Перейти до змісту

Беспредел бомжей и алкашей.


kotzar

Рекомендовані повідомлення

справи за напад на активістів не забаряться

Від кого? Від бомжів?

І на кого? На сімейних людей?

"Хлопці, не знущайтесь - яке в 4 ранку бив алкашів? Ви що? Мені на роботу завтра"

Та й хто з них буде світити в обличчя ліхтариком?

Варіант - організовується група людей, збираються. Граючи роль нетверезої компанії, що йде через двір, натикається на сабж.

Мінус - якщо хтось з сусідів вночі почує крики - можуть викликати наряд. Тому бажано це все робити мовчки.

і ще одне.

Не забувайте про наявність в них скляної тари.

Її можна або в хід пустити, або ноги об неї порізати. Стосується обох сторін.

Де укомплектувати групу - гаражний кооператив або дитячий майданчик на вихідних, як варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь
справи за напад на активістів не забаряться

Від кого? Від бомжів?

І на кого? На сімейних людей?

"Хлопці, не знущайтесь - яке в 4 ранку бив алкашів? Ви що? Мені на роботу завтра"

Та й хто з них буде світити в обличчя ліхтариком?

Варіант - організовується група людей, збираються. Граючи роль нетверезої компанії, що йде через двір, натикається на сабж.

Мінус - якщо хтось з сусідів вночі почує крики - можуть викликати наряд. Тому бажано це все робити мовчки.

можна і не мовчки, але швидко.... алкашню віддубасити - справа не важка

1-2 добрих подачки в табло і все, спатиме мертвим сном

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

справи за напад на активістів не забаряться

Від кого? Від бомжів?

І на кого? На сімейних людей?

"Хлопці, не знущайтесь - яке в 4 ранку бив алкашів? Ви що? Мені на роботу завтра"

Та й хто з них буде світити в обличчя ліхтариком?

Варіант - організовується група людей, збираються. Граючи роль нетверезої компанії, що йде через двір, натикається на сабж.

Мінус - якщо хтось з сусідів вночі почує крики - можуть викликати наряд. Тому бажано це все робити мовчки.

і ще одне.

Не забувайте про наявність в них скляної тари.

Її можна або в хід пустити, або ноги об неї порізати. Стосується обох сторін.

Де укомплектувати групу - гаражний кооператив або дитячий майданчик на вихідних, як варіант.

і з усмішкою :)

P.S. Пости писати не кулаками махати, в житті все набагато складніше. І органи - якім до до того було посрать байдуже на ваші заяви: впишуть вам статейку...таке життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант №1

Скарга в компетентні органи на бездіяльність дільничого. Це вроді в прокуратуру. До речі міськвідділ заявами закидувати треба систематично і наполегливо.

Варіант №2

Акуратно зрізати болгаркою ті столики-лавочки і сховати подалі. Як компанія відвикне від цього двору, поставити заново. Все одно, наскільки я розумію місцеві порядні жителі на них не сидять, втрачати нічого.

Бачив той звіринець, воджу малу в черговий садочок у вашому дворі. Співчуваю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM прав.

Бити в будь якому разі не варіант. Воно пяне ходити не може а як ще даси в голову то впаде недай Бог головою на цеглину чи бровку і прієхалі.

Треба вчити міліцію працювати і захищати Ваші права, якого _уя взагалі її придумали

Раджу як тільки бачите ту компанію відразу дзвонити 102 і повідомляти про хуліганство, навіть 2-3-4-5 раз в день скільки вони будуть збиратись - стільки й дзвонити. на перший раз як приїдуть лягаві візьми в них моб тел дільничого і дзвони постійно до нього. це його робота.

якщо на протязі 1-2-3-4-5... тижня не буде толку - пишеш заяву на імя обасного прокурора про бездіяЛьність самого дільничого (раджу попередити його про це, хай хоть ночує там але роботу він має свою робити) і власне на саме управління міліції за БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ.

думаю це допоможе. в мене після скарги в прокуратуру жек відразу зробив ремонт даху над вхідними дверима підїзду. а до того просив кланявся а давали лише відмазки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене після скарги в прокуратуру жек відразу зробив ремонт даху над вхідними дверима підїзду

То походу не після скарги. Десь в Луцьку такий дашок обвалився, тому замінили багато де ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да, побити то їх можна, а далі що?

А тим пофіг, будете самі потім додому топати, наваляють таких, мама нєгарюй, ладно тільки вам, а якщо жінці, дітям?

В нас є такий телеканал Аварес, вот їм і так скучно сюжетів ніяких нема, от нехай їдуть знімають :) а якщо дасте пару рублів журналістам, вони можуть "так навоняти в ефірі" що буде лічно Романюк розганяти :)

Або ставите веб камеру таку щоб вночі було видно який там двіжняк, даєте всім доступ, вот "ріаліті шоу" буде :) тоді це все швиденько дійде до міліції, які самі просто приїдуть всім популярно пояснять що йдіть краще в інший двір, бо бачите тут народ серйозний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або ставите веб камеру таку щоб вночі було видно який там двіжняк, даєте всім доступ, вот "ріаліті шоу" буде :) тоді це все швиденько дійде до міліції, які самі просто приїдуть всім популярно пояснять що йдіть краще в інший двір, бо бачите тут народ серйозний :)

як на мене - саме вдале рішення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1, Бити, тай щей самому. не раджу!

- Вони можуть заявити у міліцію, просто заради збити бабла,

- можуть цеглиною по голові у підїзді вам зарядити,

- тай бити прийдеться не раз, а декілька.

Як варіант десь знайти гопоту з іншого району, яка виконає за вас цю роботу і при тому вас не закладе, але то теж може мати свої наслідки. Плюс вам це влетить в копійку.

2. Таки задовбати до ручки міліцію і участкового, аби вони навели лад. Варіанти як це зробити написали вище, я лише добавлю може йому (участковому чи комусь іншому з органів) бабла запропонувати???

3. Можна і травматом полякати.

- треба купувати,

- можуть цеглиною по голові у підїзді вам зарядити,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то вони такі ж самі люди, просто попали на дно.В нормальних країнах для них є свої райони ,типу Гарлема.

Ну а виселити їх можна просто-піти до нашого славного губернатора і сказати, що ці особи геть псують імідж їх головного рекламного дітища, нововідгроханого Вокзалу і виставляють нашого царя в дуже неприглядному світлі перед Олімпом( Києвом).Лідер то за таке може й догану дати,або просто дати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо навкидати їм правильно, тобто швидко, в темноті і не показуючи обличчя, то і ніхто вас не знайде(якщо навіть заяву накатають, хоча у випадку тої сінєви це навряд чи станеться) і ніхто потім не впізнає і не отоварить цеглиною

але це дійсно дуже кардинальна та сувора міра в даній ситуації

дійсно, краще позадовбуйте до посиніння міліцію, залучайте газети, телебачення.... тоді наші стражі порядку зашевеляться

хочааа... не виключена можливість, що чхали ті піяки на міліцію... заберуть їх, або проженуть - вони знову через трохи часу можуть зібратись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подскажите что можно сделать с такой вот проблемой. По закону...и не только... Во дворе дома давно обосновалась группа алкашей и бомжей с привокзального района. С утра бухают, матюкаются, кругом окурки и бутылки. Хоть снимай фильм про зомби , еле ходят в магазин и обратно, размахивая руками в воздухе для балланса. Ни на какие уговоры не реагируют. На замечания бабулек - пенсионерок, которым и посидеть негде из-за этих алкашей, ответ : " Что припёрлись, дома не сидится, давно подыхать пора". Некоторые соседи с первых этажей наблюдали картину опустошения карманов у пьяных прохожих. Вынимают деньги, мобилы. Опустошают подвалы к которым добираются. Систематически шайка пополняется новыми спившимися личностями. Участковый в курсе дела, но ничего не предпринимает. Пальчиком пожурит и всё. В том году несколько раз приезжал наряд милиции . На час разогнали и всё. Вызывали в этом году , больше часа никто не приезжал. Когда алкаши разошлись на "перекур или пересып" пришлось отменять вызов. Жители дома, в основном пенсионеры и те кому пофигу ,ничего делать не хотят. Пенсионеры боятся, а другие типа моя хата скраю. Заводила всего этого тоже известен - дворник, живёт в этом же доме. Может кто-нибудь работает в соответствующих органах, или знакомые...если нельзя законно повлиять на это бедствие, помогите разогнать этих животных. Адресс : Проспект Грушевского, 5. Пожалуйста не удаляйте тему...крик души !!! Зов о помощи...может и не в тему по разделу, но другого не нашёл.

Вот странные вы люди, по наставляли во дворе лавочек со столами и хотите , что бы там никто не бухал( особенно когда есть местный контингент ) . Так как лавочки используются не для нормальных людей ,а для всякого сброда, предлагаю их демонтировать, выгоды в этом явно больше чем от их наличия. Исчезнут лавки - исчезнет и алкашня т.к бухать будет не удобно они мигрируют из вашего двора.

Вот и будет радость в вашем доме))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот странные вы люди, по наставляли во дворе лавочек со столами и хотите , что бы там никто не бухал

А чо, дуже чотка пропозиція, як на мене сама канкретна в цьому топіку. Відчувається шо реальний пацан глаголить.

Більше того, одних лише лавочок може оказатись замало, ті алкаші з собою табуретки приноситимуть.

Я вважаю треба підігнати пару бульдозерів і зрівняти оточуючі житлові будинки. Шо буде на тому місці? Гори кирпічів, сміття, потрощаних меблів...

Ну яка культурна людина захоче в такому середовищі проводити свій досуг по розпиттю напоїв? Від вітру та міліцейських поглядів зновуж не можливо сховатись.

Про шумні компанії в цьому місці всі з радістю забудуть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо навкидати їм правильно, тобто швидко, в темноті і не показуючи обличчя, то і ніхто вас не знайде(якщо навіть заяву накатають, хоча у випадку тої сінєви це навряд чи станеться) і ніхто потім не впізнає і не отоварить цеглиною

але це дійсно дуже кардинальна та сувора міра в даній ситуації

дійсно, краще позадовбуйте до посиніння міліцію, залучайте газети, телебачення.... тоді наші стражі порядку зашевеляться

хочааа... не виключена можливість, що чхали ті піяки на міліцію... заберуть їх, або проженуть - вони знову через трохи часу можуть зібратись

Алкашня не догонить, але від міліції їм би варто триматися подалі. Якщо не приведи Господь щось трапиться у цьому районі, на них можуть усе "списати" для того, що б по-швидкому "закрити тему".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взять пневматы с оптикой или накрайняк рогатки и поиграть в снайперов с балконов.

Представляете берет один из них бутилку чтоб налить... птыщ... и поллитра вдребезги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взять пневматы с оптикой или накрайняк рогатки и поиграть в снайперов с балконов.

Представляете берет один из них бутилку чтоб налить... птыщ... и поллитра вдребезги.

коли вже ті канікули скінчаться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю за багато демократії!!!

Реальних дій менше...

Що там вас мужиків мало?

Я знаю що один в полі не воїн, але й цілий Луцьк не прийде на розборки....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

какие все смелые и все с травматами. виртуально.

знаю тот район.нормальные там алкаши и бомжи.

кому не нравится-выйди во двор,дай по еп...лу. успокоятся.

кто только терпит и жалуется лишь на форумах-такова селяви.

терпите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю тот район.нормальные там алкаши и бомжи.

Я джва года ждал этого признания!!!!!!!!!111

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а что,собственно, не так?

ну не буду же я гнать понты, типо я этих отбросков общества не замечаю,потому что у моего джыппа (именно так) окна бронированные, и не пропускают света

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

канєчно не ганяй пантів, підійди - Месьє, ви пОрушаєте закони штату Іллінойс громадський спокій міста Луцька, заборонено вживати алкохол в громадських місцях, Ваш ID будь-ласка і по еп...лу, еп...лу, еп...лу, до повного заспокоєння ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в ответ - Че? Ни х..ра я по вашему не понимаю и тоже по е..лу, по е..лу ))))

На самом же деле советы типа настучать оп е..лу дают те, кто в реале никогда этого не делал...

Идейность выше крыши, интеллект на комментах повышен,

Дальше комнаты своей ни че не видел и не слышал.

(с)Миша Маваши

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не простіше визвати міліцію, в нас же заборонене розпиття спиртних напоїв в гром. місцях, раз, два рази попадуть так і більше там сидіти не будуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...