Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

а хіба бренд "водафон" одразу не мав таких кольорів?

через те його і вибрали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Через декілька секунд з'являється.

теж таке буває, грішу на телефон

Вже чув таке не від одного юзера МТСа, так що проблема явно не в телефоні ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема явно не в телефоні

У мене номер на 095 і все працює без проблем, а у дружини 050 і з ранку проблеми з набором, їй подзвонити можна, а вона ні...:(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

МТС сьогодні прикалується: то українською то російською повідомляє мені перед початком дзвінка, що коштів на рахунку 1,74 грн, то тричі російською говорив те саме, тільки називались суми в 45 коп і в мінус 85 коп

)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки у мене сьогодні приходять, але не відправляються смс через МТС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене теж не відправляються СМС через МТС... бо я цим гівном не користуюсь ;)

 

Народ, скільки років можна сидіти на цьому лайні лише з-за того, що "бо багато моїх знайомих на ньому"??? Та кидайте нафіг той МТС і люди теж за вами потягнуться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене теж не відправляються СМС через МТС... бо я цим гівном не користуюсь ;)

 

Народ, скільки років можна сидіти на цьому лайні лише з-за того, що "бо багато моїх знайомих на ньому"??? Та кидайте нафіг той МТС і люди теж за вами потягнуться!

на що змінити то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на що змінити то?

На Київстар. Навряд чи там краще, але чим більше людей на нього перейде, тим легше мені буде на мтс і лайф :)
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на що змінити то?На Київстар. Навряд чи там краще, але чим більше людей на нього перейде, тим легше мені буде на мтс і лайф :)

Спробуйте КС і відчуєте різницю в КС дуже рідко бувають обриви звязку, або замість слів булькання як в МТС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте КС і відчуєте різницю в КС дуже рідко бувають обриви звязку, або замість слів булькання як в МТС.

В мене й зараз немає претензій до МТС і до якості їхніх послуг. А якщо люди прислухаються до моєї поради про міграцію на КС, то стане ще краще. :) Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


на що змінити то?
та чи КС, чи Лайф. І те і те зара (не вчора-сьогодні, а на протязі останніх РОКІВ) працює якісно і покриття має гарне
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я заплатив 100 грн. і на рік маю безліміт всередині мережі і безлімітний Інтернет. КС чи Лайф мені таке може запропонувати? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я заплатив 100 грн. і на рік маю безліміт всередині мережі і безлімітний Інтернет. КС чи Лайф мені таке може запропонувати? 

Чому 100? який пакет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Чому 100?

Була акція, тривала десь 2 м-ці. Десь тут писали про неї.


який пакет?

Смартфон 0.50

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


і безлімітний Інтернет
якість того інтернету така що сторінки переглядати на борді важко, а звязок уже й нема чого казати, і так всі знають хто з цим яйцем стикався і може порівняти що МТС найгірший оператор, да дешево скажуть інші але дешеве це не завжди якісно а вірніше навпаки завжди неякісно.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я заплатив 100 грн. і на рік маю безліміт всередині мережі і безлімітний Інтернет. КС чи Лайф мені таке може запропонувати? 

+1

 

Вчора телефонувала якась дівашечка, проводила опитування з купою питань про якість послуг мтс-су (оцінювала на 3-4 з 10ти).

Користують мтс-ом +/- 15 років - основний оператор. Ще стільки ж маю кс. Навіть номерів ніколи не міняла.

На питання, чи планую міняти оператора - відповіла - НІ. 

На питання, чи пораджу своїм друзям/знайомим мтс - також дала відповідь НІ)))

Якось так все запущено...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні клієнти, вітаємо! Ви отримаєте швидкісний 3G у Луцьку вже 30 листопада. Протягом цього часу можливі тимчасові складнощі зі зв'язком через налаштування мережі. Дякуємо за розуміння! www.mts.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні клієнти, вітаємо! Ви отримаєте швидкісний 3G у Луцьку вже 30 листопада. Протягом цього часу можливі тимчасові складнощі зі зв'язком через налаштування мережі. Дякуємо за розуміння! www.mts.ua

tkjwhotfmkiz.png
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...