Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Це так, загальні симптоми, а про зміни з 1 червня 2014, то СМС з цифрою 0 на номер 555

і що дасть ця СМС? поясни детальніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

а про зміни з 1 червня 2014, то СМС з цифрою 0 на номер 555 і буде Вам щастя.

щойно так зробив відправив смс з цифрою 0 на номер 555, у відповідь прийшла смс зі змістом "Для подключение акции пожайлуста, отправте пустое sms на номер 555" Після цього здійснив перший сьогоднішній дзвінок та не допомогло, зняло 27 коп (. Можливо треба відправити пусте смс на номер 555 і що це за акція про яку писало в смс ??

Змінено користувачем Chyvak
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в п"ятницю зняли 30грн, загнали рахунок в мінус. Дзвоню, кажуть, вам не доцільно зняли плату, залиште заявку, розберемось гроші повернемо. Вже другий день жду, грошей нема....

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в п"ятницю зняли 30грн, загнали рахунок в мінус. Дзвоню, кажуть, вам не доцільно зняли плату, залиште заявку, розберемось гроші повернемо. Вже другий день жду, грошей нема....

така сама штука, чекаю вже 6 день... Писав, дзвонив, то говорили спеціалісти ще розбираються, чекайте смс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що дасть ця СМС? поясни детальніше

сам запитав, сам відповім - проконсультувався з двома різними операторами, щоб вияснити істину))) так от - якщо у Вас підключена послуга "Довше з МТС", в ході якої раніше нараховувалося бульше хвилин, смс, мегабайтів, то абонплата знімається щодня, незалежно від користування послугами, але дається більший об'єм цих послуг. Відіславши смс "0" на номер 555, Ви можете відключити цю послугу і Вам буде нараховуватися стандартна кількість хвилин і т.д., і при цьому абонплата буде зніматися лише в день користування послугою (окремо інет, смс, дзвінки).

Абонплата 0,27 грн. буде зніматися у будь-якому випадку, принаймні у ТП "Супер МТС 3Д 0-35+".

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про детальніше... з 1 по 15 червня усім абонентам регіональної лінійки 3D-нуль (0-35+, 0-35, 0-25, 0-український) будуть підключені дані умови. Відмовитись від них можна відразу після підключення, якщо пропозиція ще не підключена (АП не знімається), то відключати поки нічого.

Да, ще забув додати, до попереднього поста, якщо у Вас великі проблеми/запитання щодо "крадуть гроші" чи інших питань а 111 не допомагає, то пишіть сюди - http://www.mts.com.ua/rus/ask_expert.php там відповідають спеціалісти якісно вищого рівня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 1 по 15 червня усім абонентам регіональної лінійки 3D-нуль (0-35+, 0-35, 0-25, 0-український) будуть підключені дані умови.

"Дані умови" - це мається на увазі т.з. спеціальні умови?

на сайті мтс сказано так:


  • Новим абонентам тарифу «Супер МТС 3D Нуль 35+» спеціальні умови підключаються автоматично і починають діяти через 30 днів після першого дзвінка і поповнення рахунку на суму від 40 грн одним платежем у разі виконання умов, вказаних вище.

  • Існуючим абонентам тарифу «Супер МТС 3D Нуль 35+» для підключення спеціальних умов достатньо надіслати безкоштовне порожнє SMS на номер 555. Підключення буде здійснено протягом доби. Спеціальні умови починають діяти через 30 днів після підключення у разі виконання умов, вказаних вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, все тут але сумніваюсь, що хтось внятно дочитає до кінця.

відправив смс з цифрою 0 на номер 555, у відповідь прийшла смс зі змістом "Для подключение акции пожайлуста, отправте пустое sms на номер 555" Після цього здійснив перший сьогоднішній дзвінок та не допомогло, зняло 27 коп

є багато нюансів, плюс не знаю точну назву твого тарифу та підключених додаткових акцій, напевно в тебе підкл ще "Довше з МТС", або «Пользуйтесь и не платите» чи увікнута послуга 3D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба скаржитися в Антимономопольний Комітет, управління захисту прав споживачів, задовбувати оператора. Згідно статті операторам рекомендували не міняти умови тарифу, без згоди споживачів. Але не знайшов як вони відреагували на вимоги АМКУ.

http://www.unian.ua/society/821687-amku-vimagae-vid-mobilnih-operatoriv-ne-zminyuvati-tarifi-bez-zgodi-abonenta.html

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там я все уважно прочитав, навіть цитував той сайт в своєму попередньому пості, консультувався з двома працівниками кол-центру.

в ТП "Супер МТС 3Д 0-35+" (без підключених спеціальних умов, довше з МТС) в разі здійснення дзвінка, буде знято 27 коп. і нараховано 200 хв. в мережі, при підключених спеціальних умовах буде нараховуватися щодня 400 хв. в мережі і зніматися абонплата 27 коп. незалежно телефонував комусь сьогодні, чи ні.

Про смс "0" на номер 555 писав вище.

абонплата буде зніматися полюбому - від Вас залежить чи щодня (в разі підключення спеціальних умов) чи лише в день користування (базові умови).

tRITY.png

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

операторам рекомендували не міняти умови тарифу

ключове слово "рекомендували". Думаю перед введенням цих змін юристи добре потрудилися, щоб все було ніби-то законно. Типу: ТП не міняється, міняється лише плата за корисутвання пакетами послуг, які абонент може сам або підключити, або якщо не бажає ними користуватися, то відключити. Створюється така собі ілюзія контролю за своїм ТП та витратами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясніть для тих хто в танку...

тариф "СУПЕР МТС 3D НОЛЬ 35+" - раніше знімали 40коп., зараз 27.

На інші оператори - 0.35грн. як було. Що не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поясніть для тих хто в танку...

раніше знімали 40 коп. не у всіх абонентів.... а будуть знімати 27 коп. у всіх :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будуть знімати 27 коп. у всіх

чого ж у всіх? тільки якщо дзвонили...

тай 8грн/міс - це не глоюально велика сума щоб так переживати. 3-4 рази пішки - тай місяць можна безплатно опромінюватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ключове слово "рекомендували". Думаю перед введенням цих змін юристи добре потрудилися, щоб все було ніби-то законно. Типу: ТП не міняється, міняється лише плата за корисутвання пакетами послуг, які абонент може сам або підключити, або якщо не бажає ними користуватися, то відключити. Створюється така собі ілюзія контролю за своїм ТП та витратами.

Рекомендації АМКУ, тільки називаються "рекомендаціями", фактично це - накази.

З тієї ж статті, на яку я давав посилання:

"Як повідомляв УНІАН, в вересні минулого року Антимонопольний комітет України порушив справу щодо мобільних операторів «Київстар» і «МТС» за невиконання рекомендацій зі зниження внутрішніх тарифів."

Борітеся — поборете!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раніше кожен день не знімали.....

Як в якому тарифі... я перейшов в свій час на ті 0 ... то короч було 200хв і 100смс в сутки взагалі без абонплати.... повністю безкоштовно.. знімалось лише за смс і дзвінки на інші оператори і стаціонари... потім плавно збільшили вартість на стаціонари і інші оператори...потім плавно збільльшили вартість коли виговориш 200хв .... далі дійшли до смс що вже вони не халявні тих 100 а якшо ти користуєшся то зніме 50 коп в день...за 100смс..

а тепер і до хвилин дійшли 27 коп в день.....

народ до халяви звикший і це зрозуміло але вірно сказано було справа не в тих 8 гривнях в місяць.... а більше в підході і якості послуг... а то зв"язок з року в рік у них стає все більш ЛАЖОВИЙ а ціну вони піднімають... норм залежність.... кормлять завтраками що ми оновимо обладнання і все буде гуд...я це вже чую 2 роки....а азбука морзе і розриви продовжуються...

і чомусь "Life" в змозі надавати якісний зв"язок... при тарифах на даний момент вигідніших ніж МТС...

якби справа стояла в найближчих людях то перейшов би давно на лайф, але ж мтс халявою ринок захопили і який номер не глянь потрібний мені він МТС...

не знаю чому зібрались на Киїівстар... мені друзі кажуть що там не на багато ліпший зв"язок... теж розриває і азбука морзе присутня... мо хіба не в такій кількості....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Will,все вірно,тільки варто добавити,що це все за добу.

Ви вважаєте що дорого платите за мобільний звязок?

Я вважаю,що 50 коп. в тарифі СМАРТФОН 0.50 дешевше ніж 25 коп. в тарифі СУПЕР МТС 3D НУЛЬ 35+
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я правильно зрозумів, що знімає 25 копійок з рахунку кожен день (навіть якщо не телефонував нікому)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я правильно зрозумів, що знімає 25 копійок з рахунку кожен день (навіть якщо не телефонував нікому)?

Ні, якщо тільки користуєшся голосовими послугами, тобто сам дзвониш!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я правильно зрозумів, що знімає 25 копійок з рахунку кожен день (навіть якщо не телефонував нікому)?

Ні, якщо тільки користуєшся голосовими послугами, тобто сам дзвониш!

А вот такой вопрос!!!!!!!!!!!!!!!!! Почему у меня снимает 0.27 копеек, а у жены и сына НЕТ ? Тарифный план у всех ОДИНАКОВЫЙ !?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене сьогодні зняло 27 коп. Хоча я навіть не дзвонив.

Короче Пи..ец полный !!!!! Тариф Называется: "Как хочу так и дрочу!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...