Перейти до змісту

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..


Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Грубо:

400 працівників при ЗП 3200 = 1,790 млн.грн

140 працівників при 6000 = 1,17 млн грн

Так не коректно порівнювати,  бо це специфічний електротранспорт, ту ж тролейбусну лінію треба обслуговувати, там - сів і поїхав по готовій дорозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Тобто якщо возиш пенсіонерів безкоштовно то штат і витрати мають бути в 2 рази більші ніж необхідно? Логічно!

Коли 80% пасажирів пільговики то і прибутку катма, і як наслідок нема оновлення матеріально-технічної бази, нема зарплат, нема сервісу. Про штат можна довго сперечатись, але обслуговуючий персонал має бути, і з цим не посперечаєшся, можливо бухгалтерів і економістів трохи оптимізувати й можна, але ж невідомо скільки їх в штаті, може всього два, диспечери там теж невідомо навіщо, бо ніколи не знають що в них на маршрутах, ну або не признаються. А ремонтники, при умові що рухомий склад має середній вік +-30 років і мережа такого ж віку - це необхідність, аутсорсинг тут не підходить, бо роботи непочатий край і постійно. І не треба розказувати що закупили польські зламки. На даний час це єдина можливість забезпечити місто транспортом і не дати маршрутчикам остаточно монополізувати ринок перевезень і диктувати свої умови. Про "Санрайз" краще мовчати ніж говорити, наприклад вони не знаю якими правдами чи неправдами захопили маршрут 230 Луцьк-Воротнів, а їздять лише тоді коли пасажирів як в консерві, "невигідні" рейси просто ігнорують. Водій просто телефонує колезі: "людей мало, не виїзжай" - треба нам такий сервіс?

Ну і з іншого боку: я, як пасажир який платить, мрію про навігацію в тролейбусах. Час нині дорого вартує, щоб години проводити в очікуванні транспорту.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, itax сказал:

Особливо гарні білі ободки на колесах.

Вони давним-давно таке робили, чому перестали потім, можливо бо непрактично - потече масло з бортового редуктора і всьо. А далеко не всі водії доглядають за машиною.

Свого часу ми з другом самі фарбували тролейбус №165 , де теж ободки білими робили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ukrainec сказано:

А приклади "Санрайза" та ін. з "паралельної реальності"

це той санрайз, що подав пасажиропотік по 2-кам у 160 000 а на фіналі вийшло 320 000 ?

пруф  

Зокрема, з 25 січня по 20 лютого з ініціативи міськради у міському транспорті Луцька провели підрахунки пасажиропотоку. Зокрема, студенти п’ятьох професійно-технічних училищ міста, Луцького національного технічного університету, а також працівники департаменту муніципальної поліції рахували кількість пасажирів на таких маршрутах, як 2, 12, 19, 22, 22а та 17а.

Кожен «експерт» обліковував пасажирів з трьома категоріями – діти, пільговики та повні платники. Також кожен спостерігач повинен був залишатися у транспорті у випадках, коли автобус з’їжджав з маршруту для ремонту або в інших непередбачених ситуаціях.

Директор департаменту економічної політики Луцькради Олександр Озінович зауважив, що за підсумками підрахунків кількість пасажирів на цих маршрутах набагато вища, аніж подавали самі перевізники.

Зокрема, на маршруті № 17а повідомляли про 180 тисяч пасажирів, а моніторинг маршруту показав 280 тисяч, на маршруті № 12 подавали 196 тисяч, однак дослідження порахувало 238 тисяч. Подібна ситуація й на інших маршрутах, зокрема, на маршруті № 2 перевізник подавав 165 тисяч, а виходить 326 тисяч (до речі, собівартість проїзду тут найнижча – 2,28 гривень), на маршруті №22 – 165 та 217 тисяч.

Hide  

 

От розкажи мені.

Як на твою думку виїжджає тролейбус на маршрут? Які процеси і скільки в цьому задіяно?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, itax сказал:

Вчора побачив свіжопофарбований 160й (здається, може 120й, але по фото вже не можу побачити) - гарно виглядає, хоч і без логотипів ЛПЕ.

Вже з логотипами, забрендували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто тролейбуси протиставляються маршруткам, як дешевший вид транспроту. Про те ніякий він не дешевий, просто за нього ми платимо двічі, раз при сплаті проїзду, другий завуальовано з наших податків.

Навіщо себе обманювати?

Тому мені і смішно, і страшно чути, що на 47 тролейбусів потрібен штат в овер 400 чоловік. На мою думку краще "явні" 4 грн в гавномаршрутці і похерити ЛПЕ ніж переконувати себе в тому що "троль це зручно" , +неявно до цього по різним "мутним" схемам будуть вимиватися коошти з нашого з вами б"юджету на дофінансування ЛПЕ.

Зекономлені кошти можна використати на закупку медичного обладнання, медрепаратів, фінансування освіти (хоча з ними та ж тема, що і з ЛПЕ), культури, будівництва/ремонту доріг тощо

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

Просто тролейбуси протиставляються маршруткам, як дешевший вид транспроту. Про те ніякий він не дешевий, просто за нього ми платимо двічі, раз при сплаті проїзду, другий завуальовано з наших податків.

Навіщо себе обманювати?

Тому мені і смішно, і страшно чути, що на 47 тролейбусів потрібен штат в овер 400 чоловік. На мою думку краще "явні" 4 грн в гавномаршрутці і похерити ЛПЕ ніж переконувати себе в тому що "троль це зручно" неявно, + до цього по різним "мутним" схемам будуть вимиватися коошти з нашого з вами б"юджету на дофінансування ЛПЕ.

Зекономлені кошти можна використати на закупку медичного обладнання, медрепаратів, фінансування освіти (хоча з ними та ж тема, що і з ЛПЕ), культури, будівництва/ремонту доріг тощо

 

 

При всій повазі до вас - ви не праві. тролейбус не дешевий вид транспорту, а по-перше екологічний, по-друге комунальний - тобто місцева влада (а отже і ми з вами) може регулювати його роботу, по-третє соціальний. бо як би там не було, а від реальності не втечеш - у нас старе населення. на 100 працюючих - 130 пенсіонерів, і більшість з цих працюючих в силу свого виховання чи ментальності чи релігійних переконань, чи під впливом інших факторів,  з усіх сил намагаються приховати свої реальні зарплати і сплатити податки "на закупку медичного обладнання, медрепаратів, фінансування освіти (хоча з ними та ж тема, що і з ЛПЕ), культури, будівництва/ремонту доріг тощо", ЄСВ для пенсійного забезпечення, тощо. В таких умовах пенсіонери будуть і надалі  отримувати злиденні пенсії і не матимуть змоги платити 4 грн за проїзд. А підвищення вартості проїзду для тих пасажирів які все таки платять аж ніяк не вплине на фінансовий стан ЛПЕ. А приватні перевізники, при відсутності альтернативи у вигляді комунального транспорту, зовсім злетять з котушок, і про 4 грн. будете тільки мріяти.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Просто тролейбуси протиставляються маршруткам, як дешевший вид транспроту. Про те ніякий він не дешевий, просто за нього ми платимо двічі, раз при сплаті проїзду, другий завуальовано з наших податків.

Навіщо себе обманювати?

Тому мені і смішно, і страшно чути, що на 47 тролейбусів потрібен штат в овер 400 чоловік. На мою думку краще "явні" 4 грн в гавномаршрутці і похерити ЛПЕ ніж переконувати себе в тому що "троль це зручно" , +неявно до цього по різним "мутним" схемам будуть вимиватися коошти з нашого з вами б"юджету на дофінансування ЛПЕ.

Зекономлені кошти можна використати на закупку медичного обладнання, медрепаратів, фінансування освіти (хоча з ними та ж тема, що і з ЛПЕ), культури, будівництва/ремонту доріг тощо

 

ти забуваєш про тих, хто в тролях їздить безплатно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Sh_Ok сказано:

 

При всій повазі до вас - ви не праві. тролейбус не дешевий вид транспорту, а по-перше екологічний, по-друге комунальний - тобто місцева влада (а отже і ми з вами) може регулювати його роботу, по-третє соціальний. бо як би там не було, а від реальності не втечеш - у нас старе населення. на 100 працюючих - 130 пенсіонерів, і більшість з цих працюючих в силу свого виховання чи ментальності чи релігійних переконань, чи під впливом інших факторів,  з усіх сил намагаються приховати свої реальні зарплати і сплатити податки "на закупку медичного обладнання, медрепаратів, фінансування освіти (хоча з ними та ж тема, що і з ЛПЕ), культури, будівництва/ремонту доріг тощо", ЄСВ для пенсійного забезпечення, тощо. В таких умовах пенсіонери будуть і надалі  отримувати злиденні пенсії і не матимуть змоги платити 4 грн за проїзд. А підвищення вартості проїзду для тих пасажирів які все таки платять аж ніяк не вплине на фінансовий стан ЛПЕ. А приватні перевізники, при відсутності альтернативи у вигляді комунального транспорту, зовсім злетять з котушок, і про 4 грн. будете тільки мріяти.

1) Ви часто намагались вплинути на роботу того чи іншого комунального підприємства?

2) якщо б дотрималися рекомендацій 6 річної давнини і запровадили адресну допомогу на проїзд, то думаю вже всі б до цього часу звикли.

3) щодо "ментальності чи релігійних переконань" тут вже потрібно вибирати, хочемо ми вибратися з "лайна" чи залишитися на тому ж рівні.

4) Знизити тариф в приватних перевізників легше ніж ви собі думаєте, виключити монополістів з ринку і віддати на поталу дрібних перевізників. Хто ще пригадує часи коли маршрутки ходили до 01:00 год і з меншим інтервалом той думаю погодиться. Зараз хто собі дозволив відкрити рота по збільшенню вартості проїзду - монополіст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Ukrainec сказано:

1) Ви часто намагались вплинути на роботу того чи іншого комунального підприємства?

2) якщо б дотрималися рекомендацій 6 річної давнини і запровадили адресну допомогу на проїзд, то думаю вже всі б до цього часу звикли.

3) щодо "ментальності чи релігійних переконань" тут вже потрібно вибирати, хочемо ми вибратися з "лайна" чи залишитися на тому ж рівні.

4) Знизити тариф в приватних перевізників легше ніж ви собі думаєте, виключити монополістів з ринку і віддати на поталу дрібних перевізників. Хто ще пригадує часи коли маршрутки ходили до 01:00 год і з меншим інтервалом той думаю погодиться.

1) намагалась, саме на ЛПЕ, переглянули графік руху тролейбуса яким я користують. 

2) для виплати адресної допомоги потрібно знайти окремі кошти, і їх буде потрібно в рази більше ніж відшкодовують ЛПЕ та іншим перевізникам, тому що зараз пільгами користуються фактично тільки міські пенсінери, і то ті які ще можуть пересуватись і мають в тому потребу. навіть якщо порахувати проїзд один раз в день в дві сторони: 4х30х50000(к-сть пенсіонерів лише в м.Луцьку) = 6000000 грн, або 4х30х275000(к-сть пенсіонерів в області)=33000000 грн. не думаю що зараз держава відшкодовує таку суму. ну і психологічний момент - отримає старенький до пенсії 1300 грн ще 120, витратить їх на ліки, на хліб, на цукерки..., а до поліклінніки вже й нема за що доїхати. так, звісно, людина має планувати свої витрати, але як спланувати ті 1300 грн, коли тобі ще й багато років, і ти може й забув математику, а може й не знав, а гроші в гаманці є - то й тратиш.

3) ноу комментс. всі хочуть вибратись з лайна, але переважно за чужий рахунок. всі знають що красти погано, але мені ж трішки можна. і за диплом платити це погано, але ж до моєї дитини просто придирається викладач, і на права треба ж здати, але мені ж треба термінво, і за кермо п"яному не можна сідать, але я ж випив лише трішки - це можна продовжувати до безкінечності....

4) утопія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Sh_Ok said:

Ну і з іншого боку: я, як пасажир який платить, мрію про навігацію в тролейбусах. Час нині дорого вартує, щоб години проводити в очікуванні транспорту.

Навігація не панацея: в Рівному запустили, але треба ще табло встановлювати на всіх зупинках. Наявність чіткого графіку руху і табличка на кожній зупинці і незмінність протягом достатньо дового часу - запорука успіху вже на 60%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1я мав на увазі вплив на макроекономічні показники КП; 2.хто визначив що пенсіонеру потрібно щодня, двічі кудись їхати (правильно ЗАКОН який треба змінювати)?  3. ноукомент 4.крок до утопії диктатура монополій.

 

Треба не боятися змін, а робити зміни. Бо чим довше в цьому грузнеш, тим довше це тебе тягне на дно.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 minutes ago, Ukrainec said:

4) Знизити тариф в приватних перевізників легше ніж ви собі думаєте, виключити монополістів з ринку і віддати на поталу дрібних перевізників. Хто ще пригадує часи коли маршрутки ходили до 01:00 год і з меншим інтервалом той думаю погодиться. Зараз хто собі дозволив відкрити рота по збільшенню вартості проїзду - монополіст.

але цього не буде. Ті хто курує маршрутки при владі добре за це тримається. І не буде у нас "чесної конкуренції" і "дрібних перевізників". Розказували, що людина, яка посміла якось там повпливати на деякі графіки деяких маршруток несподівано для себе відхватила по голові і більше там не працює і тим питанням не займається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 hours ago, Zheny@ said:

Із запуском валідаторів - часу у мене мало.

запитання по темі. Став частіше їздити тролейбусами - віднайшов, що не на всі зупинки є на сайті lpe.at.ua інформація, деякі доводиться вираховувати. Зараз працюю над тим, аби зробити собі зручну пам'ятку для особистого користування.

 

А питання наступне - можливо є десь графіки руху в зручному вигляді (електронному) або як можна їх отримати - я би зміг звести і поділитись з іншими, також контролювати правильність інформації на тих зупинках, де буваю. Мені не складно, та і певний вклад в спільну справу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, itax сказано:

але цього не буде...

Цим ви переконуєте себе, не мене. Це політичне рішення, а тому його досягнути легше ніж досягнути прибутковості ЛПЕ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Ukrainec сказано:

1я мав на увазі вплив на макроекономічні показники КП; 2.хто визначив що пенсіонеру потрібно щодня, двічі кудись їхати (правильно ЗАКОН який треба змінювати)?  3. ноукомент 4.крок до утопії диктатура монополій.

 

Треба не боятися змін, а робити зміни. Бо чим довше в цьому грузнеш, тим довше це тебе тягне на дно.

 

громада і не повинна впливати на макроекономічні показники, єдиний можливий вплив - використовувати і оплачувати продукт, або послугу цього підприємства, ну і можливо брати участь в комісії з призначення керівництва - це вже посередництвом обраних депутатів.

щодо пенсіонерів - дай вам боже здоров"я на довгий вік - доживете до пенсії побачите скільки разів треба їздити, і чи закриєте себе в клітку. не можна обмежувати людину в її елементарних потребах тільки тому що вона похилого віку і не має грошей.

зміни робити треба, але зважено і не по чужих головах. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 minutes ago, itax said:

але цього не буде.

малось на увазі при наявній політичній ситуації, судовій системі і т.і.

 

23 minutes ago, Ukrainec said:

Це політичне рішення, а тому його досягнути легше ніж добитися прибутковості ЛПЕ.

Щиро бажаю успіху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 hours ago, Zheny@ said:

яка ?

 

Так я ж в своєму пості лінк приліпив :huh:. Ось ця.

З Miro.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, itax сказал:

Став частіше їздити тролейбусами - віднайшов, що не на всі зупинки є на сайті lpe.at.ua інформація,

У водіїв саме по цим контрольним зупинкам є графік. Депо надавало саме такі графіки, які видаються водіям.

5 часов назад, itax сказал:

Ну і з іншого боку: я, як пасажир який платить, мрію про навігацію в тролейбусах

ЖПС активно працює повним ходом на всіх тролейбусах, але поки вільний доступ не надають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, а якого милого 2ка остання їде зразу в депо, а не зайві 2-3 кілометри на район? минулого тижня було норм, сьогодні так. може у цього 219 шось зламалось? спробую розпитати водія чи контролера як вільніше стане


Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, itax said:

Надіслано від мого Lenovo A5000, використовуючи Tapatalk
 

 

Lenovo A5000 - це тіпа круто? Сорі за офтопік :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хаха, весело, це оказується диспетчера зрізали так рейс! ну от вам будь-ласка, тепер цим рейсом на район уже ніхто не буде їздити, будуть маршрутками. А ви потім будете дивуватись, чого пасажиропотік падає. Ладно б йому ще півкола було їхати, я розумію. Але ж тут реально на 5-7 хв крюк, а люди їздити не будуть ;( Жень, зможеш дізнатися, звідки ноги ростуть?


Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Lenovo A5000 - це тіпа круто? Сорі за офтопік [emoji4]

це софт автоматом ставить, можу тільки постфактум редагувати

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...