Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

Кажуть по якості робіт непогано робить ЛДБК. Але Договір в ЛДБК складений так, що навіть заплативши повну суму клієнт може не отримати квартиру. А ЛДБК поверне гроші в гривнях через рік. З таким договором і будувати нічого не потрібно, можна ітак профіт мати. Вайман знає, як робити бізнес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, SΩLΩMΩN said:

Кажуть по якості робіт непогано робить ЛДБК.

Щодо ЛДБК згідний - якість чи не найкраща з усіх девелоперів. Фасади, звісно, повне дно пострадянське. Але цим теж страждають чи не усі новобудови Луцька.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 14.09.2013 at 13:21, koljangm сказано:

ріелтор в нагрузку _)))))))))))) Як купиш чи подивишся то напишеш, бо цей віталій миколайович дуже "стрьомний" , бо в нього що не квартира, то горячий варіант чи у звязку з переїздом. )

 

  

On 10.09.2013 at 22:42, Dream сказано:

Особисто я оголошення від "Віталія Миколайовича" в інтернеті, в "Афіші" та в "Вол.оголошеннях" оголошення з телефоном "0502425344" свідомо ігнорував. Ігнорував через надмірну "хитрість". Отой текст "розвинута інфраструктура. Поруч парк і дитсадок. Терміново" настільки вже дістав за останній рік у кожній газеті, що у кожному номері спочатку шукав оголошення з цим номером, викреслював.

Сьогодні його вперше побачив вживу - перше враження не вразило.

 

 

Глянув в останньому номері Волинських оголошень. Там 90% оголошень з цим номером. Походу Віталій Миколайович (0502425344викупив майже усю чергу на оголошення в газеті. Тепер власники не зможуть подати оголошення від себе. Газета ж не гумова, кількість оголошень обмежена.

  • Дякую! 1
  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Газета ж не гумова, кількість оголошень обмежена.

Тирнет гумовий.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, volks сказано:

Тирнет гумовий.

 

Стосовно інтернету. Куди простий юзер має викладати оголошення? Правильно - на площадки для оголошень. Мені розказували, що якщо там викладає оголошення не ріелтор, то рієлтори його банять (пишуть масові скарги на це оголошення).

  • Збентежений 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, Cherman сказано:

Мені розказували, що земля пласка.

 

І що, ви повірили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Cherman сказано:

Ні, так само, як і в ту маячню, що ти написав.

 

Добре, тоді, ще 1 питання. Те, що земля кругла ви звідки взнали? Самі подивились з космосу, чи вам сказали?

 

Є інформація якій варто вірити а якій ні. У те, що мені сказали про ріелторів, я вірю. А в плоску землю - ні.

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Cherman сказано:

На здоров"я. Вір, чому хочеш, тільки не виставляй те, що тобі  знайома медсестра хтось сказав, як правду.

 

Я тому й написав, що мені казали а не те, що мав власний досвід. Але чому такого не може статися? Ріелтори самі чесні люди і не будуть такого робити? Це фантастика!

Я б теж не повірив, що один ріелтор викупив 80% оголошень в газеті, поки сам цього не побачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Cherman сказано:

З космосу необов'язково дивитись. І з літака видно.

 

Що саме видно з літака? Подивився відео, з літака не побачив, що вона кругла. Тільки з орбіти видно, що Земля кругла а не пласка.

 

 

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, Cherman сказано:

Ні, не тому, що ріелтори самі чесні, а тому, що адміни досок оголошень - не повні йолопи.

 

А редакція газети повні йолопи, що продали 80% оголошень 1 ріелтору?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

А редакція газети повні йолопи, що продали 80% оголошень 1 ріелтору?

вони б  і 120% продали, якби могли. Що вигідніше, друкувати безкоштовні, чи комерціїні оголошення?

P.S. На рахунок реклами в друкованих виданнях, я розумію, коли розміщують іміджеву рекламу, або рекламу в спеціалізованих виданнях, а такий вид реклами як газета безкоштовних оголошень - гроші на вітер.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.08.2020 at 08:34, $ΩLΩMΩN сказано:

Глянув в останньому номері Волинських оголошень. Там 90% оголошень з цим номером.

 

On 08.08.2020 at 19:10, $ΩLΩMΩN сказано:

Я б теж не повірив, що один ріелтор викупив 80% оголошень в газеті, поки сам цього не побачив.

окуляри купив би, чи як :)

On 08.08.2020 at 08:34, $ΩLΩMΩN сказано:

Газета ж не гумова, кількість оголошень обмежена.

кількість оголошень обмежена виключно бюджетом ;)

ця негумова газета за надцять років добряче здулась - десь пропорційно з поширенням гинтернетів

On 08.08.2020 at 08:52, volks сказано:

Тирнет гумовий.

причому, якщо спочатку йшли на "площадки" і власні сайти, то зараз більшість "просунутих" агентств окупували пейсбуки, де замучаться

 

On 08.08.2020 at 09:29, $ΩLΩMΩN сказано:

рієлтори його банять (пишуть масові скарги на це оголошення)

 

сам то пробував продавати?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
46 хвилин тому, zverexe сказано:

хтось може щось сказати про квартири в дрім тауні? 

 

Будує Євроходинг груп. Та сама будівельна фірма, що будувала Яровицю. Мені район не дуже. Але то на любителя.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

знаю людину яка живе в яровиці, то не дуже рада ....

чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну основне що запамятав це цвіль в місцях де йдуть відводи каналізації, просідають стіни зявилася павутинка....

ну і мурашник  в дворі від авто

Змінено користувачем Vikvik Mawr
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, paksivatova said:

чому?

Не знаю, що мав на увазі Vikvik Mawr - але моя рідня теж не дуже задоволені.

  1. Стеля - невисока.
  2. Стіни - так собі, сусідів чують. А ремонт - то взагалі здалеку чути.
  3. Всі квартири поруч - або "закинуті" (не живуть і не платять жодної комуналки), або здаються подобово з відповідними "плюшками".
  4. Усе інше - по дрібницям, вторинне житло теж має схожі болячки.

p.s. Для себе приглядав новобудову на одному профільному сайті з трьох букв :) Лише Style Up відповідав уявленню про нове житло. Але мунусів своїх теж вистачає там, починаючи з розташування.

Змінено користувачем xc90
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Vikvik Mawr said:

Style Up це біля модерна

там де опалення електрика і немає газу?

Так-так, якраз перерахували ті недоліки, через які відмовився від розгляду. Хоч і шкода - проект гарний, двір без авто здається.

 

p.s. Ну і коли запитують, чому я досі живу в хрущовці - надсилаю ці дві картинки. "Обіцяли" vs "Зробили" (ЖК "Скандинавський")

 

Screenshot 2021-03-02 160658.jpg

 

 

26897.jpg

Змінено користувачем xc90
  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, xc90 сказал:

Так-так, якраз перерахували ті недоліки, через які відмовився від розгляду. Хоч і шкода - проект гарний, двір без авто здається.

 

p.s. Ну і коли запитують, чому я досі живу в хрущовці - надсилаю ці дві картинки. "Обіцяли" vs "Зробили" (ЖК "Скандинавський")

 

Screenshot 2021-03-02 160658.jpg

 

 

26897.jpg

 

в Сінгапурі якщо вірити написаному там простіше робить влада, забудовник дає проект і оціночну вартість його. Наприклад 10 млн доларів коштує будинок. 

Забудовник 10 мільйонів переводить на державний рахунок в якості залогу, якщо забудовник лопне чи щось піде не так. Держава добудує за ці залогові кошти будинок. А якщо все ОК. Тоді кошти повертаються назад.

 

Якби так було у нас то не будували б всякої херні, і не факт що довше простоїть чи той "хрущ" чи новобудова.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, xc90 сказано:

Так-так, якраз перерахували ті недоліки, через які відмовився від розгляду. Хоч і шкода - проект гарний, двір без авто здається.

 

p.s. Ну і коли запитують, чому я досі живу в хрущовці - надсилаю ці дві картинки. "Обіцяли" vs "Зробили" (ЖК "Скандинавський")

 

Screenshot 2021-03-02 160658.jpg

 

 

 

Тут або фото так спотворює, або тут теж малесенькі вікна і низенька стеля.  Бо, якось дивно виглядає все це.

1 поверх балкон. ппц. 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, xc90 сказал:

Хоч і шкода - проект гарний, двір без авто здається.

 

Реально, один з найкращих проектів. Але багато недоліків. Зараз ще лстм схоже будує на Володимирській.

Традиція - взагалі крутезно, але забудовник стрьомний.

І в Разумовського Амстердам - але там немає загального плану комплексу.

Яровиця - це взагалі трешак. Илітний комплекс.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, xc90 сказал:

Не знаю, що мав на увазі Vikvik Mawr - але моя рідня теж не дуже задоволені.

  1. Стеля - невисока.
  2. Стіни - так собі, сусідів чують. А ремонт - то взагалі здалеку чути.
  3. Всі квартири поруч - або "закинуті" (не живуть і не платять жодної комуналки), або здаються подобово з відповідними "плюшками".
  4. Усе інше - по дрібницям, вторинне житло теж має схожі болячки.

p.s. Для себе приглядав новобудову на одному профільному сайті з трьох букв :) Лише Style Up відповідав уявленню про нове житло. Але мунусів своїх теж вистачає там, починаючи з розташування.

просто потрібно шось в цінові категорії Антланта біля автозаводу і дрім тауна але в дрім тауна ціна підозріло не висока ніби
за Атлант чув більш менш відгуки. По суті зараз недоліки є у всіх новобудовах, потрібно вибирати менше зло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Vikvik Mawr сказано:

Style Up це біля модерна

там де опалення електрика і немає газу?

 

Так і це вже будуть Липини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...