Перейти до змісту
Panterka22

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..

Recommended Posts

Відео робив сам, якщо що можу підсказати (це не перше моє відео), зробити, завжди готовий допомогти.

Редаговано Panterka22

Поширити це повідомлення

проблема. частину не залило.

пробую знову, ссилку заміню, прошу вибачення :0153:

Редаговано Panterka22

Поширити це повідомлення

Зупинку-другу можна і пєшкарусом прогулятись ;)

Я суть зрозумів, але ж ти і сам розумієш шо старе списали, а нове тупо нема за що купити. Людям зп не платять місяцями...

У новому Богдані їхати приємно, не один раз їздив, але ось в старих юмз - вибачте, це не тролейбус, а знущання над людьми!

Редаговано Ha3ik

Поширити це повідомлення

Зупинку-другу можна і пєшкарусом прогулятись ;)
це якщо є час на погулять. А якщо на час приходиться зважати, то на короткі відстані (авто чи таксі не враховую) тролейбуси саме то.

Поширити це повідомлення

Ми це і обговорюємо. Щоб люди отримували зарплату, і половину з того хламу можна було відновити потрібно повністю міняти транспортну систему міста, або чекати, чекати поки не буде так як з містом Дзержинськ.. а так буде, тільки потрібно почекати.

Відео буде хвилин за 40, рано вийшов із-за цього частина пропала..

прошу вибачення

Редаговано Panterka22

Поширити це повідомлення

Від того що ми тут на кнопки жмакаємо в ЛПЕ нічьо не зміниться.

Не зміниться, якщо ми, ті хто користуються, і тим кому вигідно піднімати електротранспорт міста будуть просто лепетати язиками. Все залежить від нас, як вище і писалось.

Поширити це повідомлення

Якщо не секрет, просте запитання. Ти найшов скажімо якийсь нормальний мотоцикл. Просто трішки поржавів і камери пробиті. А собівартість його нормальна. Ти його залишиш там де найшов чи потянеш додому і будеш ремонтувати?

Так само і тролейбуси, де брухт там брухт, на є і нормальні, мінімум 5 яких можна відремонтувати. Там цілі вікна, салон, коробка. Тролейбуси не використовувались пару років, вони просто потерпали від природи і недбалих рук.

Поширити це повідомлення

Пардон, тролейбусам років вже більше ніж мені!

А за радянських часів машини списували через 8 років, про громанський транспорт не скажу, але не думаю що він їздив довше. А стали вони явно не від гарного життя. Ціле вікно не означає що тролейбус можна використовувати, там рама грає від носа до хвоста, при чому декільки раз, а ти росказуєш мені про вікна! Їх давно потрібно списати, питання стоїть в іншому: чим замінити?

Хоча якщо Вам подобається на таких зламках їздити, а писати більше нічого не буду...

Поширити це повідомлення

Та що тут думати. Для того, щоб оптимізувати рух транспорту у луцьку - маршрутки + троллейбуси, потрібний спеціаліст у цій галузі, який зможе зробити чіткий зважений графік, який би не переповнював вулиці зайвим трансфпортом. Але таких спеціалістів у Луцьку немає, тут, дійсно, потрібно звертатись або за кордон, або в "столицю" до приватної фірми, яка може цим серйозно зайнятись.

Поширити це повідомлення

Ці зламки це ціла історія..

Тут потрібно нормальним мером бути, і все в своїх руках тримати. Стояти за своє місто до кінця. Достатньо вийти до людей, поспілкуватись, обговорити, само собою пообіцяти і виконати. В Вінниці всі задоволені, там і спеціаліст найшовся, і не з за кордону. Не думаю, що у нас не знайдеться.. аби бажання найшлось та ціль.

Переробив, дещо змінив, через 10 хвилин буде готове ;)

Редаговано Panterka22

Поширити це повідомлення

Автор дякую за небайдужість!

Для тих хто хоче знайти винного))):

Перечитайте тему...

Нічого не відчули?

Не розумієте по якій причині тролейбуси помирають?

...

може і на краще....

напевно не варто примножувати журбу....

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз