Перейти до змісту

Lutsk.board и Opera кривые руки или движок ?


alexbasf

Рекомендовані повідомлення

Ну что такое ? Неужели писаки движка форума таки бездарности , что народ , пользуясь Оперой должен вечно испытывать постоянные косяки и глюки "движка" ? Это чё , не 21 век или нет интузиастов ? Не говорите мне о виндах !

Нормальный сайт - нормальный , а тут ?

я уже раз писал и не буду повторяться, достал "ваш" движок !!! Вам , чё , по 5 грн скинуться с пользователей ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

в чем проблема ? я тоже на борде с оперы сижу, есть конечно нюансы, но не критичные

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я оперою завжи користуюсь але ніяких глюків чи кривизни на цьому сайті не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну что такое ? Неужели писаки движка форума таки бездарности , что народ , пользуясь Оперой должен вечно испытывать постоянные косяки и глюки "движка" ? Это чё , не 21 век или нет интузиастов ? Не говорите мне о виндах !

Нормальный сайт - нормальный , а тут ?

я уже раз писал и не буду повторяться, достал "ваш" движок !!! Вам , чё , по 5 грн скинуться с пользователей ????

вот туда им напиши

http://www.invisionpower.com/products/board/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вирішив кардинально :0016: - перейшов на CHROME, і нечуть не шкодую, бо за opera спостерігались багі і на інших сайтах :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

opera unofficial 11.01 - крім нормальної, стабільної, швидкої роботи, ще плюс - відрізані усі до останнього баннери та рекламні ссилки на борді

:ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Я знаю, что у вас поломалось!

- Что?

- У вас машина поломалась!

хоть бы скрин какой прилепил, что ли - где, чего ненормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Chrome, Safari, Firefox, iExplorer - жодних глюків.

Да как и в Opera собственно, никаких проблем. Автор пусть уточняет, а не создает громкие темы с водичкой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъаваорлрас

цього достатньо ?

Dwm 2012-07-16 12-15-01-05.mov

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куда ж без твердого знаку, то...

Такі претензії, ніби хтось комусь щось винен. Ухх

Chrome в поміч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточняю : я говорю не о читаемости форума , а проблеме создания темы или ответа в теме. Вечно лезет цитирование поста, когда не указываешь этого, при попытке ответить надо ловить место мышкой, для начала первой буквы предложения(попробуйте нажать пробел или энтер для отступа в начале). Про твёрдый знак вообще молчу.

PS: Для очень умных "прокладок" : или пищем по теме , или пролетаем мимо - ясно сказал ?

PPS: Ещё раз : Тут не обсуждается форум , тут говориться про баги движка .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще б написали, що полоса прокрутки сама по вашому бажанню не переводиться))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexbasf, Двіжок форума куплений. Претензії приймає автор. А тут - звиняйте. Міняйте браузер. Це дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюся ФФ і тут не бачив багів...

ПС: зі всіх форумів що я бачив по Україні - цей найкращий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточняю : я говорю не о читаемости форума , а проблеме создания темы или ответа в теме. Вечно лезет цитирование поста, когда не указываешь этого, при попытке ответить надо ловить место мышкой, для начала первой буквы предложения(попробуйте нажать пробел или энтер для отступа в начале). Про твёрдый знак вообще молчу.

PS: Для очень умных "прокладок" : или пищем по теме , или пролетаем мимо - ясно сказал ?

PPS: Ещё раз : Тут не обсуждается форум , тут говориться про баги движка .

Знайомі читають курси користування форумами. Записати в групу?

Ну почему только меня ? Давайте всех позовём , у кого некорректно работает опера. А минусы можете себе на лбу зелёнкой нарисовать. Есть проблема и не у меня одного - и ЭТО ФАКТ ! А тем у кого всё работает или ему всё-равно , то проходим мимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо двіжок куплений то повинен бути супровід нє?

ібо це є програмний продукт а супровід це обов'язковий компонент життєвого циклу пз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Хлопчику, ти щось плутаєш.

Тобі тут хтось щось винен?

Ми в змозі сплачувати тільки ліцензію, а не сапорт.

Але ж ти занадто некваліфікований для того щоб це зрозуміти. Тому інші нюанси, навіть не бачу сенсу тобі пояснювати.

Кароче, ще один "ІМХО" ідіотський пост. І з цим форумом ти прощаєшся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто в мене некорректно в оперi, на нашому форумi, працюе вкладка контексного меню *Вставить*. Хоча *нету худа без добра* :) навчився регулярно користуватись Ctrl+C i Ctrl+V :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопчику, ти щось плутаєш.

Тобі тут хтось щось винен?

Ми в змозі сплачувати тільки ліцензію, а не сапорт.

Але ж ти занадто некваліфікований для того щоб це зрозуміти. Тому інші нюанси, навіть не бачу сенсу тобі пояснювати.

Кароче, ще один "ІМХО" ідіотський пост. І з цим форумом ти прощаєшся.

за то он советует скупать банковское золото

и разбирать упсы никогда их не разбирав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гм... мене теж харить поведінка курсора у вікні швидкої відповіді, харять окремі імхо тупі нововведення в цілому. Ну, то я просто став писати менше, біди в цьому для себе чи для форуму не бачу. :)

А з приводу твердого знака... ну що тут казати - або вчіть українську мову, або просіть в Ківалова-Колісніченка-Мартинюка, щоб внесли зміни до законодавства, і зобов'язали виробників браузерів та движків форумів забезпечити коректне написання всіх літер російського алфавіту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...