Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

9 часов назад, paksivatova сказал:

Якби мені потрібну була квартира ,то з новобудов я обрала б Яровиця

 

Ціни кусючі... 22т дол. за 48кв.м. - для Луцька це не забагато на сьогодні? 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що думає на рахунок ЖК "Тріумф" (Перемоги 34, забудовник - ЛСМ №536)? Планування квартир вроді ОК, якщо сильно не придиратися.

Плюси:

1) розташування - Sehr Gut! (поруч Сільпо, Там-Там/Порт-Сіті, базар, вокзал, автостанція)

2) забудовник надійний (вроді), коробку гонить дуже швидко, думаю в строки вкладеться.

Мінуси:

1) Проект будинку - це, вибачайте, повний піпець, щоби не сказати міцніше. Таке враження, що взяли стандартний проект-коробку 90-х років, підшаманили трохи фасад, і вирішили, що для нашого села і так підійде. Про нормальні проекти а-ля Яровиця, Атлант, з панорамними вікнами та іншими сучасними ништяками ЛСМ очевидно, не чули. Оце не подобається найбільше.

2) Близькість залізничних колій. Боюсь, жильці цього комплексу, самі того не бажаючи, дуже швидко вивчать розклад руху поїздів. :)

Ну і ціну, враховуючи ці недоліки, можна було би зробити трохи нижчу.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Народ. Хто знає про Атлант "забудовника" ? Той, що будує навпроти Богдану. Рівненська 25 чи як там. Здадуть вони будинок чи ні.... бо там бачу 12 поверхів. 11 житлових і газове опалення. Котли і ліфт в одному будинку вже монтують. Але ГАЗ в більше чим 10 поверхових будинках якось хз.... дивно, бо разом з магазином там більше 30 метрів висота. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав трохи вище написане, вирішив висловитись по ЖК  Яровиця. Тому що був там ,та бачив зсередини на власні очі. Перше що не сподобалось в середині будівлі, це сходи між 1 та 2 поверхами, точніше висота сходинкової клітини. При зрості 189 см, стоячи в повний зріст в мене над головою залишилось мабуть см 5 простору. І це ще нема ні плитки на східцях, ні штукатурки надголовою. 

Скажете вимахав під 2 метри і придирається. Не придираюсь, але якось тіснувато.

 Та і планування квартир не зовсім вдале як для сучасного ЖК комплексу. Не сподобались величезні коридори в деяких квартирах. При виході з квартири на висоті дверного проєму, а це 2- 2.10 м. незрозуміла бетонна балка на весь коридор.

Ну і останнє з побаченого, це ел.проводка. Коментувати не буду просто додам фото.

IMG_20160907_102214.jpg

IMG_20160907_102153.jpg

IMG_20160907_101950.jpg

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- А як у вас ідуть під штукатуркою кабеля?

- Тільки вертикально і тільки горизонтально!

:-)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, kayot сказано:

- А як у вас ідуть під штукатуркою кабеля?

- Тільки вертикально і тільки горизонтально!

:-)

 

Так виключно вертикалі та горизонталі. Я розумію що потенційний покупець, ніколи цього не побачить. Тому що купують вже поштукатурену  квартиру. А після покупки починається перепланування квартири, та переробка ел. проводки під себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, nickel сказано:

Шкода людей, які в Яровиці будуть натяжні стелі собі робити.

Так і гіпсокартон, не менше треба насверлити.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, kayot сказал:

- А як у вас ідуть під штукатуркою кабеля?

- Тільки вертикально і тільки горизонтально!

:-)

 

Він має на увазі, що не паралельно\перпендикулярно і не витримано норми 15-20 см від стелі. Особливо та арка над туалетом, як тобі?

Економили як могли.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так це тільки "Яровиця" , а у інших забудовників не те ж саме? (Знак питання майбуть треба великий і жирний ставити...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проводка зроблена жахливо, та ціна на житло буде всеодно космічна - гарантія 500%

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Що скажете на рахунок ЖК Луцька Рівєра ? Що відомо про забудовника? Яка якість робіт?

Район непоганий, близько і центр міста і Стир з парком. Ціни відносно адекватні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Можливо хтось щось знає про "Британію Холл"? Забудовника такого я не чула, та й будують вони якось цікаво. Прогортала планування квартир-деякі доволі навіть непогані. Варто розглядати як можливу майбутню покупку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ну, якщо хочете жити в панельному будинку - то можна й розглядати :)
Основа- монолітна плита, фундамент ФБС, поверху моноліт залізобетонна стрічка, перекриття панелі - тобто досить добротно
А от те що всі поверхи із панелей монтують...
Ви б купили собі квартиру в панельному будинку але вже утепленом ззовні пінопластом із з пластиковими вікнами?  Тому що саме так воно є в "британії" насправді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, не хотілося б в панельному))) Але от дивлюсь по теперішніх новобудовах, толком навіть вибрати немає з чого. От в "Інвестора" здається і планування не погане, але от з місцем розташування якось не вгадують. Біля Потебні не хочеться, а на виїзді з Рівненської-якось трохи далеко, та й хочеться хоч трішки далі від такої шумної дороги.  В "Атланті" теж місце не дуже подобається, бо знову ж таки, близько біля моста. А в будинках "Сантехмонтажа" якось занадто високі ціни. Щось я поки навіть не знаю як оприділитись))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On ‎24‎.‎09‎.‎2016 at 22:35, Serpent сказано:

Хто що думає на рахунок ЖК "Тріумф" (Перемоги 34, забудовник - ЛСМ №536)? Планування квартир вроді ОК, якщо сильно не придиратися.

Плюси:

1) розташування - Sehr Gut! (поруч Сільпо, Там-Там/Порт-Сіті, базар, вокзал, автостанція)

2) забудовник надійний (вроді), коробку гонить дуже швидко, думаю в строки вкладеться.

Мінуси:

1) Проект будинку - це, вибачайте, повний піпець, щоби не сказати міцніше. Таке враження, що взяли стандартний проект-коробку 90-х років, підшаманили трохи фасад, і вирішили, що для нашого села і так підійде. Про нормальні проекти а-ля Яровиця, Атлант, з панорамними вікнами та іншими сучасними ништяками ЛСМ очевидно, не чули. Оце не подобається найбільше.

2) Близькість залізничних колій. Боюсь, жильці цього комплексу, самі того не бажаючи, дуже швидко вивчать розклад руху поїздів. :)

Ну і ціну, враховуючи ці недоліки, можна було би зробити трохи нижчу.

 

Прочитав адресу - задумався, не повірив... Поліз на сайт, глянув де, знову задумався.

На рах. близько, це тобі так здається.

От уяви, йти тобі по-любому прийдеться через колії, а це зимою-весною-осінню ще та пригода. Ладно мені в говнодавах, а в тебе, напевно, дівчина є? )) Ну про безпеку якби не говоримо. Якщо ж не йти через колії а лізти на міст, то це вже в 2 рази довше по факту. І скільки перти до сільпо? Не, ну, можна звичайно, вертатись на зупинку до Перемоги, і сідати на маршрутку, але до чого тоді говорити про якусь близкість? ) Так що ніякої близькості там нема. І я не пам'ятаю як іде 16 маршрутка (чи яка там до Слона).

Якщо ж є автівка, то теж багацько кружляти, навіть дуже багацько. Шляхопровід вроді ось він, рукою подати )) А так просто не виїдеш.

Ну про проект ти сам вірно все сказав.

Мій висновок - брати можна тільки при скруті і низькій вартості...  

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже спростували цю інформацію. Принаймні, на "Конкуренті" інформація така вже є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Lorelia сказал:

Вже спростували цю інформацію. Принаймні, на "Конкуренті" інформація така вже є.

Да-да

original-photo.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

Да-да

original-photo.jpg

Можливо не всі, але ця точно не без нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, LaMeRiLKiN сказал:

з Яковлєвим?

З ним-ним

http://www.volyn24.com/news/74375-dlia-chogo-odioznyj-regional-oleksandr-bashkalenko-zustrichavsia-z-luckym-vice-merom

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...