Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

19 хвилин тому, Gendruk сказано:

Разум в комєнтах такий а що я директор облгазу.

Та там на всю критику така реакція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лстм, будинки на набережній вже біля 5ти років в експлуатації, що зараз по них можна сказати? Якщо б мало бути просідання по фундаменті, воно б вже було, та і так мінуси вже видно, хто там має квартири чи знайомих, розкажіть про ситуацію, будь ласка?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.02.2022 в 11:42, NeoN сказал:

Лстм, будинки на набережній вже біля 5ти років в експлуатації, що зараз по них можна сказати? Якщо б мало бути просідання по фундаменті, воно б вже було, та і так мінуси вже видно, хто там має квартири чи знайомих, розкажіть про ситуацію, будь ласка?

В мене є знайомі. Ніби, ні на що не жаліються.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Black Overlord сказано:

В мене є знайомі. Ніби, ні на що не жаліються.

Хотілося б більш розгорнуту відповідь, але і за те дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, NeoN сказал:

Хотілося б більш розгорнуту відповідь, але і за те дякую

Я не можу більш нічого сказати. Живуть нормально, задоволені квартирою, був в них пару раз в гостях - кажуть, все добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.02.2022 at 11:42, NeoN сказано:

Лстм, будинки на набережній вже біля 5ти років в експлуатації, що зараз по них можна сказати? Якщо б мало бути просідання по фундаменті, воно б вже було, та і так мінуси вже видно, хто там має квартири чи знайомих, розкажіть про ситуацію, будь ласка?

 Все добре. Будинки і квартири  в порядку, двір теж. Сусіди адекватні. Гаражі на місці) Локація мені дуже подобається. З недоліків: хрущі і прямоточники з відстрілами реально набридають. Вікна жахливі, але міняти не буду. Що Вам ще про Набережну розповісти?

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, arrival22 said:

 Все добре. Будинки і квартири  в порядку, двір теж. Сусіди адекватні. Гаражі на місці) Локація мені дуже подобається. З недоліків: хрущі і прямоточники з відстрілами реально набридають. Вікна жахливі, але міняти не буду. Що Вам ще про Набережну розповісти?

І що, навіть штукатурка не потріскала?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, yu2007 сказано:

І що, навіть штукатурка не потріскала?)

 

  Стеля на стиках панелей, але тільки через моє небажання робити гіпсокартонні конструкції. 

Змінено користувачем arrival22
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, arrival22 сказано:

прямоточники з відстрілами

Це не зрозумів, про що ви?

39 хвилин тому, arrival22 сказано:

Вікна жахливі,

Холодні,сифонять? Чи фурнітура?

 

13 хвилин тому, arrival22 сказано:

Стеля на стиках панелей

Це проблема абсолютно всіх будинків, без винятку.

 

А як показує себе утеплення, багато кубів використовуєте на опалення? Є питання до котлів, труб опалення? Помітив, що вони металопластикові, а не поліпропілен. Каналізація як покладена, все нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, NeoN сказано:

Це не зрозумів, про що ви?

Холодні,сифонять? Чи фурнітура?

 

Це проблема абсолютно всіх будинків, без винятку.

 

А як показує себе утеплення, багато кубів використовуєте на опалення? Є питання до котлів, труб опалення? Помітив, що вони металопластикові, а не поліпропілен. Каналізація як покладена, все нормально?

Шум від дороги, люблять на Набережній наступити на педаль.

Вікна потребують регулювання, ніби подвійний склопакет, але на армуванні рами зекономили, через великий розмір є нюанси. Панорамні вікна мають більші тепловтрати взимку, але в міжсезоння сонце добряче допомагає зекономити на опаленні.

Утеплення стін 10 см пінопласт, претензій не маю. З приводу витрат на обігрів, був в будинку ЛСТМ по вул. Липинського, кажуть що витрачають на ту ж площу в 2 рази менше газу. Вікна там звичайні верхній поверх. Все індивідуально. Коли сусіди за стіною не проживають в квартирі, споживання виростає дуже суттєво. Цієї зими почав експериментуватии з інверторним кондиціонером в ролі теплонасосу, в грошах приблизно майже в 4 рази дешевше від газу, якщо нічний тариф використовувати.

Каналізація та труби опалення без претензій. Все якісно зроблено.

 

Змінено користувачем arrival22
  • Дякую! 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Просто залишу це тут. "Волинь моноліт". Ветеранів 20. Відео моє.

Ще такого не бачив. Чи в сучасних умовах це норма? Органи місцевої влади "таким не займаються" з їх слів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Scabiosa сказано:

Просто залишу це тут. "Волинь моноліт". Ветеранів 20. Відео моє.

Ще такого не бачив. Чи в сучасних умовах це норма? Органи місцевої влади "таким не займаються" з їх слів.

а що не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, alexvvv сказано:

а що не так?

мабуть повинна витримуватися певна дистанція між вильотом стріли крана та сусідніми будівлями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...