Перейти до змісту

З Днем Піонерії (Піонерської організації)


yura2281

Рекомендовані повідомлення

Пионер всегда готов :0050:

Хто памятає як це було.

Я пам'ятаю як це було.

В першу чергу в піонерію брали тих, хто добре вчився, а не створював теми на форумах як парєшать екзамени чи не піти в армію. Вчили бути ввічливими і доброзичливими. Вчили поважати старших і допомагати їм. Повністю заперечували тезис "моя хата з краю" і підтримувати "чужої біди немає".

Якщо опустити політичний аспект, в якому в наш час розбирається кожен сантехник та Гетто, то піонерія була позитивним елементом нашого суспільства. А якщо порівняти якими були покоління, які вступали в піонери, з тими, яких зашибісь шо пранєсло, то можна дискутувати дуже довго.

З.І. Всім піонерам привіт .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

картинко специально для Гетто :smile3:

117260drd.jpg

..и привет из врат Рая для Настоящих пионеров (раз есть религия, должен быть рай? но с возвратом. удобно :ok2:

post-32-0-29664200-1337502785_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

к чему я ? да к пионерии.. чего непонятно ? ))))))))))))))))) :)

ти як завше забіг, п.....ув висловився ( щось лише для себе зрозуміле)...

Питання только одне.... зачем прятаясь за монитор ? я задал вопрос... жду ответа... :)

твої слова, але вдало підходять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чё, собственно, не так ? мои размышления не вписываются в рамки восприятия некоторых особей ? :)

и при чём тут алкоголь ? Может проблема просто в не возможности исилить то, что нужно было бы осилить ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чё, собственно, не так ? мои размышления не вписываются в рамки восприятия некоторых особей ? :)

Может проблема просто в не возможности исилить то, что нужно было бы осилить ? :)

Люблю однако я, переливать из пустого - в порожнее)

или излагать свои мысли, которые мне кажутся мудрыми и порой - гениальными...

Какими их видят окружающие - мне, если уж быть совсем честным - плевать.

Может у остальных просто не хватает интеллекта, чтобы распознать мою мудрость и уникальность)

.... А вобще... когда-нибудь я напишу книгу...

нет, не для масс, скорее для собственного успокоения)

напишу как страшно жить, какие все кругом дураки и не лечатся!

Один я умный, в белом пальто стою красивый!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чё Гетто постоянно в тренде ???? ну не нравицца - не коментируй.. бо траха задалбывает это постоянное внимание... :_09::0156::).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хіба не 22 квітня був празднік? На ДН Лєніна? Чи я чьота прапустіл?

Гетто, пиши так, щоб не ти сам зрозумів, що написав, а й іншим було зрозуміло! Або відсип/налий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йоклмн, і в піонерах був, а ніколи раніше не чув... (прочитав в коментах на volynnews)

Пионер — всем ребятам пример!

Пионерка — всем ребятам примерка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хіба не 22 квітня був празднік? На ДН Лєніна?
22го певно були найурочистіші прийоми в піонери. І ще 7-го, листопада. Нє?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хіба не 22 квітня був празднік? На ДН Лєніна?

День Всесою́зной пионе́рской организа́ции и́мени В. И. Ле́нина (День пионерии)

— праздник пионерского движения, официально отмечавшийся в СССР 19 мая.

19 мая 1922 2-я всероссийская конференция комсомола приняла решение о повсеместном создании пионерских отрядов.

Этот день отмечался в СССР как день рождения пионерии.

После распада СССР День Пионерии перестал быть официальным праздником.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати... меня принимали в пионєры по всем законам.. у памятника Ленину... так что нефиг гнать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чё Гетто постоянно в тренде ???? ну не нравицца - не коментируй.. бо траха задалбывает это постоянное внимание... .

Офигенно! Вышел Гетто на площадь , снял штаны и давай елдой во все стороны трясти, приговаривая: "Не нравится - не смотри!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хіба не 22 квітня був празднік? На ДН Лєніна? Чи я чьота прапустіл?

На день народження Ілліча приймали відмінників. А в нашого однокласника і, по сумісництву, двієчника Юри день народження співпав з Іллічовим, і йому, як подарунок, пов'язали галстук разом з відмінниками. Як же ми "хорошисти" йому заздрили.

Це, заодно, до того, що вибору не було. Ми його і не потребували, ми хотіли бути піонерами, недовго але хотіли. Це вже пізніше почали носити галстук в кишені (на всяк випадок). В комсомол ніхто не заганяв, тільки добровільно, але це вже була Перебудова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...