Перейти до змісту

Китайські планшети (SmartQ, PIPO, Cube, Ainol, Ampe та інші). Як воно?


Рекомендовані повідомлення

Зацікавили мене китайські планшети - адекватна ціна, збалансовані характеристики. Є думка придбати для дружини як читалку книжок(багато літератури в електронному вигляді) та для інтернет-серфінгу. Чи варті вони уваги взагалі, яка їх якість, як себе ведуть в повсякденному використанні, які проблеми можуть "вилазити"? А також де їх краще купувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

судячи по відгукам Cube та Ainol себе добре зарекомендували, читайте 4pda.ru - там все є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюсь кубиком u20gt прикольна штука за свою цыну. менше рызних датчикыв( якы мены ы не потрыбны) а так все супер- для инета повныстю вистачаэ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку потрібно оприділитися з розміром Вашого майбутнього планшета...

7, 8, 9,8, 10 дюймів, а потім вже підбирати певну модель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував Ainol тут на борді для малої. Проблем поки що ніяких (глюк один є: в скайті камера не включається, а так працює), мала задовлена. Дружина використовує як читалку. Тач трохи туповатий в порівнянні з іpad.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячи по відгукам Cube та Ainol себе добре зарекомендували, читайте 4pda.ru - там все є

про існування 4pda.ru я знаю. мене цікавлять відгуки форумчан, які користувались чи користуються такими планшетами і досвід придбання даних девайсів в нас і закордоном

Спочатку потрібно оприділитися з розміром Вашого майбутнього планшета...

7, 8, 9,8, 10 дюймів, а потім вже підбирати певну модель.

з цим пізніше. поки хочу знати "хто є хто" і де можна купити, щоб без лишнього головняка і переплати. до того ж я завтра не побіжу купувати, поки тільки придивляюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тримав в руках Cube U30GT. Враження непогані. Але особисто я навіть враховуючи, що характеристики Аsus Nexus 7 трохи поступаються (особливо тим, що нема карти розширення) взяв би собі Асус. І ціна Куба 2200 грн. десь а 8 гіг Асус 2000, 16 гіг 2500 десь.

судячи по відгукам Cube та Ainol себе добре зарекомендували, читайте 4pda.ru - там все є

про існування 4pda.ru я знаю. мене цікавлять відгуки форумчан, які користувались чи користуються такими планшетами і досвід придбання даних девайсів в нас і закордоном

Ще маю наразі Kindle Fire HD 7.0 то можу сказати що голий Андроїд мені подобається більше ніж заточка Амазона під себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тримав в руках Cube U30GT. Враження непогані. Але особисто я навіть враховуючи, що характеристики Аsus Nexus 7 трохи поступаються (особливо тим, що нема карти розширення) взяв би собі Асус. І ціна Куба 2200 грн. десь а 8 гіг Асус 2000, 16 гіг 2500 десь.

по причині?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

китайські планшети....придбати для дружини як читалку книжок...

Взаємовиключені поняття. Для читання літератури (не PDF) - з власного досвіду раджу брати рідер виключно на E-ink дисплеї, котрий має купу переваг та плюсів над кольоровими девайсами, а найголовніший - збереже зір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На наступньому тижні буде в руках Асус то напишу більше. Але в Кубі мені відгук тачскріна не сильно сподобався і розширення екрану мені здалось занадто зернистим, ну і оновлення Nexus будуть найоперативнішими, як-не-як Android дітище Google.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

китайські планшети....придбати для дружини як читалку книжок...

Взаємовиключені поняття. Для читання літератури (не PDF) - з власного досвіду раджу брати рідер виключно на E-ink дисплеї, котрий має купу переваг та плюсів над кольоровими девайсами, а найголовніший - збереже зір.

в тому то й справа, що все в PDF. за рідери згідний, але вони не підійдуть в даному випадку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді як з того всього найцікавішим виглядає 10.1 Inch PIPO M3 Android 4.1,сам дивився собі на бюджетний варіант.От все вроді в тих китайцях добре,але порівняно з брендовими планшетами малий термін роботи і стрьомна підтримка.

От думаю вже взяти чи зачекати поки трохи з'явится про нього більше відгуків або впадуть ціни після того,як наїдяться Асусами,Кіндлами,Нексусами і т.п.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене Freelander PD10

Використовуємо як читалку книг, GPS-навігатор, перегляд фільмів у дорозі, інтернет у відрядженні.

При перегляді фільмів не гальмую, супутники GPS ловить швидше чим мій смарт HTC та Nokia, інтернет через wi-fi підключається і тримає без проблем, angry birds теж не гальмує.

Меню українське, інтуативно просте і зрозуміле (для мене )))

Зауважень немає. Хіба при активному користуванні заслабка батарея та звук при перегляді фільмів затихий (у наушниках нормально).

Вставив карту на 16гіг + власної пам*яті 8гіг - місця вистачає на все.

Поки не глючить, не вимикається.

Купляв у травні 2012року.

Брав на аукро. Покупкою задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь біля півроку Ainol Novo 7 Tornados. Переважно використовую , як читалку, дивлюсь фільми, час-від часу користуюсь wi-fi. Абсолютно все влаштовує, хіба пару разів підглючив. Але любий комп час від часу глючить.

От лише проблема - в нього тільки міні-usb, і не вдається підключити 3g- модем. Пробував різні перехідники - зовнішні присторої , флешки, блютуз-мишку , модеми - нічого не бачить. Хоча до компа для передачі даних підключається без проблем.

А я його купляв в першу чергу для 3g -модема....

На ньому вже був поставлена прога Goggle Earth. Я підкачував через wi-fi детально карти в кеш - і використовув планшет в туристичних походах-сплавах. Лише купив водонепроникний чехол прозорий для 7 дюймових-планшетів. І він став "внедорожником" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь біля півроку Ainol Novo 7 Tornados. Переважно використовую , як читалку, дивлюсь фільми, час-від часу користуюсь wi-fi. Абсолютно все влаштовує, хіба пару разів підглючив. Але любий комп час від часу глючить.

От лише проблема - в нього тільки міні-usb, і не вдається підключити 3g- модем. Пробував різні перехідники - зовнішні присторої , флешки, блютуз-мишку , модеми - нічого не бачить. Хоча до компа для передачі даних підключається без проблем.

А я його купляв в першу чергу для 3g -модема....

На ньому вже був поставлена прога Goggle Earth. Я підкачував через wi-fi детально карти в кеш - і використовув планшет в туристичних походах-сплавах. Лише купив водонепроникний чехол прозорий для 7 дюймових-планшетів. І він став "внедорожником" :)

81 доллар зараз він коштує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cube U19GT Sunflower Dual Core 9.7 Inch Tablet PC RK3066 Android 4.0 16GB 1G RAM White за $206.99 -хороша модель за свої гроші
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді як з того всього найцікавішим виглядає 10.1 Inch PIPO M3 Android 4.1,сам дивився собі на бюджетний варіант.От все вроді в тих китайцях добре,але порівняно з брендовими планшетами малий термін роботи і стрьомна підтримка.

От думаю вже взяти чи зачекати поки трохи з'явится про нього більше відгуків або впадуть ціни після того,як наїдяться Асусами,Кіндлами,Нексусами і т.п.?

аналогічно найбільше мене зацікавив

доречі за панду, хтось купував у них?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,<

Cube U19GT Sunflower Dual Core 9.7 Inch Tablet PC RK3066 Android 4.0 16GB 1G RAM White за $206.99 -хороша модель за свої гроші

Брав такого-бомба. Мав біля себе asus і цей нічим не гірший. Працює швидко wifi супер, ігри йдуть. За таку ціну найбільш оптимальний вибір. Зараз замовив такого ж тільки 7 дюймів. Буду дивитись різницю.

Останній раз замовляв на Панді, трохи довго йшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,<

Cube U19GT Sunflower Dual Core 9.7 Inch Tablet PC RK3066 Android 4.0 16GB 1G RAM White за $206.99 -хороша модель за свої гроші

Брав такого-бомба. Мав біля себе asus і цей нічим не гірший. Працює швидко wifi супер, ігри йдуть. За таку ціну найбільш оптимальний вибір. Зараз замовив такого ж тільки 7 дюймів. Буду дивитись різницю.

Останній раз замовляв на Панді, трохи довго йшло.

довго це скільки?

у мене за два тижні приходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайшов ще один цікавий

CHUWI V99 2048*1536 9.7" Retina Display Android 4.1 $289.99

Operation System Android 4.1.1

RAM 1GB (DDR 3)

ROM(Memory) 16GB Nand Flash

Shell Material Aluminum Shell

Screen Size 9.7 Inch

Type Retina Screen, IPS

Display LCD

Resolution 2048 x 1536px

Visible Angle 180°

Extend Card Support TF card up to 32GB extended

Camera Dual camera, front and back are both 2.0 megapixels

Gravity Sensor Yes

Multi-Touch Yes, 10 points touch

Play Store Yes, built in

Bluetooth Yes, bluetooth V2.0

Video 1080P, AVI/MOV/MP4/RMVB/FLV/MKV…

Music MP3/WMA/WAV/APE/AAC/FLAC/OGG

Ebook UMD, TXT, PDF, HTML, RTF, FB2…

Skype Yes

Email and Browser Yes, built in

WIFI Yes, 802.11 b/g/n

3G Not built in, support external 3G dongle: E1916, ZTE AC2736, HUAWEI E1750, HUAWEI EC122, HUAWEI EM770W

Earphone Interface 3.5mm

Work Time Up to 10 hours

Battery 10000 MAh, 3.7V

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...