Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Тепер лишилось сподіватись що вони примоусово не включать нам отой 3D

+1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Як на мене, СУПЕР МТС 3D НУЛЬ 35+ - досить вигідний тариф

Тариф может быть и нормальный, но качество связи полное г*но!!!

Пользуюсь тремя операторами и искренне не понимаю, почему люди пользуются мтс?

Просто загадка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, СУПЕР МТС 3D НУЛЬ 35+ - досить вигідний тариф

Тариф может быть и нормальный, но качество связи полное г*но!!!

Пользуюсь тремя операторами и искренне не понимаю, почему люди пользуются мтс?

Просто загадка.

Був в UMC ,продовжив в МТС .Тарифи змінював на вигідніші.Абонент з 2000р.Ні разу не пожалів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розясніть будьласка ситуацію

я абонент МТС з ТП 0-50 БПЗЗ, якщо поїду до москалів і до мене будуть дзвонити з України з номера МТС, в кого з рахунку будуть зніматися кошти?

і скільки?

з.і. сорі за офтоп :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную МТС "Турист" для дзвінків в росію, тарифи можеж переглянути на сайті мтс.

Набагато дешевше ніж в магазинах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розясніть будьласка ситуацію

я абонент МТС з ТП 0-50 БПЗЗ, якщо поїду до москалів і до мене будуть дзвонити з України з номера МТС, в кого з рахунку будуть зніматися кошти?

і скільки?

з.і. сорі за офтоп :)

По ідеї, з вас буду стягувати за вхідні, точну суму уточніть на сайті мтс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

stasis, усе розкажуть і підкажуть тут

Змінено користувачем Axel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

stasis, усе розкажуть і підкажуть тут

дивився хороша річ дякую за підсказку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підкажіть, будь ласка.

Щоденно десь об 9.30 відпадає інтернет на МТС, поки телефон не перезагрузиш не з'являється і не може підключитись до мережі (GPRS/EDGE). Телефон HTC Desire SV, коли користувався нетом через Kyivstar, все було Ок і ніщо ніколи не попадало.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в UMC ,продовжив в МТС .Тарифи змінював на вигідніші.Абонент з 2000р.Ні разу не пожалів.

Так а я о чём...

Просто загадка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БЕЗКОШТОВНО переходьте в тариф Супер МТС 3D Нуль 35+ (відправляйте sms на 943) - щодня отримуйте 200 хвилин і 30 SMS на МТС, а також 100 МБ Інтернету! Платите - тільки коли користуєтесь! Деталі: 111*1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БЕЗКОШТОВНО переходьте в тариф Супер МТС 3D Нуль 35+ (відправляйте sms на 943) - щодня отримуйте 200 хвилин і 30 SMS на МТС, а також 100 МБ Інтернету! Платите - тільки коли користуєтесь! Деталі: 111*1

Підвох де? :-)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відправив хоч одне смс - 35 коп + ПДВ

Інтернет - 1 грн + ПДВ

Якщо не користуэшся інтернетом, так само знімає 1 гривню (+ПДВ) за добу?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мобільний GPRS-Інтернет, грн/МБ

1,00 на день за перший доступ протягом доби в рамках 100 МБ на день, у разі користування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відправив хоч одне смс - 35 коп + ПДВ

Інтернет - 1 грн + ПДВ

Якщо не користуэшся інтернетом, так само знімає 1 гривню (+ПДВ) за добу?

ні нічого не буде зніматись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БЕЗКОШТОВНО переходьте в тариф Супер МТС 3D Нуль 35+ (відправляйте sms на 943) - щодня отримуйте 200 хвилин і 30 SMS на МТС, а також 100 МБ Інтернету! Платите - тільки коли користуєтесь! Деталі: 111*1

1. Чий це номер - 943? МТС? Приватний? Якщо приватний, де profit?

2. Безкоштовно переводить оператор: двониш 111, убєдітєльно просиш перевестись на "3д 0 35+", уточнюєш що ти в Волинській області, оператор приймає заявку, протягом 1-4 діб (як кому повезе), приходить смс про зміну тарифу, після того поповнюєш рахунок на 40 грн і чекаєш смс про підключення послуги "Супер без поповнення". Всьо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БЕЗКОШТОВНО переходьте в тариф Супер МТС 3D Нуль 35+ (відправляйте sms на 943) - щодня отримуйте 200 хвилин і 30 SMS на МТС, а також 100 МБ Інтернету! Платите - тільки коли користуєтесь! Деталі: 111*1

1. Чий це номер - 943? МТС? Приватний? Якщо приватний, де profit?

2. Безкоштовно переводить оператор: двониш 111, убєдітєльно просиш перевестись на "3д 0 35+", уточнюєш що ти в Волинській області, оператор приймає заявку, протягом 1-4 діб (як кому повезе), приходить смс про зміну тарифу, після того поповнюєш рахунок на 40 грн і чекаєш смс про підключення послуги "Супер без поповнення". Всьо.

Ще в листопаді так перевівся.Про такий спосіб тут вже писано-переписано!Але варіант з смс найпростіший.Перевірено-працює!

Змінено користувачем Panek
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще в листопаді так перевівся.Про такий спосіб тут вже писано-переписано!Але варіант з смс найпростіший.Перевірено-працює!

Уточнив в оператора. Варіант з смс на номер 943 проходить лише для клієнтів, для яких є можливість перейти на 3д035+, наприклад, подзвонивши на 7722. Якщо там немає варіанту зміни тарифу на 3д035+, то тоді лише заявка оператору.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще в листопаді так перевівся.Про такий спосіб тут вже писано-переписано!Але варіант з смс найпростіший.Перевірено-працює!

Уточнив в оператора. Варіант з смс на номер 943 проходить лише для клієнтів, для яких є можливість перейти на 3д035+, наприклад, подзвонивши на 7722. Якщо там немає варіанту зміни тарифу на 3д035+, то тоді лише заявка оператору.

Переводив тариф колезі,був тариф Супер МТС.На 7722 в переліку рекомендованих тарифів 3D 0-35+ не було!

По смс тариф змінили!

Змінено користувачем Panek
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 19.04.2013 відбудуться зміни в тарифікації МТС, я телефонував сказали що зміниться кількість безкоштовних хвилин буде 100 хв замість 200 в тарифі 0,35+, але на інших форумах є інфа що ведуть абонку 70коп. в день.

Взято звідси.

http://red-forum.com...ead.php?t=23172

Змінено користувачем @leg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...