Перейти до змісту

Одноразові станки дійсно одноразові?


HWman

  

65 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Звичайно ні! Їх можна використовувати поки не почнуть пропускати рідину від часу служби. Це ж саме стосується целофанових пакетиків (їх час від часу потрібно прати) та іншої схожої продукції :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно ні! Їх можна використовувати поки не почнуть пропускати рідину від часу служби. Це ж саме стосується целофанових пакетиків (їх час від часу потрібно прати) та іншої схожої продукції :smile3:

не стакани :) станки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно ні! Їх можна використовувати поки не почнуть пропускати рідину від часу служби. Це ж саме стосується целофанових пакетиків (їх час від часу потрібно прати) та іншої схожої продукції :smile3:

Ахахахаха во зажгла =))))

сорі не стримався =))))

ну раза 3 як мінімум користувався =)

що цікаво помітив що деякі дівчата ними користуються і теж явно не одноразово... в цілях економії так сказать..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якби в дівчат була густа щетина, вони б себе, пачом зря не дряпали б вже тупим станком ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смотря что имеется в виду под словом "одноразовый" - если как презерватив - то одно понятие (распечатал, одел, использовал, выкинул - срок пользования - маленький, (ну или у кого как :-)), а..ну скажем..как одноразовая фильтрующая вставка для фильтра автомобильного салона - второе понятие, распечатал, вставил в карман фильтра и катаешься...год...(ну или у кого как :-))

Моё мнение!!!

Я бреюсь пока не чувствуются зазубрины!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запевняю місяць гарантовано витримують оці синенькі станкі якщо голитись двічі на тиждень

Питання "зачем платить больше?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приклад:

Needle_02.jpg

Needle_03.jpg

Needle_04.jpg

Needle_01.jpg

те ж саме приблизно і з лезами на станочку. Сталь там не така міцна, як у дорогих "колег".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запевняю місяць гарантовано витримують оці синенькі станкі якщо голитись двічі на тиждень

Питання "зачем платить больше?"

підтверджую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так найдите такое фото лезвия..тоже есть - там вроде было что 5-6 раз без проблем..потом начинает чувствоваться неровность лезвия...

Скажу одно...для себя решил АРКО "со смужкой" лучше ЖИЛЕТА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запевняю місяць гарантовано витримують оці синенькі станкі якщо голитись двічі на тиждень

Питання "зачем платить больше?"

mythbusters.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запевняю місяць гарантовано витримують оці синенькі станкі якщо голитись двічі на тиждень...

...підтверджую!

не забудьте добавляти "В МЕНЕ" ;)

Бо в кожного різна пружність щетини, різна "волосатість" і різне відчуття болю врешті-решт (дехто й полотенцем вафельним нормально голиться :_39: ) ;)

Блін, слово то яке дибільне - "голитися"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запевняю місяць гарантовано витримують оці синенькі станкі якщо голитись двічі на тиждень...

...підтверджую!

не забудьте добавляти "В МЕНЕ" ;)

Бо в кожного різна пружність щетини, різна "волосатість" і різне відчуття болю врешті-решт (дехто й полотенцем вафельним нормально голиться :_39: ) ;)

Блін, слово то яке дибільне - "голитися"

Ну jack74, ты и повесели меня....я вообще русскоязычный.....и когда прочитал твою последнюю фразу....вчитался в слово "голитися" - с акцентом на руский - смеялся аж до слёз.....ГАЛІТІСЯ :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запевняю місяць гарантовано витримують оці синенькі станкі якщо голитись двічі на тиждень...

...підтверджую!

не забудьте добавляти "В МЕНЕ" ;)

Бо в кожного різна пружність щетини, різна "волосатість" і різне відчуття болю врешті-решт (дехто й полотенцем вафельним нормально голиться :_39: ) ;)

Блін, слово то яке дибільне - "голитися"

Ну jack74, ты и повесели меня....я вообще русскоязычный.....и когда прочитал твою последнюю фразу....вчитался в слово "голитися" - с акцентом на руский - смеялся аж до слёз.....ГАЛІТІСЯ :-)

:) А я украиноязычный :) но свободно думаю и общаюсь на обеих языках одинаково. Я, вообще, очень люблю украинский язык, красивый, мелодичный и т.д., но некоторые слова, которые повводили неизвестноОткудаВылезшиеЛингвистыУкраинськоиМовы во времена откола от всего "русскаго", и начали выдумывать бред, лишь бы не было похоже на русские, это п..ц :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запевняю місяць гарантовано витримують оці синенькі станкі якщо голитись двічі на тиждень...

...підтверджую!

не забудьте добавляти "В МЕНЕ" ;)

Бо в кожного різна пружність щетини, різна "волосатість" і різне відчуття болю врешті-решт (дехто й полотенцем вафельним нормально голиться :_39: ) ;)

Блін, слово то яке дибільне - "голитися"

Ну jack74, ты и повесели меня....я вообще русскоязычный.....и когда прочитал твою последнюю фразу....вчитался в слово "голитися" - с акцентом на руский - смеялся аж до слёз.....ГАЛІТІСЯ :-)

:) А я украиноязычный :) но свободно думаю и общаюсь на обеих языках одинаково. Я, вообще, очень люблю украинский язык, красивый, мелодичный и т.д., но некоторые слова, которые повводили неизвестноОткудаВылезшиеЛингвистыУкраинськоиМовы во времена откола от всего "русскаго", и начали выдумывать бред, лишь бы не было похоже на русские, это п..ц :)

jack74, не в коей мере я не хочу не обижать не восхвалять языки ( я тоже владею обеими, думаю чаще на русском, матюкаюсь или ругаюсь на украинском :-) )я просто пытался акцентировать внимание на слуховом восприятии слова "голитися"" на разных языках!!!

Да простят меня Уважемые Модераторы за некий флуд в теме не по теме..хотя........если разобраться.....истина раскрывается с каждым словом!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

деякі дівчата ними користуються і теж явно не одноразово... в цілях економії так сказать..

До чого тут економія?

Ще невідомо ЩО дорожче/дешевше: купа простих одноразових станків, чи один багаторазовий зі змінними касетами)))

joj.jpg

Як правильно сказав kayot: одноразовість різна буває.

В даному випадку під одноразовий розуміється: не можна нагострити (як бритву), не можна замінити касету (як в станку багаторазового використання).

Покористувався - викинув.

Користуюсь одноразовими.

Люблю те, що коли не подобається зовнішній вигляд - можна легко викинути.

А багаторазовий в свій час постійно чистила (фігурну ручку) від мильного нальоту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опубліковано · Приховав nickel, 3 Липня, 2012 в 21:05 - Без причини
Приховав nickel, 3 Липня, 2012 в 21:05 - Без причини

Користуюся одноразовим Gilette Blue II Plus, станка вистачає на пів року комфортного бриття, хоча можу й довше користуватися, не проблема. Імхо найкраще співвідношення ціни і якості. Раніше брився через день, зараз рідше (ліньки і робота дозволяє). Валяються без діла Gilette Slalom, Sensor Excel, Mach3. Не згідний, що в одноразових сталь гірша. Касетні станки, знову ж таки імхо, - чистий маркетинг, коштують як сбитий самальот, а результат такий же.. Ще колись попадались одноразові Жилети з плаваючою голівкою, так ті взагалі від Мак3 не відризниш по відчуттям.

Посилання на коментар

Користуюся одноразовим Gilette Blue II Plus, станка вистачає на пів року комфортного бриття, хоча можу й довше користуватися, не проблема. Імхо найкраще співвідношення ціни і якості. Раніше брився через день, зараз рідше (ліньки і робота дозволяє). Валяються без діла Gilette Slalom, Sensor Excel, Mach3. Не згідний, що в одноразових сталь гірша. Касетні станки, знову ж таки імхо, - чистий маркетинг, коштують як збитий самальот, а результат такий же. Ще колись попадались одноразові Жилети з плаваючою голівкою, так ті взагалі від Мак3 не відрізниш по відчуттям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как оказалось, длительность комфортного бритья одним станком очень зависит от качества геля. Спешил, и вместо обычного Gilette купил какой то "нонейм" у контрабасистов на варшавке. Сменное лезвие купить не успел, пришлось бриться старым Мак 3. Уже 2 месяца прошло, всё тот же , просившийся на мусорник мак 3 исправно служит. Думаю теперь попробовать одноразовые, раз вы так нахваливаете :)

Зы: что правда "нонейм" с немецким штрихкодом оказался.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перейшов на АРКО з Нівеї. Поки змін (різниці) не помітив. Окрім ціни! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В силу некоторых обстоятельств болше года назад перешел на одноразовые станки. Для себя остановился на Bic Metal

1501384_w640_h640_17.jpg

Бреюсь раз в 3 дня. Причем брею не только лицо, но и голову. Металический тормозок очень легко снимается и получаем почти "опасную" бритву. Лично мне удобно и без лишних хлопот.

Упаковки (5 шт) мне хватает почти на пол года. Если б брил только лицо, то хватало б на гораздо дольше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо щитина жорстка і чутлива шкіра, то такий станок можна використати до 5 разів, не більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...