Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

В 21.09.2017 в 11:07, pashka05 сказал:

Чи комусь відомий забудовник "Луцьктехнобуд" - пропонує квартири у комплексі "Фільварок" на Прасолів? Щось відгуків ніде немає

і мені цікаво про них почути 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 15.09.2017 в 21:00, VojinSvitla сказал:

Підкажіть, хтось з забудовників в Луцьку (Ковелі, Володимирі) пропонує 2-х кімнатні до 55 квадратів?

Волиньбудіндустрія будує на Кравчука 11Д. Є 2-кімн. 52 і 53 кв.м. Червона цегла. Зводять зараз 10-й поверх з 10.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.07.2017 в 12:43, Volyniaka сказал:

З перерахованих Вами по мірі убування:

 

1. Луцеорія, 2-га секція. Гарний краєвид на парк і Гнідавський луг, повністю з червоної цегли, гарна локація, непогане планування і якість будівництва. Мінус - дуже мало місця для парковки, відсутність дитячого майданчика.

2. ЛСТМ на Набережній. Неподалік від Центру, непогана якість будівництва, наявність яких-не яких дит.майданчиків та паркомісць. З мінусів - не дуже вдале планування, не визначеність з можливим осіданням будинків.

3. Яровиця. Я, особисто, плюсів не бачу. Локація в центральній частині перекреслюється повною відсутністю місць в садках і школах поблизу.  Підземна парковка не вирішить проблем з автомобілями. "Мурашник" - майже 600 квартир на ду-у-уже обмеженій площі; балкони і вікна різних секцій заглядають один до одного. Коли всі заселяться транспортний колапс на вулицях Яровиця та Франка забезпечений. Крім того, спереду є ще одна ділянка, яка безперечно буде забудована і тоді, замість виду на площу перед "Променем", знов таки будуть заглядати в чужі вікна.

4. Луцька рів'єра. Якість будівництва, як на мене - найгірша: біла цегла, перестінки з блоків, слабе утеплення; відсутність достатньої парковки. З плюсів - в частині квартир гарний краєвид, непогана інфраструктура.

ЗІ. Мені ще подобається "Супернова". Мабуть тому, що я сам мешкаю неподалік ))

ЗІІ. "Ніколи не кажи ніколи!" © Але з "Егоїстом" не радив би зв'язуватись...

Проект на 9-ть поверхів вже майже готовий під ту ділянку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, BARAKUDA сказал:

Проект на 9-ть поверхів вже майже готовий під ту ділянку...

Супер. Ще одне гетто. Як і на Зацепи, і на 55-му. Слава богу, вже майже немає вільного місця, щоб засирати місто.

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, BARAKUDA сказано:

Проект на 9-ть поверхів вже майже готовий під ту ділянку...

Там проектів вже було немало, я особисто кілька бачив. Але обставини...

Тепер, швидше за все багатоповерхівка з магазинами/офісами на першому поверсі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.10.2017 at 07:46, NoGood сказано:

Волиньбудіндустрія будує на Кравчука 11Д. Є 2-кімн. 52 і 53 кв.м. Червона цегла. Зводять зараз 10-й поверх з 10.

Є десь прайс в відкритому доступі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Побачила таку новину

Скандальному будівництву в центрі Луцька продовжили оренду землі

і у мене виникло питання ,хоча я не розумію як можна на орендованій землі будувати щось багатоквартирне

отже,оренду продовжили до 2022 року на 5 років

а якщо потім не продовжать,що будуть робити власникик квартир?

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, kroha сказано:

Побачила таку новину

Скандальному будівництву в центрі Луцька продовжили оренду землі

і у мене виникло питання ,хоча я не розумію як можна на орендованій землі будувати щось багатоквартирне

отже,оренду продовжили до 2022 року на 5 років

а якщо потім не продовжать,що будуть робити власникик квартир?

 

Їхній колега Андрій Козюра зауважив, що хоч і будівництво фактично самочинне, і можна його розібрати, від цього ніхто не виграє. Натомість можна дати забудовнику «соломину» - землю в оренду, аби далі він міг погоджувати проект та отримувати дозвільні документи на будівництво.
То той що буратіно будував?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Dima4s сказал:

Їхній колега Андрій Козюра зауважив, що хоч і будівництво фактично самочинне, і можна його розібрати, від цього ніхто не виграє. Натомість можна дати забудовнику «соломину» - землю в оренду, аби далі він міг погоджувати проект та отримувати дозвільні документи на будівництво.
То той що буратіно будував?)

саме так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Dima4s сказал:

що хоч і будівництво фактично самочинне,

Правильно. Хай добудовує, щоб люди не постраждали. А коли здасть, то штрафанути на кругленьку суму. А надалі рубати такі проекти ще коли тільки котлован починають рити.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, volks сказано:

Правильно. Хай добудовує, щоб люди не постраждали. А коли здасть, то штрафанути на кругленьку суму. А надалі рубати такі проекти ще коли тільки котлован починають рити.

а надалы- не настане) все там домовлено))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Dima4s сказал:

а надалы- не настане) все там домовлено))

Та то ясно. Всі такі сліпі прозрівають, коли вже n- нний поверх будують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

Та то ясно. Всі такі сліпі прозрівають, коли вже n- нний поверх будують.

Та в Луцьку це рахується нормальним, коли за 2 метри від твого вікна, ігноруючи всі будівельні норми, може з'явитися "Буратіно" або "Егоїст", а університетський гуртожиток раптово може "перетворитися" на повноцінний багатоквартирний житловий будинок. А церкву вліпити можуть взагалі де завгодно - хоч на схилі, хоч в дворі, хоч біля університетських корпусів. І всі документи в порядку, скрізь погоджено, не придертися. Луцьк - місто чудес.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тепер побачим, чи розбиратиме сафрон 10й поверх, а може і йому козюра дасть соломинку за пару шекелів :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Deemon сказано:

Ну тепер побачим, чи розбиратиме сафрон 10й поверх, а може і йому козюра дасть соломинку за пару шекелів :) 

Розбирати ніхто не буде бо вже все збудовано і за будівництво проплачено, а от за шекелями черга буде 500%

 

П.с.: цікаво було б почитати результати експертизи по ПКД на подібні об'єкти. Вангую, що і там зауважень немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.09.2017 at 11:07, pashka05 сказано:

Чи комусь відомий забудовник "Луцьктехнобуд" - пропонує квартири у комплексі "Фільварок" на Прасолів? Щось відгуків ніде немає

 

Коротко напишу.

1. Забудовник перевірений, але халтури багато. В нашому будинку конструкторський чи який прорахунок - зворотня тяга в вентиляції - зимою від стін ванни і кухні - холодом тягне капець, добре що інеєм не покриваються, хоча в сусіда вода замерзла - була блилько труба до вентшахти. Так що треба добре дивитись

2. Каже одне, робить трохи інше, плани і проекти міняються походу. Нам обіцяли що навколо будуть будинки аналогічні нашим 2-3 поверхи, щоб поменше людей - побільше простору, а по факту організовують мурашник як і скрізь. Перед носом втулили 5 поверхі(зараз утепляють) і збоку планують ще один такий самий. Це той в якому зараз продають квартири. Фуднамент роблять - я звичайно не експерт, але такий собі фундамент.

3. Планування не найкращі (як і якість внутрішніх робіт). Штукартука і стяжка рівні (в основному), але цементу явно шкодували. Стелі - панель, на останньому поверсі - буде гіпсокартон - дешевий. В мене поки без опалення стояла - весь пішов хвилями - мусили все переробляти. І утеплення даху - фактично нульове.

4. Розводки електрики - фактично ніякої - в кімнатах по 2 розетки і вимикач. Вода і каналізація - тільки виводи. Котел - не знаю які зараз - в мене Тепловест, радіатори опалення - дешеві сталеві.

 

IMG_20171026_111659.jpg

IMG_20171026_111723.jpg

IMG_20171026_111736.jpg

IMG_20171026_111746.jpg

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, kroha сказал:

...отже,оренду продовжили до 2022 року на 5 років

а якщо потім не продовжать,що будуть робити власникик квартир?

 

приватизують )

земля "до будівництва" і земля "на якій вже збудований багатоквартний будинок"  - це дві великі різниці.

Якщо будинок введено в експлуатацію і передано на баланс ОСББ - то земля також передається ОСББ. 

Згідно з положеннями Земельного кодексу України, земельні ділянки, на яких розташовано багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкова територія, що перебувають у спільній сумісній власності власників квартир та нежитлових приміщень у будинку, передаються безоплатно у власність або в постійне користування співвласникам багатоквартирного будинку чи підприємствам, установам і організаціям, які здійснюють управління цими будинками...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Deemon сказал:

Ну тепер побачим, чи розбиратиме сафрон 10й поверх

Коли його тільки починали будувати, то на білборді на Гордіюк біля пошти була зображена п'ятиповерхівка.

 

Ось знайшов навіть фото.

2286-10235-lvivska1.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, volks сказано:

Коли його тільки починали будувати, то на білборді на Гордіюк біля пошти була зображена п'ятиповерхівка.

 

...а не так давно, біля спирт-заводу був плакатик з 9 поверхами :) 

знайшов ще таку картинку

cb-bezyimyannyiy.jpg

 

 

п.с. штраф за лишній поверх був смішний - 26 100 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Deemon said:

...а не так давно, біля спирт-заводу був плакатик з 9 поверхами :) 

п.с. штраф за лишній поверх був смішний - 26 100 грн

 

А може там на 9-му поверсі просто квартири двохрівневі? 

Колись і "газифікація" будинків висотою більше 9 поверхів була заборонена, тому у випадку з такими двохрівневими квартирами кухня розташовувалась на 9-му поверсі, а на 10-му - лише житлові кімнати. Таким чином вдавалось "обхитрити" таке обмеження. Як зараз - не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десятий позиціонується як "Технічний поверх" чи якось так (типу нежитловий)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жк Карамель на 40-му. На першому фото такий вигляд мав жк на оф сайті ще декілька місяців тому. Та й в принципі на сайтах про новобудови і зараз. А друге фото вже взяте з оф сайту тепер. Цікаво чи попереджали інвесторів, що їхні квартири будуть в таких "веселих" будинках.

 

17083-728x546.jpg.ae0504601872aefa96afd621455801ce.jpgcarm.thumb.jpg.9aafb6a37c3152529549804566092387.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив в живу -те малинове там як... на возі.

В нас вже є дурдом-веселка під назвою Промінь, який а ж ніяк там не вписується...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...