Перейти до змісту

Китайські планшети (SmartQ, PIPO, Cube, Ainol, Ampe та інші). Як воно?


Рекомендовані повідомлення

Героя є блютуз,через нього можна користуватись GPS-ом з іншого гаджета(в мене з телефона). ЗG через юсб-модем також працює.

Такий варіант підходить, але в Хєроя 2, блютуза, здається ніби немає.

сорі,в мне Герой 1,уточни чи є блютуз на Герої-2 на 4ПДА.ру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

http://lutech.com.ua/products.php?id=765 ось таких 10 дюймових продав багато

http://rozetka.com.ua/goclever_tab_m723g/p257032/#tab=characteristics а такий з з дж, та джлс модулем, дуже перспективний, ціна поки що устаканюється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підбираю дитині в подарунок. Дивився в китайських веб-шопах. І зрозумів, що все те ж саме можна купити і в нас. З тією різницею, що якщо щось не так, то ремонт буде власним коштом! Та й купувати в китайців - то лотерея. Ну хіба в одного і того ж продавця.

Є непогана альтернатива. Вірніше не альтернатива, а повноцінна заміна. Український виробник impression.

В Україні. Гарантія 12 місяців.

От я і думаю. Мало 7", за те IPS, 2 ядра...

Купуй 10-ку.Вибирай серед брендованих кітайців,які вже на конвеєрі 3-4 місяці.Зараз в них майже у всіх 2-4 ядра та IPS.

Я вже писав,що купив Аінол Ново 10 Хіро.Ті проблеми,які були в перших партіях вже китайці вилікували.В мене прийшов в зваичайному поштовому пакеті цілий та неушкоджений(для сраховки знімав розпаковку на відео).Йшов 2 місяці(це тому що замовляв в грудні,чохол замовлений в березні прийшов до мене за 10 днів ),але включився і показав зарядку 95%.Прошивка стоїть рідна,міняти на альтернативну немає потреби(тьху-тьху).Оплачуй для підстраховки через пейпал і бери там де більше гарних відгуків.Я брав на тінідеалі,але більшість бере на байікоінсі.

Покури форум 4PDA.ru.Я його "курив" 2 тижні докі вибирав планшет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за пораду . Спробував знайти цю модель в китайських магазинах http://chinaprices.ru/ - результат нуль.

Це перевірена модель? Де про неї можна почитати відгуки?

і не знайдете. якщо я правильно зрозумів, то GoClever - це торгова марка створена для європейського ринку. клепає їх їм якийсь китайський виробник планшетів, але лейбу вже ліпить не свою, а GoClever. це так як з планшетами Texet. контора російська, а планшети їм робить китайська фірма ONDA.

Вибирай серед брендованих кітайців,які вже на конвеєрі 3-4 місяці.

брендові китайці - це SmartQ, але вони дорожчі від інших десь в 1,5 рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна!

Я готовий 100-150 у.о. викласти. Дитина буде носити в школу, щоб не вкрали, не стукнули і т.д. Можна було б і Галаксі ТАБ взяти! :) Але нафіга?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкрасти і стукнути можуть і за 700 грн,і з 2700.

Просто в одному випадку пропаде 700 , а в другому 2700.

Планшетів зараз сила силенна, і за два місяці доставки(мені здається, що вони назбирують гроші, а потім виготовляють партію за цей час) -зявляться потужніші та дешевші пристрої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что-то не хочет гугл Nexus 10 выпускать с 3G, по-этому взял пока вот такое чудо http://planshetka.org/pipo-m8-3g

Дизайн на 10 с 10, 9мм толщина, алюминиевый корпус, IPS и т.д.

3G ОГО(тримоб), всё работает.

имхо если поставить на такой планшет лэйбу Sony, то цена будет х1,5 - 2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

имхо если поставить на такой планшет лэйбу Sony, то цена будет х1,5 - 2.

Брендовані планшети передбачають не лише переплату за марку, в ціну продукту включено: досить якісні використані матеріали, працю інженерів, програмісітів, тощо.

Дрібні китайські вендори мають одну перевагу - ціну, впринципі і все...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкрасти і стукнути можуть і за 700 грн,і з 2700. Просто в одному випадку пропаде 700 , а в другому 2700.

Ото ж бо і воно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зря наговариваете на китайские планшеты. У меня Ainol, отлично работает, свою стоимость в 200 у.е. отбивает полностью. Не спорю, iPad конечно круче, но если сравнивать цены..

planshet-ainol-novo-7-aurora-2_991845_59956437.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

имхо если поставить на такой планшет лэйбу Sony, то цена будет х1,5 - 2.

Брендовані планшети передбачають не лише переплату за марку, в ціну продукту включено: досить якісні використані матеріали, працю інженерів, програмісітів, тощо.

Дрібні китайські вендори мають одну перевагу - ціну, впринципі і все... :)

нінада, китайці клепають досить непогані планшети і з якісних матеріалів, причому зборка також якісна.

P.S. шарашкіни конторки які клепають шонібудь до уваги не беремо, а PIPO, Cube, Ainol, Flytouch і їм подібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й купувати в китайців - то лотерея. Ну хіба в одного і того ж продавця.

треба купувати в надійних місцях ;), наприклад АліБаба, і всьо буде чотко :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аліекспрес аля Алібаба чи навпаки. Пофіг!

Мабуть таки буду переплачувати - але купувати в нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, ну переплата за те що купити в Україні також має сенс, тоді є до кого докулупатись єслі шо не так. :)

А на АліБабі, якщо продавець втюхає тобі гумно, ти просто не підтверджуєш покупку, і він бабло хрен получить, так що не в його інтересах тебе намахувать :), та і на рейт продавця звертати увагу. Але всяке може бути, і якщо попаде все-таки гумно, то вертати назад його в Китай геморно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як думаєте, варто отакий брати? http://www.pandawill.com/ainol-novo-7-legend-tablet-pc-7-inch-android-40-8gb-camera-black-p68924.html чи є кращі варіанти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але всяке може бути, і якщо попаде все-таки гумно, то вертати назад його в Китай геморно.

От це мене і напрягає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить з панди все чудово доїжджає? а то я чув шо укрпошта любить відкривати пакунки і красти звідти речі. були в когось такі інцеденти, як від цього захиститись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить з панди все чудово доїжджає? а то я чув шо укрпошта любить відкривати пакунки і красти звідти речі. були в когось такі інцеденти, як від цього захиститись?

Ніколи нічого не крали, тьху-тьху-тьху :), а як захиститись.... тільки надіятись на порядність Укрпошти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить з панди все чудово доїжджає? а то я чув шо укрпошта любить відкривати пакунки і красти звідти речі. були в когось такі інцеденти, як від цього захиститись?

Поки такого не було,але можна при отриманні відкривати на пошті в присутності працівника і складати акт,еслі шо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аліекспрес аля Алібаба чи навпаки. Пофіг!

Мабуть таки буду переплачувати - але купувати в нас.

Теж,мало не купив у нас,але пересилив сильне бажання,набрався терпіння і зараз не жалкую.

Єдине-бери 10-ку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого всі китайці в діапазоні до 100 американських президентів оснащені такою паршивою камерою, для прикладу український імпрессіон має 1,3 мегакрапки проти 0,3 китайських

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого всі китайці в діапазоні до 100 американських президентів оснащені такою паршивою камерою,

Якою ? Основною, чи фронтальною? Чи основною 1,3 а фронтальною (іеб-камерою) 0,3 ?

Єдине-бери 10-ку!

це цікавий варіант. Але ,я трохи не втискаюся в бюджет :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це цікавий варіант. Але ,я трохи не втискаюся в бюджет :(

Тоді бери на офсайті, буде дешевше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого всі китайці в діапазоні до 100 американських президентів оснащені такою паршивою камерою,

Якою ? Основною, чи фронтальною? Чи основною 1,3 а фронтальною (іеб-камерою) 0,3 ?

Єдине-бери 10-ку!

це цікавий варіант. Але ,я трохи не втискаюся в бюджет :(

бери тут-http://www.buyincoins.com/new_en/details/10-1-ainol-novo-10-hero-dual-core-a9-1-5ghz-android-4-1-tablet-pc-16gb-wifi-ips-product-20750.html з купоном 5% буде 160$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...