Перейти до змісту

Чи потрібен перехід в кінці мосту?


zaHARE

  

392 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

По темі : Якщо забирати перехід, то необхідно забрати зупинку (відразу за переходом) та встановити забори.

Не по темі :

Хтось пробував погуляти по Луцьку з малою дитиною в колясці ?

Наскільки тротуари не адаптовані для цього - це просто жах, я не говорю про якість покриття тротуарів.Просто виїхати на тротуар не можливо...

Краще б наші депутати звернулися до міського голови, щодо впорядкування зїздів з тротуарів та заїздів на них. Грошей потрібно не багато, а люди запамятають депутата-активіста та й міського голову, який це зробить надовго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 577
  • Створено
  • Остання відповідь

Як на мене то слово "всього" там недоречне.Вони мають дати статистику,а не власну оцінку.Вісім ДТП в одному місці за 2 роки це вже привід задуматись,а не чекати поки буде смертельний випадок. Крім того мова йде про зареєстровані ДТП.Думю стільки ж було не зареєстрованих(часом це зручніше учасникам ДТП ніж реєстрація).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене то слово "всього" там недоречне.Вони мають дати статистику,а не власну оцінку.Вісім ДТП в одному місці за 2 роки це вже привід задуматись,а не чекати поки буде смертельний випадок. Крім того мова йде про зареєстровані ДТП.Думю стільки ж було не зареєстрованих(часом це зручніше учасникам ДТП ніж реєстрація).
Оскільки вже пішла та мова, то перед переходом по напрямку спуску на пр. Перемоги від гальмування утворилась "пральна дошка" для знаючих це не проблема, а для всіляких "блондинок" АБС може "вимкнути" гальма. Було б непогано ті горби позрізати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Але,чому в нас не думають як спростити життя людям...?

Чому ...?

Чому ...?

Чому ...?

Чому ...?

Чому ...?.

тому що ми в Гондурасі. І тут ніхто ні про кого не думає. І при владі в нас завжди ті, хто думає не про те, як нам постелити, а про те, як нас трахнути!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось мені підказує що той перехід там намалювали не просто так. І забрати його - просто "узаконити" наїзди на пішоходів.

Водії швидко адаптуються і не будуть зкидати швидкість, а пішоходи як таракани будуть там лізти незалежно від наявності переходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось мені підказує що той перехід там намалювали не просто так. І забрати його - просто "узаконити" наїзди на пішоходів.

Водії швидко адаптуються і не будуть зкидати швидкість, а пішоходи як таракани будуть там лізти незалежно від наявності переходу.

Значить поставити там дядька з дубиною! І щоб втлумачував тим, хто "лазить". Вони всюди лазять!

Я, звичайно, не захищаю мудаків, котрі літають на татових авто з правами, купленими "за сало", але й наші пішоходи, розбещені тим, що ДАЙці "виховали" водіїв в Луцьку (саме так, "виховали", років, певно, 6-7 назад, бо колись так не пропускали) теж вже порядком дратують! Через одного воно лізе, як на прогулянці, причому навіть голови в твою сторону не повертає, щоб переконатись, що ти його не давиш! Я вже навіть звик дивуватись відсутністю інстинкту самозбереження наших людей.

Короче, я тримався-тримався, але ні, Я ЗА ВОДІЇВ! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не залежно від того чи ви за кермом, чи в ролі пішохода завжди варто керуватися принчипом: "За свою безпеку дбай сам". Краще пропустити чудака на буквку "м", ніж потім на тому світі доводити, що ти був правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім цього переходу, ще непогано було б забрати перехід від Променя до Укртелекому. Кожен ранок — затор, блін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Считаю что переход не нужен... У нас пешеходы и так ходят где хотят, и как хотят...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Считаю что переход не нужен... У нас пешеходы и так ходят где хотят, и как хотят...

Ну якщо так посудити то взагалі переходи не потірбні, бо не тільки там а і усюди люди ходять під кутом 45градусів - тролейус догнати, впадлу до переходу дійти, або тіпа крутий і ноги - це не так і важливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Считаю что переход не нужен... У нас пешеходы и так ходят где хотят, и как хотят...
підтримав виключно через лулз )

От прихильники ампутації переходу - ви матюкаєтесь на те, що люди під колеса на ньому лізуть. А я матюкаюсь на тих, хто від зупинки перед мостом переходить через подвійну суцільну до VAB банку і далі йдуть на обласну/в пологовий/додому. І навіть якщо струть той перехід, поставлять забор від кінця моста і аж до заїзду в двір 19-21 будинків, вибачте, неадеквати будуть все одно сунути напролом від зупинки до банку, від банку до зупинки, "бо так швидше, а я спішу". І їм до сраки є той перехід чи ні, їм до сраки що про них думають водії, їм вони самі до сраки. Вибачте за "автозаміну" "дупи" на "сраку" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось мені підказує що той перехід там намалювали не просто так. І забрати його - просто "узаконити" наїзди на пішоходів.

Водії швидко адаптуються і не будуть зкидати швидкість, а пішоходи як таракани будуть там лізти незалежно від наявності переходу.

Десь раніше в подібній темі вже казав, що за радянських-ранньонезалежних років там була суцільна огорожа, здається, від мостового відбійника аж до самої зупинки "Тарно-бондарний". Взагалі, пішохідні огорожі- корисна річ, і водію, і пішоходу. Першим забирає камікадзе, других дисциплінує. Тому я "ЗА" відміну того переходу, постановку огорожі і "лежачих" поліцейських нового типу біля світлофорів далі біля школи/міськвідділу.

Крім цього переходу, ще непогано було б забрати перехід від Променя до Укртелекому. Кожен ранок — затор, блін.

А от це вже зайве. "Дибати" треба владу за підземний/надземний перехід там. розмріявшись От скоро "Промінь" будуть реконструювати, туди треба парковку, бо інакше всі вулиці кругом заставлять на "Піратах Карибського моря - 9", от якби до неї і перехід підземний :rolleyes:. Або надземний, студентам замість зарядки зранку буде.

Свєтлих і Хароших )

Умних і красівих!

поставлять забор від кінця моста і аж до заїзду в двір 19-21 будинків

Да, там треба огорожу теж.. а то саме в ту "дірку" пхаються камікадзе. Але виїзд інакше мабуть там не організувати від ваб-банку. Патруль саме на пішоходів протягом тижня, і частими "приїздами" вирішив би цю проблему. Адже камікадзе там набагато небезпечніше за "соборненських камікадзе".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Патруль саме на пішоходів протягом тижня, і частими "приїздами" вирішив би цю проблему
Ви вірите у це? Оо
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для пілотів за кермом було б не зайвим ліжачого поліцая покласти

В ідеалі там би було б непогано надземного перехода та огорожу. Просто в нас люди є дункани маклауди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Понаписували стільки, що немає що й добавити :) Наплюсував тим, чия думка збігається з моєю, стільки, що "+" кінчаються.

А думка моя не змінилася ще з попереднього холівару:

Ну блін, ну шо за підхід! Ніби це пішоходи порушують! Порушують ВОДІЇ!!! Шо за хірургічні прийоми - вилікувати не можем, ампутуєм?! Там зараз навіть немає звичайної зебри для попередження водіїв про перехід!

Порушують і ті і ті, але гинуть тільки пішоходи, тому той перехід можна і ліквідувати, задля їхньої ж безпеки. Я 5,5 років ходив тудою на роботу, через той перехід було ближче, але перейшов по ньому, за 5 з гаком років, не більше 10 разів, а всі інші - під мостом.

Єдине що змінилося, я знову ходжу тудою на роботу вже другий рік (під мостом), через перехід - ні разу, за рік з гаком.

Нагадаю: я пішохід 95% часу, 5% - водій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вплинути на водіїв можна хіба що лежачими поліцейськими у два ряда з кожного боку, ну і перший місяць + стоячими поліцейськими. Тоді якось привикнетсья - привикли до знаку біля там-таму, привикли до неочікуваного лежачого поліцейського на Шопена, привикли б і до інших. Це дає реальний результат доречі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вплинути на водіїв можна хіба що лежачими поліцейськими у два ряда з кожного боку, ну і перший місяць + стоячими поліцейськими. Тоді якось привикнетсья - привикли до знаку біля там-таму, привикли до неочікуваного лежачого поліцейського на Шопена, привикли б і до інших. Це дає реальний результат доречі.
Все в нас якось через дупу роблено:
Але,чому в нас не думають як спростити життя людям(пішоходам і водіям),а думають як ускладнити?

А в чому проблема в місті на кожному переході поприбивати лежачих поліцйейських. Аварійність зменшиться майже до 0. До роботи люди добиратимуться ну так рази в 2-3 довше. Життя буде проходити тихо і невимушено, інколи тишу порушуватиме нецензурна лайка тих хто кудись не встигає.

Це була лірика, а тепер серйозно подумайте про лежачих поліцейських коли когось з ваших рідних/близьких/друзів (не дай Бог) будуть везти по тим поліцейським в лікарню, чи як до вашої квартири пожежна невстигатиме знову ж через перепони по дорозі. Воно того варте? Може краще пройтись 50 метрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не автомобилист, но категорически против того перехода и грёбаной остановки.

Повністю підтримую. Перехід там нафіг не потрібен, а та зупинка маршруток це взагалі повний піпец.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там дійсно потрібен паркан а не зебра! Працюючи неподалік від цього місця, регулярно спостерігав картину, бабулі, і не тільки переходять дорогу між пішохідними переходами...

Виховання пішоходів, особливо культура переходу пішохідних переходів бажає кращого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПІдведу міні-підсумок: назріла проблема над/підземних переходів в місті, ой як назріла. Тут "гарячі точки" обговорюєм, по різних темах. Ну і ще одна - Ковельська, район "Пакко".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Тут "гарячі точки" обговорюєм, по різних темах. Ну і ще одна - Ковельська, район "Пакко".

нема там ніякої "гарячої точки".

ПІдведу міні-підсумок: назріла проблема над/підземних переходів в місті, ой як назріла. ...

ТОЧНО! Отже, БОРДА постановляє: завтра починаємо рити переходи! :)

Нагадує бабусь під під'їздом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На проміжку дороги між мостом і Клима Савури змінить ситуацію по пішоходах, які порушують ПДР, лише роздільна смуга, але ширина дороги явно не дає її там зробити. :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...