Перейти до змісту

Китайські планшети (SmartQ, PIPO, Cube, Ainol, Ampe та інші). Як воно?


Рекомендовані повідомлення

наскільки революційний hi tech планшет, і настільки традиційний китай-калхоз

support external 3G dongle
:0159:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

Користуюсь біля півроку Ainol Novo 7 Tornados. Переважно використовую , як читалку, дивлюсь фільми, час-від часу користуюсь wi-fi. Абсолютно все влаштовує, хіба пару разів підглючив. Але любий комп час від часу глючить.

От лише проблема - в нього тільки міні-usb, і не вдається підключити 3g- модем. Пробував різні перехідники - зовнішні присторої , флешки, блютуз-мишку , модеми - нічого не бачить. Хоча до компа для передачі даних підключається без проблем.

А я його купляв в першу чергу для 3g -модема....

На ньому вже був поставлена прога Goggle Earth. Я підкачував через wi-fi детально карти в кеш - і використовув планшет в туристичних походах-сплавах. Лише купив водонепроникний чехол прозорий для 7 дюймових-планшетів. І він став "внедорожником" :)

81 доллар зараз він коштує

Брав ще за 95$ :)

А хто порадить китайський планшет 7 дюймів, який би добре підтримував 3g модем? (знаю , що для цих цілей підходять модеми Huawei)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки революційний hi tech планшет, і настільки традиційний китай-калхоз

support external 3G dongle
:0159:

це біда абсолютно всіх китайських планшетів, але не скажу, що вона така вже критична. той же hi tech iPad по захмарній ціні не завжди оснащений 3G-модемом

Я купував два телефони, все чітко, просто і надійно

якісь додаткові витрати при купівлі з панди чи з будь-якого іншого китайського магазину є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки революційний hi tech планшет, і настільки традиційний китай-калхоз

support external 3G dongle
:0159:

це біда абсолютно всіх китайських планшетів, але не скажу, що вона така вже критична

Я купував два телефони, все чітко, просто і надійно

якісь додаткові витрати при купівлі з панди чи з будь-якого іншого китайського магазину є?

не знаю про які витрати йде мова. оплачував гривневаю карткою через пейпел, курс рахували по 8,3 - ось і всі додаткові витрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, а де отримував замовлення?

на Укрпошті, як завжди при замовлені з китайським сайтів.

єдиний нюанс, на котрий раджу звернути увагу при таких покупках - наявність треку після замовлення, іноді це надається зарахунок ціни, іноді, коли малоцінка не дають.

замовляв батькам спецефічний HDMI перехідник і кабель - ціною до 10 долларів - десь пропали в степах Криму, ні слуху ні духу вже третій місяць, а варто було доплатити 2,5 долара за трек і знав би де шукати. на пошті сказали - звичайна бандероль -кидається з усіма листами в мішок і ніде не реєструється. тобто якщо лист чи така бандероль у вас пропаде - Укрпошта не приділах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так хто порадить китайський планшет 7 дюймів, який би добре підтримував 3g модем ??? Буду дуже вдячний за пораду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є тайваньський 7" зі встроєним 3G/4G модемом :)

на китайських сайтах його купити можна? Бо за такі гроші на китайських можна взяти 10 дюймів зі всіма прибамбасами, он для прикладу в пості №25

CHUWI V99 2048*1536 9.7" Retina Display Android 4.1 $289.99

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так хто порадить китайський планшет 7 дюймів, який би добре підтримував 3g модем ??? Буду дуже вдячний за пораду

Freelander PD10 3G

по цінам шукай на http://chinaprices.ru/

обзор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на китайських сайтах його купити можна? Бо за такі гроші на китайських можна взяти 10 дюймів зі всіма прибамбасами

кому новий джилі, а кому годовалий мерседес...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на китайських сайтах його купити можна? Бо за такі гроші на китайських можна взяти 10 дюймів зі всіма прибамбасами

кому новий джилі, а кому годовалий мерседес...

да ладно. он Foxconn в Китаї клепає "мерседеси" для всіх і вся. якщо не помиляюсь, то той же CHUWI оснащений Retina дисплеєм LG, який встановлюють на iPad. все воно робиться на одих і тиж же заводах, в тих же цехах, тими ж людьми, тільки лейба на виході клеїться інша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все воно робиться на одих і тиж же заводах, в тих же цехах, тими ж людьми, тільки лейба на виході клеїться інша

ага, а софт частиною забезпечують підпільні китайські програмісти в перекурі між основною роботою на Apple\Samsung ;)

Потрібно розрізняти: виробництво на замовлення фірми Х на потужностях виробника Z і 100500+ моделей та модифікацій непойми яких девайсів, незрозуміло де зібраних, кількість і різношерстніть котрих росте веселіше як опеньки у лісах Волині

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все воно робиться на одих і тиж же заводах, в тих же цехах, тими ж людьми, тільки лейба на виході клеїться інша

ага, а софт частиною забезпечують підпільні китайські програмісти в перекурі між основною роботою на Apple\Samsung ;)

Потрібно розніняти: виробництво на замовлення фірми Х на потужностях виробника Z і 100500+ моделей та модифікацій непойми яких девайсів, кількість і різношерстніть котрих росте веселіше як опеньки у лісах Волині

Deemon, питання софту для Apple - це окрема тема, бо використовується лише на їх продукції. щодо софта для Samsung, то це Android. одразу виникає питання - навіщо робити одну й ту саму роботу двічі? це по-перше, а по-друге любий софт глючить і ще питання в кого більше?

Щодо виробництва, то ціна в китайпрома по-перше адекватна, а по-друге, як свідчать відгуки користувачів даної продукції, вона досить якісна. І взагалі китайпром буває різний.

Підсумовуючи - не буває нікого і нічого ідеального, у всіх є косяки, недопрацювання і брак, але одні продають гаджет, а інші гаджет+бренд.

ЗІ ми відійшли від теми :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,<

Cube U19GT Sunflower Dual Core 9.7 Inch Tablet PC RK3066 Android 4.0 16GB 1G RAM White за $206.99 -хороша модель за свої гроші

Брав такого-бомба. Мав біля себе asus і цей нічим не гірший. Працює швидко wifi супер, ігри йдуть. За таку ціну найбільш оптимальний вибір. Зараз замовив такого ж тільки 7 дюймів. Буду дивитись різницю.

Останній раз замовляв на Панді, трохи довго йшло.

довго це скільки?

у мене за два тижні приходить

Останній з панди прийшов майже за 4 тижні, правда там в них якісь свята були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андроїд не підтримує зовнішніх 3g модемів.

Я собі взяв самсунг таб 2 7дюймів 3g.Підключив інтернет Укртелеком,

там сім карта вставляється в планшет.Плачу 120 грн за 10 гб.

Швидкість приємно здивувала,біля 2 мб/сек!Коли нема покриття

укртелеком-підключається до київстара.Тяне по Польщі до Хелма.

Використовую його іноді як gps.В дорозі вистачає на 2-3 фільма + годину в інеті.

Вибирав між Cube i samsung.Але не ризикнув брати китайця.

Моя думка-7 дюймів для планшета ідеальний розмір!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись задався питанням на рахунок конекта планета з інтернетом якщо нема 3G і знайшов вихід Маршрутизатор TP-Link TL-MR3020

Так що проблем я думаю не має бути, зараз то я ще в пошуках планшета, і тепер не звертаю уваги чи підтримує він 3G.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене PIPO Up U1, досить хороший планшет. Користусь місяць, один недолік - купив Asphalt 7 а в цій грі не працює акселерометр(

А так дуже класний планшетик) Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і тепер не звертаю уваги чи підтримує він 3G.

планшет без вбудованого модема - "прикроватна, розважальна медіа-шкатулка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андроїд не підтримує зовнішніх 3g модемів.

Я собі взяв самсунг таб 2 7дюймів 3g.Підключив інтернет Укртелеком,

там сім карта вставляється в планшет.Плачу 120 грн за 10 гб.

Швидкість приємно здивувала,біля 2 мб/сек!Коли нема покриття

укртелеком-підключається до київстара.Тяне по Польщі до Хелма.

Використовую його іноді як gps.В дорозі вистачає на 2-3 фільма + годину в інеті.

Вибирав між Cube i samsung.Але не ризикнув брати китайця.

Моя думка-7 дюймів для планшета ідеальний розмір!

Инструкция для подключения 3G модема к Android планшету

Как подключить 3G модем к Android планшету c USB выходом

Как подключить 3G модем к планшету на Android?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і тепер не звертаю уваги чи підтримує він 3G.

планшет без вбудованого модема - "прикроватна, розважальна медіа-шкатулка"

купляєш собі вай-фай 3g роутер, включив і є інтернет, можна роздати всім хто поряд, так що не така вже й прикраватна штука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, в межах квартири\будинку\офісу - це і йожику зрозуміло, а як бути з інтернетом надворі\ у відрядженні і тд? ліпити гірлянду з юсб модемів, де стиковка планшет-модем раз через вісім?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я недавно продавав Motorola xoom 3GCDMA. В ціну 2600-2800грн.

Ви за кітайців даєте те саме.

В мотороли Тегра 2, батарея на 11годин відео, такий як айпада сенсорний екран, якість матеріалів краща ніж Асуса і Ацера. Продав цілу партію, і майже все на схід.

А Ви досі купляєте Китай???? :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...