Перейти до змісту

Роупджампінг у Луцьку 6, 7 та 8 квітня. Дубль 2. Перезавантаження


Misteria

Рекомендовані повідомлення

нУ ОТ І ДОЧЕКАЛИСЯ! :0163: Для тих, хто не встиг, не чув чи по якихось інших причинах не прийшов "політати" з нами 9, 10 березня - відбудеться друга спроба випробувати себе на міцність :0129: . Давайте поповнювати запаси адреналіну разом з нами

12204924c6cb.jpg

УВАГА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Для тих, хто стрибатиме вперше:

Ми схвально відносимся до попереднього знайомства з роупджампінгом, тому, якщо хтось не впевнений потрібно це йому чи ні – приїжджайте й дивіться, тому що це краще, ніж запитувати щось віддалено. «Наживо», як то кажуть, все можна буде наглядно побачити,і лише після цього прийняти рішення.

Тож озброюйтесь фотоапаратами, беріть з собою друзів і вирушайте на пошуки пригод разом з нами. Веселу та цікаву компанію гарантуємо=)

Не забуваємо вносити себе в списочки, з номерами телефону,бажаною датою "польоту" і кількістю людей, що буде з вами. ХТО ЗАБУВСЯ ВНЕСТИ СЕБЕ В СПИСОК - щоб потім не ображалися!! :0155:

На майбутнє: ДО стрибків на об*єктах, висота яких перевищує 100 м, допускатимуться тільки ті роуперим, яКІ стрибають САМІ, без допомоги інструктора і технічно ПРАВИЛЬНо. Отже, ТРЕНУЙтеся, гражданє=)) Це вам

такий собі пропуск-передкастинг перед серйозними речами=)

Ціна стрибочка – 100 грн

Також можна буде стрибнути в тандемі (в тому числі й з інструктором), або за ноги=) То вже як кого попре.

Номера організаторів

093-103-70-72, 098-205-50-72 (Денис, головний "кидало")

093-331-31-07 (Саша, інструктор)

063-103-29-20 (Віка - інструктор, офіційний представник команди у Луцьку)

Група в контакті - http://vk.com/id1471...#/event37040588

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опа, в мене 6 квітня днюшка)) Можна було б якось розбавити дійство)) чи краще в кіно сходити))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

093-103-70-72, 098-205-50-72 (Денис, головний "кидало")

Вікуль, а головне кидало ета як? Тіп той що дає пендаль під дупль?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відбудеться друга спроба випробувати себе на міцність

А де це відбуватиметься? Якщо не секрет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

093-103-70-72, 098-205-50-72 (Денис, головний "кидало")

Вікуль, а головне кидало ета як? Тіп той що дає пендаль під дупль?

Ну типу тоя так, жартома написала :D В нас просто Ден найменше цяцькається - раз, два, три - ПІШОв і все :) Ще ніхто назад по драбині не спустився - тільки злетів

відбудеться друга спроба випробувати себе на міцність

А де це відбуватиметься? Якщо не секрет.

Не секрет :P В Луцьку, район КРз, за авторинком. Там яка система - складаються списочки, потім формуються групи, назначається певна година - і тоді на кінцевій зупинці на КРЗ (за наріком) група збирається, їх зустрічають.

Опа, в мене 6 квітня днюшка)) Можна було б якось розбавити дійство))

у-ууу ;) Кльово!!! Іменинники - то окрема розмова :0155: будуть бонуси=)))

post-7592-0-54738600-1332958497_thumb.jp

post-7592-0-83765700-1332958567_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опа, в мене 6 квітня днюшка)) Можна було б якось розбавити дійство))

Я прыгал 10-го марта на свою днюху!

Очень круто :)

z_5a483195.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні організатори! А ви якусь відповідальність за організацію "польотів" несете? От стрибнула людина і щось наперекоси пішло, серцевий напад стався, чи ще щось подібне - хто відповідальність понесе? Чи маєте ви якісь дозволи проводити такі заходи і залучати до них людей, збираючи з них по 100 грн? Чи то так собі, без будь яких зобов"язань? щось типу - не вмієш плавати - не лізь у воду, а як поліз і втонув - то сам собі й винен?

Розкажіть, будь-ласка, детально про всі ці нюанси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З тої труби стрибати? о_О Я манав. Дешево, канєшно, 100 грн. Стрибав у Кам'янці з моста у році десь 2003, тоді було вже 200 грн. Але з тої іржавої труби це +100500 до виділення... адреналіну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От стрибнула людина і щось наперекоси пішло, серцевий напад стався, чи ще щось подібне - хто відповідальність понесе?

Типу якщо хтось несе відповідальність, то людина стане щасливіша при серцевому нападі? Поясніть...

В ідеалі підписується бумага з текстом сам пригнув - сам дурак. Відмова від претензій.

стрибав, сподобалось =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне діло - серцевий напад і бумага "сам пригнув -сам і дурак", і зовсім інше - порвався трос чи лопнув якийсь карабін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неужели, у этого "сам пригнув - сам і дурак" есть какая-то юридическая сила? ;)

А куда растяжка привязана и какая высота от точки крепления к ней троса до земли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і зовсім інше - порвався трос чи лопнув якийсь карабін

тоді їх посадять, з бумагою чи без. я не правий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От стрибнула людина і щось наперекоси пішло, серцевий напад стався, чи ще щось подібне - хто відповідальність понесе?

Типу якщо хтось несе відповідальність, то людина стане щасливіша при серцевому нападі? Поясніть...

В ідеалі підписується бумага з текстом сам пригнув - сам дурак. Відмова від претензій.

Пояснюю: З усієї моєї фрази Ви виділили для себе лише її частинку "стався серцевий напад" і ще й перекрутили значення фрази, приліпивши до слова щастя. А мова йшла зовсім не про щастя від серцевого нападу. Я ж написала: щось піде наперекоси - а це може бути і той же обірваний трос і ті ж іржаві залізяки ( на фото добре видно їх стан) можуть відвалитися, і ще візьміть до уваги такий простий фактор, як людська необачність, халатність(просто якесь кріплення не застібнули). Хто буде нести відповідальність тоді?

а щодо фрази "стався серцевий напад" - то ось приклад: хоче людина стрибнути з такої вишки, вважає себе абсолютно здоровою людиною. Але от за збігом обставин перед самим "польотом" у неї підвищився артеріальний тиск, а вона все одно планує стрибати.

Як на мене, то в команді організаторів обов"язково має бути кваліфікований лікар, який принаймні тиск має виміряти перед "польотом".

Питання до організаторів залишається відкритим.

Питання до Вас ,oSs, Ви якусь бумагу про те, що "сам стрибнув - сам дурак" підписували?

Ще Ви кажете, що їх посадять? А на основі чого їх посадять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні організатори! А ви якусь відповідальність за організацію "польотів" несете? От стрибнула людина і щось наперекоси пішло, серцевий напад стався, чи ще щось подібне - хто відповідальність понесе? Чи маєте ви якісь дозволи проводити такі заходи і залучати до них людей, збираючи з них по 100 грн? Чи то так собі, без будь яких зобов"язань? щось типу - не вмієш плавати - не лізь у воду, а як поліз і втонув - то сам собі й винен?

Розкажіть, будь-ласка, детально про всі ці нюанси.

Ну зрозуміло, що в разі нещасного випадку (яких за 7 років роботи команди на щастя не було) відповідальність несуть орагнізатори. Аякже! Оскільки від роупера НІЧОГО не залежить і ми повністю відповідаємо за цілісність системи, карабінів іт.д. Маємо дозволи на проведення робіт на висоті (роупджампнігом займаються професійні альпіністи), ну і домаовленість з власником території на проведення даних заходів. Якщо ви маєте на увазі закон - то нашв країна не настільки просунута, щоб писати в кримінальному чи адміністративному кодексі конкретно про такий вид екстримального спорту як роуп.

З тої труби стрибати? о_О Я манав. Дешево, канєшно, 100 грн. Стрибав у Кам'янці з моста у році десь 2003, тоді було вже 200 грн. Але з тої іржавої труби це +100500 до виділення... адреналіну.

Та труба ще нас з вами переживе - то точно :D

От стрибнула людина і щось наперекоси пішло, серцевий напад стався, чи ще щось подібне - хто відповідальність понесе?

Типу якщо хтось несе відповідальність, то людина стане щасливіша при серцевому нападі? Поясніть...

В ідеалі підписується бумага з текстом сам пригнув - сам дурак. Відмова від претензій.

стрибав, сподобалось =)

Явам таке скажу - по-перще: ЗА ЯЙЦЯ ніхто нікого стрибати не тягне. Люди приходять самі, повніст УСВІДОМЛЮЮЧИ куди і навіщо вони йдуть. Чи є ризик стрибати??? Блін, люди - ризик є навіть ходити вечором по місту. А якщо хворе серце - то треба гулдяти на природі, вязати шкарпетки, але ну ніяк не лізти на трубу. Те саме стосується людей з запахом алкоголю, психічно неврівноважених і неповнолітніх

Одне діло - серцевий напад і бумага "сам пригнув -сам і дурак", і зовсім інше - порвався трос чи лопнув якийсь карабін

Для того щоб нен сталося "порвався трос" існує СТРАХОВОЧНИЙ трос, а карабіни ПЕРЕД кожним стрибком перевіряються. Всі організатори молоді життєлюбиві люди. І повірте, в тюрму ну геть ніхто з нас не бажає , тому ми можемо 10 і більше раз тестувати систему перед тим, як запустити людину "в політ"

Друзі, давайте не будем нас передчасно садити :naezd: Невже форумчанам так не вистачає "хлєба і зрєліщ" , що всім ну так і хочеться щоб хтось не дай бог : обірвався, лопнув карабін чи стався серцевий напад?? Можна просто йти по вулиці і заробити пляшкою по голові, можна під машину потрапити і отримати серцевий напад ПРОСТО так. Для цього ж необов*язково лізти на вишку (трубу, міст)... По-моєму життя -взагаіл ризикова штука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, давайте не будем нас передчасно садити :naezd:

Та ніхто не хоче щоб ви сиділи. Якщо вас садитимуть, то мене це вже мало цікавитиме, бо я в такому випадку буду, скоріше за все, вже на кладовищі. А я туди хочу менше чим ви в тюрму, повірте. Просто знання того, що ви несете відповідальність додає віри, що до справи ви підійдете більш відповідально, чим люди, які ніякої відповідальності не несуть.

п.с. Дозвіл на виконання робіт на висоті... Хм, у вас є, а в мене? Я так розумію стрибки напівлегальні? Навіть більше нелегальні чим легальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, давайте не будем нас передчасно садити :naezd:

Та ніхто не хоче щоб ви сиділи. Якщо вас садитимуть, то мене це вже мало цікавитиме, бо я в такому випадку буду, скоріше за все, вже на кладовищі. А я туди хочу менше чим ви в тюрму, повірте. Просто знання того, що ви несете відповідальність додає віри, що до справи ви підійдете більш відповідально, чим люди, які ніякої відповідальності не несуть.

п.с. Дозвіл на виконання робіт на висоті... Хм, у вас є, а в мене? Я так розумію стрибки напівлегальні? Навіть більше нелегальні чим легальні.

Так вже історично склалося, що ні на території України, ні Росії, ні Білорусії немає легального роупджампінгу. Виходить він і не заборонений, але й не дозволений, бо в законі про такий вид діяльності нічого не пише. Були випадки, коли роуперам "приписували" порішення громадського спокою, але то коли діло відбувається на недозволених об*єктах чи в людних місцях (будинки наприклад). в нашому випадку власник території ДАВ ДОБРО на проведення стрибків, отже проблеми з міліцією не загрожують. Іще раз кажу - ми відповідаємо за кожного роупера!!! Сатті ненавмисне вбивство і вбиство з халатності НІХТО не відміняв, і це стосується не лише екстрималів, а всіх-всіх (принаймні на мій хлопський розум). Коли сам летиш з висоти - то страх відключається, але за КОЖНОГО пригуна переживаємо, як за власне дитя :0106: , по декілька раз перевіряємо карабіни-троси-системи, ціквимось чи готовий і як себе почуває... Особисто я планує ще як мінімум до 100 років дожити і притому на вОЛІ :g17: . Тому безпека кожного-то вже навіть питання неписаного кодесу честі, шолє)

А неповнолітнім можна?(16р)

Тільки з письмовим дозволом батьків (опікунів), або приходьте разом з батьками. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну зрозуміло, що в разі нещасного випадку (яких за 7 років роботи команди на щастя не було) відповідальність несуть орагнізатори. Аякже! Оскільки від роупера НІЧОГО не залежить і ми повністю відповідаємо за цілісність системи, карабінів іт.д. Маємо дозволи на проведення робіт на висоті (роупджампнігом займаються професійні альпіністи), ну і домаовленість з власником території на проведення даних заходів. Якщо ви маєте на увазі закон - то нашв країна не настільки просунута, щоб писати в кримінальному чи адміністративному кодексі конкретно про такий вид екстримального спорту як роуп.

Якщо відповідаєте, то яким нормативним документом? Хто ви є?? ТзОВ, ПРАТ, ПП, ФОП? Просто ватага однодумців самовбивць?

Роботи на висоті, що виконуєте ВИ САМІ, це одне, (про альпінізм знаю), а про те, що ви наражаєте на небезпеку усіх, охочих - це інше.

Власнику іржавої труби похуй все одно, що ви там робите, адже ви маєте дозвіл там робити САМІ, а не ті, хто розіб'ється. Він своє бабло отримав.

Щодо закону - є стрибки з парашутом. Там можна по закону, а ви чогось не договорюєте!

Та труба ще нас з вами переживе - то точно :D

Звідки така впевненість? Є технічні висновки якоїсь комісії? Якщо ні, то Ви ТОЧНО не професіонали, щоб оцінювати її техстан. Декого, хто розіб'ється, вона точно переживе. Тут ви праві на 101% !

А якщо хворе серце - то треба гулдяти на природі, вязати шкарпетки, але ну ніяк не лізти на трубу. Те саме стосується людей з запахом алкоголю, психічно неврівноважених і неповнолітніх

Знову ж таки, не Вам судити.

Є бажаючих підписати папір, разовий договір, а не Фількіну грамоту. Але, оскільки Ви "команда", а не юридична особа. То заключати такий "договір" не маєте права. Усі домовленості - повинні бути хоча б нотаріально завірені.

І ще одне, як ви по зовнішнім ознакам (вигляду) оцінюєте адекватність і фізичний стан здоров'я? Серед Вас є лікар який в праві це заключити "на ходу", чи Ви вимагаєте довідку про "адекватність" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жень, харе грузити хлопців. Ти за кого так розпереживався? Сам хоч стрибнути? Так піди до лікарів, перевір своє здоров"я (ти ж то не для них робиш, а для себе, бо мертвому тобі буде пох нато, чи посадять їх чи ні) Коли впевнений сам в тому шо здоровий, то тоді вже йди до них і дивись як перевіряють троси і карабіни. І якшо все влаштовує - стрибай. А нє, то ніхто нікого під дупу не пхає.

То так, думки в слух. Але за совю безпеку тре дбати самому і самому перевіряти своє здоров"я, а не надіятись на то, шо за тебе то зроблять інші.

Селяві.

Хватить чіплятись до людей, які роблять то шо їм подобається і ше й, яка наглість, пробують на тому заробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мікс, шариш.

Розкудкудахкались тут мля вони.

Хочеш - приходь і стрибай. Не хочеш - до побачення.

Так нє. Треба понити, почіплятись, доколупатись і повоняти.

Маладци

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти ж то не для них робиш, а для себе, бо мертвому тобі буде пох нато, чи посадять їх чи ні

враховуючи все вищесказане, логічно було б платити за розвагу не до, а після неї )) а то буде як в анекдоті про десантників:

- Гатов? Пашол!

- Гатов? Пашол!

- Гатов?

- Нє!

- Пашол! Пашол! Пашол! Пашол! Гатов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє. Опосля тоже можуть бути нюанси. Вот прийшов ти, стрибнув і наложив в штани, а патом заявив, шо ніфіга платить не буш, бо організатори тобі ше хімчистку винні :) ТАк шо - утром дєньгі, вєчєром стулья.

З.І. Я жодного відношення до джамперів не маю. Просто висловлюю своє ІМХО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...