Перейти до змісту

Lutsk.board и Opera кривые руки или движок ?


alexbasf

Рекомендовані повідомлення

А у вас якщо шнурки розвязались, ви подасте жалобу на виробника:

1. шнурків

2. пантохлів

3. Луцькавтодор

4. Маму

5. не буду жалітись, зав'яжу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь
а то он советует скупать банковское золото и разбирать упсы никогда их не разбирав

не раджу а цікавлюсь, то ніби різні речі, звто крім упсів розбирав/ремонтував купу побутової техніки... звісно якщо поломка незначна, типу запобіжник перегорів, один раз міняв стаб і усілок в муз центрі, працює досі... сьогодні зробив пульт від тєліка, інфрачервоний випромінювач відпаявся, якщо постукати по працює але з часом перестає... тепер не відпається ну ще купа є прикладів того що я як ви кажете "не розберу упс тому що не маю досвіду..."

На рахунок багів найбільше харить баги із вставкою картинок і редагуванні,тобто вставив у пост пару-тройку картинок і при редагуванні курсор веде себе мяко кажучи не адекватно, пригає постійно на верх, благо ctrl+z все вертає на місце якщо щось не так станеться...

Можливо потім баг зніму на відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а то он советует скупать банковское золото и разбирать упсы никогда их не разбирав

не раджу а цікавлюсь, то ніби різні речі, звто крім упсів розбирав/ремонтував купу побутової техніки... звісно якщо поломка незначна, типу запобіжник перегорів, один раз міняв стаб і усілок в муз центрі, працює досі... сьогодні зробив пульт від тєліка, інфрачервоний випромінювач відпаявся, якщо постукати по працює але з часом перестає... тепер не відпається ну ще купа є прикладів того що я як ви кажете "не розберу упс тому що не маю досвіду..."

Це яким боком стосується даної теми?Чи вирішив нам довести,що ти в курсі яким боком паяльник тримати і як він вмикається? Молодца :sm110:

PS відповідати не потрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9e94fffee9cff23178bbcf15ba93103d.jpg

7e1805e3a80941a64298b3766b252967.jpg

303b0279cff71b1f819a3f60dd4cbf75.jpg

отакий баг :(

Dwm 2012-07-17 19-56-16-58.mov

але це вже не потемі...

А ще я зробив вмонтовану підсвітку клавіатури, власної розробки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або в мене щось з очима, іль я не осилив твій умсвений посил стосовно глюка ...

але це вже не потемі...

А ще я зробив вмонтовану підсвітку клавіатури, власної розробки.

Привело тебе до тижня РО за флуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі глюки в Опері припиняються якщо відключити "Візуальний редактор", саме так і роблю, коли треба зробити складне форматування тексту

untitlaja.jpg

І ще можу сказати, що сама Опера стала глючною після оновлення до 12 версії, перевірено на різних комп'ютерах: час від часу підвисає сам браузер, часом перестає працювати скрол сторінки і т.д. Чекаю на наступне оновлення, маю надію, що вилікують. На інші браузери навіть не думаю переходити, Опера для мене дуже зручна і інтуїтивно зрозуміла.

п.с. Двіжок форума дійсно куплений і ліцензійний, чим не може не гордитися адміністрація, не розумію тільки чому не можна про це нормально пояснити новачкам. Імхо кращого форумного двіжка немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або в мене щось з очима, іль я не осилив твій умсвений посил стосовно глюка ...

Ну як, курсор постійно пригає на середину коли не потрібно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вирішив проблеми з Opera - перейшов на Gugl Chrome!

Я вирішив проблеми з Opera - перейшов на Gugl Chrome!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вирішив проблеми з Opera - перейшов на Gugl Chrome!

Тепер в тебе проблеми з хромом ;)

post-3393-0-91173500-1343164288_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переходом на інший бразуер це не лікується.

Попробуй. Таким, як ти, деколи допомагає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, складається таке враження що гуглохромщікі тобі проплатили щоб ти агітував за їх продукцію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, складається таке враження що гуглохромщікі тобі проплатили щоб ти агітував за їх продукцію...

бистро тиждень минув, ще один офтоп в тематичних розділах буде місяць РО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Щось на робочому компі збилося в Опері: коли захожу на Борду то на сайті деякі картинки (з графіки сайту) стоять не на своїх місцях. До сьогоднішнього вечора це не заважало, аж поки на місце якоїсь полоски не влізла анімація (на скріні вона у вигляді зелено-білих горизонтальних полос). Зараз форум мерехтить і блимає як новорічна ялинка, читати неможливо. Погуглив, проблема не тільки в мене, але їм допомагає чистка кешу. Я вже і кеш почистив, і кукі, і історію, і все що тільки міг. Баг зберігається. Що цікаво мерехтить тільки на цьому компі, захожу з інших все нормально, мерехтить тільки тоді, коли залогінюсь, до цього моменту все нормально. Гуглю дальше, але можливо бордовці щось підкажуть.

tpt.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ctrl+R або Shift+F5 поки не попустить ))

п.с. і взагалі, хто тобі дозволив використовувати неканонічний браузер на борді??!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ctrl+R або Shift+F5 поки не попустить ))

п.с. і взагалі, хто тобі дозволив використовувати не канонічний браузер на борді??!!

Не попускало. Допомогла перестановка Опери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли захожу на Борду то на сайті деякі картинки (з графіки сайту) стоять не на своїх місцях

Таке побачила на днях коли зайшла з компа малого. Віруси поганяли, оперу не перевстановлював, минулось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...