Перейти до змісту

Шлюб чи життя "на віру"?


Samhayne

Ваш вибір: "Шлюб чи....."  

89 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Одно дело ясно, совсем другое ощущать шкурой.

А уж послушать ушами свои завывания в реале 3 часа это

запарит кого угодно. Так что не отказывай себе в удовольствии.

Представлять события заочно это довольно плосковато.

А быть полноценным участником процесса это одуренно кайфово.

)) була. не сподобалось.

і не помогло -- що найгірше.

а ти, видно, добряче проекспериментував)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 117
  • Створено
  • Остання відповідь
to Forever Autumn: У тебя есть цель в жизни?

скорше всього, є маленькі bull's eyes (щоб не повторяти слово ціль), які періодично розставлені.

ціль була.

нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn

Час лікує (не завжди вдало) але все ж таки.

насправді життя не закінчується а лише починається!!!

тому все що було варто забути як поганий сон і повернутися до реальності..

З.І. - осінь теж гарна пора - жовте листя не таке палюче сонце - природа готується до зимового сну....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn

Час лікує (не завжди вдало) але все ж таки.

насправді життя не закінчується а лише починається!!!

тому все що було варто забути як поганий сон і повернутися до реальності..

З.І. - осінь теж гарна пора - жовте листя не таке палюче сонце - природа готується до зимового сну....

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я за шлюб.

Ми одружилися коли мені було 18 і чоловік каже що зліпив мене для себе

НАМ РАЗОМ ДОБРЕ - це певно головне.

і ще-секс це майже на першому місці в сімейному житті а взагалі це тема філософська і багато чого можна говорити- треба просто жити-зараз і тепер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм.

цікаво чути від жінки що для неі секс в сімейному житті - головне.

завжди думав що це думка чоловіків.

насправді так. це дійсно займає не останнє місце..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛЮБЕ співжиття рано чи пізно переростає в битовуху

не хочу

не любе, це не правда, я думаю, після шести років спільного життя, мій чоловік ще не зміг звикнути до всіх приколів: то мені тра з парашутом стрибати, то терміново на море їхати, то я вуршики складаю, то вирішую за його кар.єру братися :), правда, любий (він сюди заглядає, переживає :)), то модерую тему, то двійнят йому народжую. А шкарпетки, вечеря, прасування, грипи, ангіни, дитячі какашки - це не битовуха, це спільний побут, на якому ми перетинаємося і пізнаємо одне одного, кожного разу інакше. Хтось мені казав: основне в нашому віці і статусі (заміжніх матусь) не збабіти, тоді все буде ок:). Живи, як тобі подобається, дозволь це робити коханому, займайся цікавою справою, виховуй дітей. Що ще потрібно жінці? Крім власних, таємних секретів, через які їх так до нас тягне :P

Ми з Роксою прожили разом 5ть років.

Сварились, роходились, мирились.

Я радий що цей період ми жили не розписані і невінчані.

Рік назад одружились, політ нормальний :)

Змінилось ставлення рідних, перестали лізти з порадами і фсілякою фігнею. Ляпота.

Так що я рахую.

Потрібно пожити разом, зустрічання не конає.

За рік-півтора будете знати, чи взмозі ви терпіти разом битовуху та характер і звички одне одного.

А потім тільки думати про штамп в паспорті.

Усе написане вище моя думка і життєвий досвід. На формулу життя для всіх не претендує.

Дякую :)

Ти часом не Ігор С.?

Ми з Роксою прожили разом 5ть років.

Сварились, роходились, мирились.

Я радий що цей період ми жили не розписані і невінчані.

Рік назад одружились, політ нормальний :)

Змінилось ставлення рідних, перестали лізти з порадами і фсілякою фігнею. Ляпота.

Так що я рахую.

Потрібно пожити разом, зустрічання не конає.

За рік-півтора будете знати, чи взмозі ви терпіти разом битовуху та характер і звички одне одного.

А потім тільки думати про штамп в паспорті.

Усе написане вище моя думка і життєвий досвід. На формулу життя для всіх не претендує.

Дякую :)

фигассе :) это ж ты про меня написал :)

только забыл написать, что у меня дочка родилась:)

Детей без штампа заводить не рекомендуется. Детей рожать менее чем через 2 года совместной жизни стремно.

почему не рекомендуется и в чем стрем?

ІНша справа, що рано чи пізно кожен з нас задумується про дітей, а народити і зареєстувати нову людину без штампу у паспорті про шлюб - проблема, тобіш "байструк получається "

проблема зарегистрировать, когда у родителей фамилии разные :)

а про байстрюков - вы эту советскую пропоганду оставьте. и регистрировать внебрачных детей ну никак не проблема

причем даже фамилия может быть отца, хоть он и не муж мамы.

это я все начитался, пока в очереди стоял, чтоб нашу зарегистрировать в Киеве...

В нас з чоловіком різні прізвища, проблеми з реєстрацією не було, тільки треба було обом реєструвати, а позашлюбні діти реєструються тільки матір.ю, прізвище дитині, як і по-батькові вона може вибирати будь-яке за згодою того будь-кого :)

to Forever Autumn: У тебя есть цель в жизни?

скорше всього, є маленькі bull's eyes (щоб не повторяти слово ціль), які періодично розставлені.

ціль була.

нема

рєбьонок, як багато ти ще не знаєш про життя і судиш про нього по одній біді! А скільки бід ще буде? Але... щастя завжди більше, бо біль забувається, а гарні спогади живуть довго :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, таксь, всьо прочитала, тепер дозвольте вставити і мої п.ять копійок! Шлюб - це прекрасно, шлюб - це низка, як я раніше казала, компромісів, пактів про ненапад, домовленостей, мирних угод, томагавків, закопаних і відкопаних, але шлюб - це ціла історія, з фотографіями, спогадами, дрібничками, дітьми. Це тепле тіло вночі і міцне плече вдень, це брудні шкарпетки і синяки під очима, коли діти не сплять. Але це чай пізньої ночі, черешні з холодильника, якісь мандри, спільна вагітність, кохання, секс (можна і вище перенести), це спільний грип і колдрекс з одної кружки. Це стільки всього. Основне, це бажання обох бути разом :P. Тримаймося, ми варті кохання, поваги, підтримки, але не забуваймо, що наші половинки теж того варті :), тому ми колись їх і вибирали. Оть. Я сказала своє вєскоє слово :). Але і в спільному житті до шлюбу теж є якісь принади і переваги. Тому не думайте, що когось я засуджую на основі свого консервативного бачення світу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я за шлюб.

НАМ РАЗОМ ДОБРЕ - це певно головне.

і ще-секс це майже на першому місці в сімейному житті а взагалі це тема філософська і багато чого можна говорити- треба просто жити-зараз і тепер.

:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитала всі пости.

Із 32 двох опитаних - 21 - за шлюб, 8 - за сумісне життя, що мене надзвичайно порадувало...

Трохи перефразую: "Живімо, кохаймося, одружуймося - бо ми, таки, того варті!"

Ну має міцнішо зв’язку, ніж між люблячими серцями. Бо, коли мені погано, завжди роздається телефонний дзвінок, і зразу ж стає легше, простіше....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;) Неее Неее.Завывать одной-это не дело.Кто будет пробовать-меня позовите.Страсть,как хочу на такое посмотреть,може еще и компанию составлю.А то что апплодировать буду-так точно ;)

Идешь в лес и громко кричишь "уроды, козлы, по списку".через три часа до тебя доходит что всем пофиг и только ты одна стоишь в лесу как дура. должно радикально полегчать.

забыла цытатку вставить,на которую отвечала :D:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я за те, щоб спочатку пожити громадянським, притертись, "зустрічання не канає", щоб потім не говорити "ти сцуко, як зі мною зустрічався таким не був/була" :). Головне щоб окремо від тещі і свекрухи бо заїбуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за те, щоб спочатку пожити громадянським, притертись, "зустрічання не канає", щоб потім не говорити "ти сцуко, як зі мною зустрічався таким не був/була" :). Головне щоб окремо від тещі і свекрухи бо заїбуть.

Жити з батьками, і не важливо з чиїми, це не припустимо. Не хочете ж ви відчути усю "прелесть" такого життя, коли на самому цікавому місці, в кімнату вривається теща, з криком: "Нащо ти мою дочку мучиш? Вона вже бідна аж стогне.." :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за те, щоб спочатку пожити громадянським, притертись, "зустрічання не канає", щоб потім не говорити "ти сцуко, як зі мною зустрічався таким не був/була" :). Головне щоб окремо від тещі і свекрухи бо заїбуть.

Жити з батьками, і не важливо з чиїми, це не припустимо. Не хочете ж ви відчути усю "прелесть" такого життя, коли на самому цікавому місці, в кімнату вривається теща, з криком: "Нащо ти мою дочку мучиш? Вона вже бідна аж стогне.." :)

Це в кого така мама? Моя б зроду віку не заглянула б в кімнату до дітей. Я з батьками не живу, так було вирішень ще 6 років тому. Але моя сестра з чоловіком живуть з мамою, не можу сказати, що їм погано :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рахую, що це виняток з правила. Зайти в кімнату це одне, а от коли при обговоренні якогось питання ативно використовується мат, підвищені тони....... може мені вона і нічого б не сказала, а от дружині гарантую на 100%, закинула би пару фраз. 1,2,3,4.............. а це реально напрягає. І потім при черговій мізерній проблемі "БУМ" і пішло поїхало.........

Для довідки. Мат у моєму розумінні це лише варіант вираження емоцій, ні в якому випадку не образа.

Коли я вживаю його в образливій формі до когось, це зразу видно.

Хто зі мною спілкується підтвердять мої слова, особливо ті, хто ходить зі мною в походи :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рахую, що це виняток з правила. Зайти в кімнату це одне, а от коли при обговоренні якогось питання ативно використовується мат, підвищені тони....... може мені вона і нічого б не сказала, а от дружині гарантую на 100%, закинула би пару фраз. 1,2,3,4.............. а це реально напрягає. І потім при черговій мізерній проблемі "БУМ" і пішло поїхало.........

Для довідки. Мат у моєму розумінні це лише варіант вираження емоцій, ні в якому випадку не образа.

Коли я вживаю його в образливій формі до когось, це зразу видно.

Хто зі мною спілкується підтвердять мої слова, особливо ті, хто ходить зі мною в походи :blink:;)

ІМХО, мат - це мат. Я, наприклад, навіть літературно оздоблених матів не сприймаю і дуже вони мене кумарять. В моїй присутності не матюкаються або матюкаються без мене. Мат - це в будь-якому випадку ознака неповаги (особливо, до дружини, як можна матюкатися в розмові з коханою людиною). Тут є виключення, тісні чоловічі компанії, де я, допускаю використання міцних слів :). Так, що мама дружини буде цілком права :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО Lexx_Giant по своему прав. Он просто имеет в виду, что общее проживание в одной квартире/доме с тещей/свекровью убивает индивидуальность человека и постоянно психологически на него "давит". Ну а мат - это просто пример. Есть намного больше вполне безобидных ситуаций, когда совместное проживание боком вылезет... ;)

P.S. Чувствую, напрашивается создание новой темы... :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО Lexx_Giant по своему прав. Он просто имеет в виду, что общее проживание в одной квартире/доме с тещей/свекровью убивает индивидуальность человека и постоянно психологически на него "давит". Ну а мат - это просто пример. Есть намного больше вполне безобидных ситуаций, когда совместное проживание боком вылезет... ;)

P.S. Чувствую, напрашивается создание новой темы... :blink:

Нє, я сама однозначно проти співжиття з батьками, з тих самих причин. Я ні з рідною ненькою, ні з чоловіковою просто не вжилася б. А тему, запропонуй, плз. Аж цікаво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та і дві господині на одній кухні - це забагато...

А батькам, без запрошення, втручатися у справи молодого подружжя - це не припустимо, вийнятком може бути лише загальнородинна справа. І тоді її обговорюють усі.

Як можна назвати "дурепою", чи "ідіоткою" людину, яку годину тому називав "коханою"? або навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та і дві господині на одній кухні - це забагато...

А батькам, без запрошення, втручатися у справи молодого подружжя - це не припустимо, вийнятком може бути лише загальнородинна справа. І тоді її обговорюють усі.

Як можна назвати "дурепою", чи "ідіоткою" людину, яку годину тому називав "коханою"? або навпаки.

Щось останнє я не дуже зрозуміла. Це до чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...