Перейти до змісту

Шлюб чи життя "на віру"?


Samhayne

Ваш вибір: "Шлюб чи....."  

89 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Це про те, коли у суперечках, при відсутності нормальних аргументів, в хід, як аргумент, іде мат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 117
  • Створено
  • Остання відповідь
це про те, коли у суперечках, при відсутності переконливих аргументів, в хід як аргумент, іде мат.

А, ну да :blink:. Я теж проти ;) (баба яга завжди проти :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це про те, коли у суперечках, при відсутності переконливих аргументів, в хід як аргумент, іде мат.

А, ну да :blink:. Я теж проти ;) (баба яга завжди проти :))

Я такою "бабою Ягою" - Я 100% згодна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, барышни, создавайте-ка новую тему. :)

А тему, запропонуй, плз. Аж цікаво :)

Ну нет, не осмелюсь :blink: Я ж еще парень официально холостой, так что лучше создайте вы ;) Если я создам, нелепо как-то получится )))) Типа теоретик среди практиков и вдруг тему создал )))

P.S. Лучше даже опрос создать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, барышни, создавайте-ка новую тему. :)
А тему, запропонуй, плз. Аж цікаво :)

Ну нет, не осмелюсь :blink: Я ж еще парень официально холостой, так что лучше создайте вы ;) Если я создам, нелепо как-то получится )))) Типа теоретик среди практиков и вдруг тему создал )))

P.S. Лучше даже опрос создать :)

Опрос на тему "Хорошо ли жить с родителями?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чому тут "дурепа" чи "ідіотка"............... ти не правильно мене зрозуміла. Я не маю на увазі образи особистого характеру. І повір мені "дурепа" чи "ідіотка" в моєму виконанні під час сварки чи висловлення моєї думки про людину їй в очі, доречі, що теж немаловажно, це найменш образливі слова. Я маю на увазі ступінь свободи при висловлені своєї думки в присутності (навіть за стіною) чужої людини (тещу рідною людиною не рахую, абсолютно без образ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опрос на тему "Хорошо ли жить с родителями?"

Не совсем.

Пример:

Если вы человек семейный, не поделитесь, живете с родителями или отдельно, и впечатлениями заодно?

- да, (пока что) живем с родителями, ужас... ;)

- да, (пока что) живем с родителями, нормально.

- нет, сразу после свадьбы переехали в собственное жилье - супер!!!

- сразу после свадьбы переехали на съемную квартиру - вполне ничего...

- на первых порах некоторое время жили с родителями - кошмар :), сейчас живем отдельно

- на первых порах некоторое время жили с родителями - вполне нормально, а сейчас живем отдельно

Типа что-то вроде этого :)

Просто я типа стесняюсь... :blink::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чому тут "дурепа" чи "ідіотка"............... ти не правильно мене зрозуміла. Я не маю на увазі образи особистого характеру. І повір мені "дурепа" чи "ідіотка" в моєму виконанні під час сварки чи висловлення моєї думки про людину їй в очі, доречі, що теж немаловажно, це найменш образливі слова. Я маю на увазі ступінь свободи при висловлені своєї думки в присутності (навіть за стіною) чужої людини (тещу рідною людиною не рахую, абсолютно без образ).

"дурепа" чи "ідіотка" - були приведені, як приклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"дурепа" чи "ідіотка" - були приведені, як приклад.

2 Samphayne

Ясно. Ми порозумілись ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"дурепа" чи "ідіотка" - були приведені, як приклад.

2 Samphayne

Ясно. Ми порозумілись ?

Угу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не дати пожити разом і притертись, то ймовірність того, що сім"я збережеться, а не розвалиться за 3 місяці набагато більша. "Битовуха є битовуха" і від цього нікуди не дінишся. І які б не були романтичні стосунки рано чи пізно когось з@їбе те, що одного постійно немає вдома, а друга ніхрена не робить по будинку, а тільки шляється по салонах і магазинах..........., як варіант, кожен може дописати свої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не проти "битовухи", мені подобається і готувати, і прибирати, і прати речі. Не люблю прасувати і мити посуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не дати пожити разом і притертись, то ймовірність того, що сім"я збережеться, а не розвалиться за 3 місяці набагато більша. "Битовуха є битовуха" і від цього нікуди не дінишся. І які б не були романтичні стосунки рано чи пізно когось з@їбе те, що одного постійно немає вдома, а друга ніхрена не робить по будинку, а тільки шляється по салонах і магазинах..........., як варіант, кожен може дописати свої.

Я... років в 16-18-20 думала так само, як ти, а коли дійшла справа до справи, то виявилося:

1. Нікуди я тебе не пущу, що про тебе люди скажуть? (моя мама).

2. Ні про яке життя разом не може йтися, де таке видано? (бабуся).

3. Тільки заміж (всі).

4. Як, така розумна, красива, освічена дівчина буде жити без шлюбу, то ми так помилялися? (сусіди)

і т.д.

Ми жили п.ять років в шлюбі, притираючись, аж потім народилися діти. Давайте не забувати, що ми мешканці України, де багато консерваторів, а, крім того, ми мешканці провінційної Волині і невеликого луцького болота. Тут же заклюють, шльондрою назвуть, а діти будуть байстрюками, навіть народжені в шлюбі, бо якщо вона до шлюбу з мужиками жила, то після їй теж нічого не заважає (бідний її чоловік). Битовуха, хм... салони, хм... дома робить... Мені здається, що ти або не уявляєш собі, що таке сім.я, або бачив якісь хворі приклади... ну, може, не хворі, поганий приклад, а не вдалі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Chill - ты забыл вариант "ещё до свадьбы жили сами" :)

2Юлямпочка - а вот мы с самого начали решили жить отдельно, задолго до свадьбы. И не обращали внимания на все эти провокативные вопли а ля "а что люди скажут?!"

И жили. И хорошо. И все с этим смирились. И все были счастливы, хоть и доставали вопросами типа "когда же наконец-то будет свадьба?" :)

Неужели человек должен идти на поводу у общества? Человек - это не собачка. Человек должен принимать решения и отстаивать свою точку зрения. А то, что думают по этому поводу бабки-дедки-соседи - это их личные проблемы. И если опусткаться до их уровня, воспринимать их критику как исключительно верные правила - зачем вообще жениться (выходить замуж)?! Пусть тогда родители, как в старые смутные времена, выбирают детям женихов и невест по каким-то одним им ведомым признакам...

Жить до свадьбы вместе - нужно, просто необходимо. И жить отдельно от родителей. Сразу же. Чтобы потом не разводиться через три недели.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Chill - ты забыл вариант "ещё до свадьбы жили сами" :)

2Юлямпочка - а вот мы с самого начали решили жить отдельно, задолго до свадьбы. И не обращали внимания на все эти провокативные вопли а ля "а что люди скажут?!"

И жили. И хорошо. И все с этим смирились. И все были счастливы, хоть и доставали вопросами типа "когда же наконец-то будет свадьба?" :)

Неужели человек должен идти на поводу у общества? Человек - это не собачка. Человек должен принимать решения и отстаивать свою точку зрения. А то, что думают по этому поводу бабки-дедки-соседи - это их личные проблемы. И если опусткаться до их уровня, воспринимать их критику как исключительно верные правила - зачем вообще жениться (выходить замуж)?! Пусть тогда родители, как в старые смутные времена, выбирают детям женихов и невест по каким-то одним им ведомым признакам...

Жить до свадьбы вместе - нужно, просто необходимо. И жить отдельно от родителей. Сразу же. Чтобы потом не разводиться через три недели.

А чого, необхідно? Ми з чоловіком не жили. Шість років разом. Моя сестра не жила, три. Мама не жила, 20 з хвостом... А знаю тих, хто жив, і розвівся. Це не показник. Але мене категорично не відпускали з дому жити до шлюбу. То шо, треба було сваритися з ріднею, щоб довести, яка я доросла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поржав.................................... Чесно................................................. Без образ.........................

Я 5 років з хвостиком жонатий. Не жив громадянським шлюбом, ЖАЛІЮ. Дитині 2 рочки. Особливо перший рік була ЖОППА. Батьки лізуть....................особливо мої. Ще, які конкретні відповіді треба щоб зрозуміти, що це з власного досвіду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поржав.................................... Чесно................................................. Без образ.........................

Я 5 років з хвостиком жонатий. Не жив громадянським шлюбом, ЖАЛІЮ. Дитині 2 рочки. Особливо перший рік була ЖОППА. Батьки лізуть....................особливо мої. Ще, які конкретні відповіді треба щоб зрозуміти, що це з власного досвіду?

А ви з батьками жили (живете?)? Хм, але це ж не стосується громадянського шлюбу... При чому тут. В мене теж особистий приклад. І ти забуваєш про різні позиції жінок і чоловіків, і не треба казати, що пофіг, що люди думають, ми серед тих людей живемо, наші діти теж. Моїм малим трохи більше року. Можеш поптитать Ігрека, чи він шкодує, що не жив громадянським шлюбом (мені самій цікаво). :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо зважати на те що різне Г...... каже на тебе чи на твоїх дітей то можна зразу вішатись.

за свою дитину гланди вирву, дружина доросла має свій розум......... але оскільки це моя сім"я я за них горою. і не соромлюсь вказати місце ................ навіть своїй матері, яка переконаний зичить мені тільки добра і щастя бо це мама...

правА. І ти забуваєш про різні позиції жінок і чоловіків, і не треба казати

Треба жити і отримувати від цього задоволення.

Чим більше будеш брати до уваги думки інших (хіба аргументують і аргументи будуть переконливі.... і то є варіанти) тим більше буде суперечностей. Будь собою і чоловік буде носити тебе на руках. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо зважати на те що різне Г...... каже на тебе чи на твоїх дітей то можна зразу вішатись.

за свою дитину гланди вирву, дружина доросла має свій розум......... але оскільки це моя сім"я я за них горою. і не соромлюсь вказати місце ................ навіть своїй матері, яка переконаний зичить мені тільки добра і щастя бо це мама...

правА. І ти забуваєш про різні позиції жінок і чоловіків, і не треба казати

Треба жити і отримувати від цього задоволення.

Чим більше будеш брати до уваги думки інших (хіба аргументують і аргументи будуть переконливі.... і то є варіанти) тим більше буде суперечностей. Будь собою і чоловік буде носити тебе на руках. :)

Ну, тут мені нема на шо жалітись (єдине, що мене не так легко підняти :)). А стосовно прислуховування до різного Г..., я не дуже прислуховуюсь і чхаю, і в свою сім.ю нікому не даю лізти, благо, ми живемо самі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю жениться можно тогда, когда влюбленность прошла а совместных ссор уже перевалило

за десяток и смотришь на половину свою так критично критично. И тем не менее осознаешь что

вот именно с этим человеком тебе будет хорошо всю жизнь и других не надо.

Кому то для этого надо жить вместе пару лет, кому то достаточно встречаться, кому то хватает и месяца. Люди разные. Плохо когда женились, детей нарожали, а потом пелена с глаз и недоумение - что я делаю рядом с этим человеком - влюбленность прошла, а любовь создавать ни сил ни желения.

А по поводу матов - для меня человек эмоционально выражающийся или там бьющий посуду кажется значительно более близкий, чем равнодушно и пассивно молча взирающий субьект (вот тут мне кажется уже все давно погасло).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по поводу матов - для меня человек эмоционально выражающийся или там бьющий посуду кажется значительно более близкий, чем равнодушно и пассивно молча взирающий субьект (вот тут мне кажется уже все давно погасло).

Истину глаголешь! :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и, тем более, я вам скажу, что Lexx одним матерным словом может так описать ситуацию - даже те, кто мата не терпит смотрят сквозь пальцы! :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по поводу матов - для меня человек эмоционально выражающийся или там бьющий посуду кажется значительно более близкий, чем равнодушно и пассивно молча взирающий субьект (вот тут мне кажется уже все давно погасло).

Истину глаголешь! :D

А если мат в семейной жизни? Мне кажеться что если мужик посылает женщину то он уже и не мужык а так название одно... А если это еще и дети слышат... А все проблемы вот и у форевы отем тоже в том что первый какой-никакой серйозный опыт расматриваеться как главный и последний в жизни.Ну наод что человечишко смыслит то в 25 лет тока четверть жизни прожита!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...