Перейти до змісту

Шлюб чи життя "на віру"?


Samhayne

Ваш вибір: "Шлюб чи....."  

89 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Эмоциональные выражения - это не всегда мат. Лично я мат не употребляю ПОЧТИ (то есть одно матерное слово в неделю примерно), при девушке - тем более. Не знаю, воспитали меня так. И эмоциональная составляющая отношений - это ведь не всегда слова. Это и поступки, и взгляды, и касание, и еще много чего...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 117
  • Створено
  • Остання відповідь

Я все понимаю. Но насчёт эмоций. Мы эмрции считаем то что показыветься то есть то что мы замечаем! А ведь еь люди интроверты или немного аутисты просто те котрые не любят показывать свои эмоции. Но это ведь не значит что они эмрциональные мерзляки. Я например такая. Редко показываю своё оношение будь то парень который нравиться подружка или просто человек который неравнодушен мне. Мне кажеться это лишнее...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
кумарят меня эти голосовалке.... :huh:

а чьо зайшов? ^_^

кожен сам вибирає- пожити на віру чи лише після одруження зажити разом. статистика статистикою, громадська думка громадською думкою, але досвід цей надто індивідуальний.

А насправді зараз особливого тиску суспільства немає. я розумію, що міг би жити з трьома і нікого би це не запарило. у нас в будинку жіночка мать двоїх дітей тепер прожива з партньоршою. і у дворі ні демонстрацій, ні мітингів, ні навіть шушукань. більше гризе стан вивозу сміття.

жити , звичайно, краще окремо. ми жили 6 років з батьками, потім переїхали до свого помешкання. з батьками було нармально(з моїми ми жили). вони не втикалися у наші внутрєнніє дєла. але окремо виявилось ще кайфовіше:D але. найсильніші кризи у нас відбулися уже коли ми стали жити окремо. і прожили ми уже були 7-9 років.а до того знайомі були 5 років. здається, вивчити уже могли один одного до дрібничок. а фіг там. людина міняється, росте, розвивається, і не завжди ці зміни узгоджуються зі змінами в партнері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толег, не блондинь. :huh:

мало того, что головалка древняя как Троя, так ты еще через пол-года ответить решил ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толег, не блондинь. :huh:

мало того, что головалка древняя как Троя, так ты еще через пол-года ответить решил ^_^

ой, ладно оце, Шурєг, брунетом жгучім прикидатись:D в древності я не посіщав цей форум. а тут воно мені на очі попалось-перечитав, зацікавило. захотів-відповів. якщо вона така неактуальна- то хулє ви її не грохнете?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, как-то ТТЛ голосовалок надо ограничивать. а-то бывает как всплывет что-то, как начнет подпахивать... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та тю, тєма ж актуальна форева. Так що хай люди висловлюються, як хочуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пожити на віру - дивне поняття якесь як на мене... Чим шлюб - не життя на віру??? Шлюб, що дає якісь гарантії??? Майже ніяких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну чого не дає. В разі народження дитини - офіційно визнаний батько мусить сплачувати аліменти, хоча це й без шлюбу, канєшно... можна, але тяжче довести і в основному лінь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
ІМХО, штамп в паспорті не міняє нічого. якщо хочуть жити разом і приносити один одному задоволення, спільно вирішувати проблеми - будуть. не захочуть - прикуйте ланцюгами один до одного і все-одно розбіжаться.

аби не переростало в "битовуху"...

є така категорія людей, які разом не можуть і окремо тяжко, і здається не мучаються, але....

Короче доходячи до загсу щоб подати заяву на розлучення, вони зазвичай не доходять туди, а посто розвертаючись йдуть назад! А якщо подумати скільки ще тре нервів щоб пережити...

Так що штам в паспорті якраз і міняє все. Відповідальності більшає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Дорогі форумчани, вам ще мало відомі властивості кохання. Наприклад те, що людей можна перелюблювати, шлюб протиприродний. Ви б почитали книгу Ошо "О женщине" там якраз є тема кохання. А паспорт, вінчання - можна й без цього жити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AswenDer, ты о чем говоришь?

что нам "" мало відомо"?

я с женой в браке - 2.5 года. вместе - лет 6-7

что мне еще надо постичь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

м-дя, і ми з Ігреком вже вісім років. Караул... як подумаєш, то тільки недавно женились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогі форумчани, вам ще мало відомі властивості кохання. Наприклад те, що людей можна перелюблювати, шлюб протиприродний. Ви б почитали книгу Ошо "О женщине" там якраз є тема кохання. А паспорт, вінчання - можна й без цього жити

мона і нуна. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та закройте тему уже!

Di ти чого такий нервовий тут люди підняли актуальну тему.

Повір з власного досвіду з моєю половинкою прожив 5 років у громадському шлюбі і вже одружені 1 рік від цього стосунки не змінились.

Все залежить від почуттів та ставлення один до одного і не тільки. Кожна сімя це окремі стосунки і не можна міряти під 1 рамку всіх....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...