Перейти до змісту

Евро 2012: Украина – Франция [0:2] прямая видео трансляция


t0rik

Рекомендовані повідомлення

УПД. сподобалась фраза коментатора по ТРК Україна "...після того, що Шева зробив зі шведами, він мав би на них одружитись...."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я про сьогодення говорив, тому мінус є недоречним
в твоїх словах ні слова про час.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, шановний рефері поєдинку.... що ж ти нам таку могилу викопав - мав же вилучити Менеза в 1-му таймі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо в 1-му таймі наші грали достойно, то в 2-му -це вже "ізбієніє младєнца"...((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да що французи познущались то познущались над захистом, тільки штанга врятувала від третього гола :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стратегічна помилка Блохіна-випустити Девіча зразу по перерві.Наші подумали, що можна йти вперед великими силами і одразу отримали піку.Дві.Треба було тупо грати 11 чоловік в обороні.Бо команди як такої нема і близько, кожен тягнув ковдру на себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блохін чмо!!! коли вже вони перестануть слухати Суркіса кого випускати на поле?? з стількох футболістів Шахтаря, грає тільки один Пятов, іто тільки через те шо Шовковський травмувався, а так би жоден не грав би. Правильно колись свого часу Маркевич сказав коли йшов зі збірної: "Шо я не буду ставити на поле тих кого мені кажуть". а Мілевського, Алієва випускати а Девіча не випускати це треба яким дураком бути. Позор Блохіну, не такого від нього чекали!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, П'ятов молодчина...

Умнічка, що й казати!

Який олух оце напророчив коли набирав? :(

post-2742-0-81325800-1339788082_thumb.jp

P.S. Я щиро позаздрила отим вболівальникам, що лишились в грозу! Це ж який адреналін! Гадаю, будуть найкращі кадри з 2012.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех, такий шанс упустили... французи гарно грали, чого не можна сказати про наших...

в центрі поля таке враження що вони пива чекали, коли їм принесуть: ходили собі, гуляли можна сказати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як може Назаренко,чи Воронін,чи навіть Міля з Алієвим перебігати, або технічно обіграти французів-коли їх рівень , це Таврія ,ДК і т.д.

На Мазераті і так вистачає, нащо карячитись і вкалувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блохін чмо!!! коли вже вони перестануть слухати Суркіса кого випускати на поле?? з стількох футболістів Шахтаря, грає тільки один Пятов, іто тільки через те шо Шовковський травмувався, а так би жоден не грав би.

ти чекав Кучера чи Селезньова, Гая?))

одиного Ракицького замість Хача поставив. мутний тіп той Хачеріді..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну все.... тепер тільки перемога над англійцями забезпечить вихід з групи... інакше - лишимось побиті разом зі шведами, як колись під Полтавою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який олух оце напророчив коли набирав? :(

post-2742-0-81325800-1339788082_thumb.jp

а мене завжди вражае й дивуе твоя неперевершена уважнiсть до таких дрiбничок :) Шерлок Холмс (чи Конан Дойль) мабуть твоi далекiродичi :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, спадковість має місце, бо саме на цю дрібничку звернув увагу мій малий :D

Переглядаю фото з цього матчу, попри гіркий присмак поразки, кадри таки вийшли розкішні!

Невгамовна стихія в поєднанні з величчю "Донбас арени" замішана на емоціях та сподіваннях!

Хіба це не вражаюче?

Lightning-strikes-012.jpg

312208.jpg

312164-bolelshhik-sbornoj-ukrainy.jpg

312198-frank-riberi.jpg

Ukraines-Shevchenko--007.jpg

Більше тут і тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...