Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, Mr.X сказано:

А де купив квартиру?

А ще краще, хто з наших продає квартиру?)

А взагалі, в нас є продаж нерухомості на борді? Щось не пам'ятаю таких тем, правда ринок збуту маленький, може і не актуально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, NeoN сказано:

А взагалі, в нас є продаж нерухомості на борді?

рієлтори є.. @Volyniaka, ще є, але всіх по "ніку" не згадаю... та й взагалі, є тут люди - дотичні до теми.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, NeoN сказал:

А ще краще, хто з наших продає квартиру?)

А взагалі, в нас є продаж нерухомості на борді? Щось не пам'ятаю таких тем, правда ринок збуту маленький, може і не актуально

Я був продавав нещодавно квартиру, тільки враховуючи бордівських неадекватів та малий онлайн, навіть і не думав тут писати оголошення.

Знаю, що Валерій @Volyniaka - рієлтор, причому з хороших та порядних.

Змінено користувачем Mr.X
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

рієлтори є.. @Volyniaka, ще є, але всіх по "ніку" не згадаю... тай взагалі, є тут люди - дотичні до теми.

 

2 хвилин тому, Mr.X сказано:

Я продавав був квартиру, тільки враховуючи, бордівських неадекватів та малий онлайн, навіть і не думав тут писати оголошення.

Знаю, що Валерій @Volyniaka - рієлтор, причому з хороших та порядних.

Ну я тільки за нього і чув, інших не знаю. Значить най кращий варіант з "своїх". ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, NeoN сказано:

І що, думаєте, не порішають? Чи якби могли, то вже б вирішили питання?

аби не вийшло , що доведеться платити за електрику за промисловим тарифом...поки вони - "будуть розрулювати"

P.S. Я щось не бачив, щоб в цього будинку - була адреса...мож- помиляюсь, тоді - покажіть де вона вказана...

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Fahrenheit сказано:

Деколи подивишся і руки опускаються, немає прав в простих смертних.

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, NeoN сказал:

Деколи подивишся і руки опускаються, немає прав в простих смертних.

та вони йому просто заздрять, тому що немає грошей добудуватись так як він захотів, а він може (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.12.2021 в 21:32, Zelensky сказал:

Але бики кажуть, завтра буде дорожче.

А ведмеді кажуть, що криза вдарить по цінам на ринку нерухомості.

 

Хто буде купувати зараз житло, якщо по ящику кажуть от-от війна може бути

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MACCEN сказано:

 

Хто буде купувати зараз житло, якщо по ящику кажуть от-от війна може бути

переселенці зі сходу 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, MACCEN сказано:

 

Хто буде купувати зараз житло, якщо по ящику кажуть от-от війна може бути

 

купують аж дим іде

не зважаючи на з нічого роздуті ціни та ризики війни

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Fahrenheit сказано:

О, знайомий будинок, Скандинавський. У мене там родич купив квартиру ще на стадії котловану. Брав для себе, планував там жити. Після здачі (яку затягнули на 2 роки) він глянув на якість будівництва, і взагалі на кількість проблем у будинку, взявся за голову від жаху і швидко виставив квартиру на продаж. Коли продав, то (з його слів) аж видихнув із полегшенням, перехрестився, і в церкві Богу свічку поставив за те що фактично відбувся легким переляком. )))

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ЖК Струмочок знайомий купив таунхаус, має двір 0,5 сотих і місце для 2х машин з фронту, каналізації 0, лівньовки 0, як іде дощ то вода  з усіх сусідів тече потоком через його задній двір, крайня сусідка за ним вже зробила ремонт і продає щоб не мати далі проблем, вигрібна яма повна води хоча вони там ще не жили. Забудовник продав а далі розй..буйтесь як хочете.:blink:

  • Дякую! 1
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, jurgen007 сказал:

В ЖК Струмочок знайомий купив таунхаус, має двір 0,5 сотих і місце для 2х машин з фронту, каналізації 0, лівньовки 0, як іде дощ то вода  з усіх сусідів тече потоком через його задній двір, крайня сусідка за ним вже зробила ремонт і продає щоб не мати далі проблем, вигрібна яма повна води хоча вони там ще не жили. Забудовник продав а далі розй..буйтесь як хочете.:blink:

 

Бо "Інвестор" показує гарну дорогу картинку - і люди купляються.

 

В фейсбуці,серед всіх хвальоних од,зустрічався один чоловік,який писав про проблему,ніби в "Суперновій" з якою стикнулися мешканці.Шкода,що я скрін не зробила. Виникла проблема,коли вони почали в те вникати,то вилізла халтура забудовника.Але дєвочка-продавець квартир писала йому,мол,шо вам не так-всі покупці задоволені.

 

Знайомий теж нещодавно придбав котедж в Струмочку-2.Дізнавшись це,перше про що я подумала,скільки ж вони здиратимуть коштів щомісяць,як створять ОСББ.

 

І ще мені показували порівняння ремонтних робіт в новобудові інвестора-і в новобудові дуже порядного і хорошого забудовника,але не такого масштабного.То Інвестор дуже програє 

 

правду казав Соломон

 

«И обратился я, и видел под солнцем, что не проворным достается успешный бег, не храбрым — победа, не мудрым — хлеб, и не у разумных — богатство, и не искусным — благорасположение, но время и случай для всех их. 

Екклесиаст 9:11» (с)

 

 

Змінено користувачем paksivatova
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, paksivatova сказано:

Бо "Інвестор" показує гарну дорогу картинку - і люди купляються

Шкода. Бо картинка в них таки найкраща .

А що за халтура?

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, jurgen007 сказано:

В ЖК Струмочок знайомий купив таунхаус, має двір 0,5 сотих і місце для 2х машин з фронту, каналізації 0, лівньовки 0, як іде дощ то вода  з усіх сусідів тече потоком через його задній двір, крайня сусідка за ним вже зробила ремонт і продає щоб не мати далі проблем, вигрібна яма повна води хоча вони там ще не жили. Забудовник продав а далі розй..буйтесь як хочете.:blink:

Ну як все добре то можливо вже скоро здадуть в експлуатацію каналізацію то вже матимуть. Але да в цьому Інвестор любить заганятися - продати а там якось буде. Основне вкластися в рекламу які хороші їх будинки

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.02.2022 в 08:56, volks сказал:

 @jurgen007 це ще в першому Струмочку чи вже в другому?

В другому, як іде трохи сильніший дощ то по вулиці тече гірська річка, аж хвилі з бурунами, тим хто знизу треба човнами запасатись, скоро назву "струмочок" поміняють на "річечка". :)

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 2
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, paksivatova сказано:

правду казав Соломон

 

«И обратился я, и видел под солнцем, что не проворным достается успешный бег, не храбрым — победа, не мудрым — хлеб, и не у разумных — богатство, и не искусным — благорасположение, но время и случай для всех их. 

Екклесиаст 9:11» (с)

 

 

таки так!

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, paksivatova сказано:

Бо "Інвестор" показує гарну дорогу картинку - і люди купляються.

 

В фейсбуці,серед всіх хвальоних од,зустрічався один чоловік,який писав про проблему,ніби в "Суперновій" з якою стикнулися мешканці.Шкода,що я скрін не зробила. Виникла проблема,коли вони почали в те вникати,то вилізла халтура забудовника.Але дєвочка-продавець квартир писала йому,мол,шо вам не так-всі покупці задоволені.

 

а що там за халтура? Я дивився там квартриру, якість не найгірша порівняно з іншими забудовниками. Але ремонт до усадки будинку не варто робити. Ідуть тріщини але це ніби в усіх так.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, volks сказано:

Шкода. Бо картинка в них таки найкраща .

 

Мені в Суперновій не подобається розташування. Хоча то на любителя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, jurgen007 сказано:

В другому, як іде трохи сильніший дощ то по вулиці тече гірська річка, аж хвилі з бурунами, тим хто знизу треба човнами запасатись.:)

Там ще й бруківку в болото клали. Цікаво як вона себе поводить.

А найгірше, що ніхто про це все не буде особливо розказувати, бо ж потім фіг продасиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Zelensky сказал:

 

а що там за халтура? Я дивився там квартриру, якість не найгірша порівняно з іншими забудовниками. Але ремонт до усадки будинку не варто робити. Ідуть тріщини але це ніби в усіх так.

Ніби з бруківкою була зв'язана

я не пам'ятаю 

По пам'яті,осінню 2020 року той чоловік коментував,можете погортати сторінку Інвестора,можливо вони не почистили ті коментарі 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, paksivatova сказано:

Ніби з бруківкою була зв'язана

я не пам'ятаю 

По пам'яті,осінню 2020 року той чоловік коментував,можете погортати сторінку Інвестора,можливо вони не почистили ті коментарі 

Та там не мало ньюансів було, особливо з підключенням комунікацій, будинок зданий а комунікації не підключенні, а Разум в комєнтах такий а що я директор облгазу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Там ще й бруківку в болото клали. Цікаво як вона себе поводить.

А найгірше, що ніхто про це все не буде особливо розказувати, бо ж потім фіг продасиш.

Бруківка вже місцями попровалювалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...