюсь в сторону Кіндла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, Я бачив одного китайця з середини. Мікс показував. Це конструктор лего :) Тобто все примітивно і просто. І в якості ремонту і в якості використання.

А останні Ainol-и хвалять. Нафіга платити за модний бренд 5 000 грн, коли за 1 000 візьмеш нічим не гіршого апарата. навіть 5 :) Поломався - інший, той поломався - інший :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не обольщайтесь тими бутафорськими Retina та IPS, спецом крутив в руках одразу 2 планшета (одинакові ігри\програми\фото) - якийсь чудо Ampe 10'' IPS та 8" Pantech Element на звичайному TFT - ніякої переваги: ні по кутах огляду, ні по передачі кольору - китайоз не мав, скоріше навпаки, дисплей швидше більш блідий і менш насичений...

Chery Amulet також має ABS,ESP, Airbag, але Volvo з нього чомусь не получається.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я по радейку чув що десь там в індії мають випустити планшет за 20 баксів, проц 1 ггц, 512 опори більше не помню...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тримав в руках PRESTIGO 5530 Харош, мультитач, скайп, камера.

З топ цяцями туговато, 512 опори всього, але загалом оцінка 5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...